P36 Hawk X

 
  • 1 z 15
 
P36 Hawk v nejlepší verzi pro FSX. Vyžaduje SP1 pro FSX, je kompatibilní s Windows XP, Vista, W7, podporuje 32/64-bitovou instalaci OS a hardwarové požadavky jsou naprosto minimální: 2.8 GHz procesor, 256 MB grafický chipset, 1 GB RAM, 600 MB volného prostoru na pevném disku. Pokud hledáte Curtiss P-36 Hawk pro FSX, toto je vaše volba!
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 966
Kategorie Letouny
 

Stíhací letoun Curtiss Hawk Model 75 přestavuje v FSX další originální warbird z produkce Vstudios. Po vzoru všech předchozích modelů z této vývojářské dílny, je i tento zpracován stejným způsobem a ve stejné kvalitě. I v tomto případě se jedná o zážitek plynoucí předně z grafické úrovně, vyvážené fyziky a špičkové optimalizace 3D interaktivní virtuální kvality. Zvuková složka je opět díky použití technologie 3D Sound Cone Technology zřejmě tím nejlepším, co zde objevíte. Pokud vás model letounu osloví, vracíme se zpět do roku 1930 současníků Hawker Hurricane a Messerschmitt Bf-109. P-36 Hawk se stal však nástupcem stíhacího letounu nové generace zasahující jak moderní design, tak i výrobní materiály.

Vývojáři nás každou simulací warbirdu uhranou především grafickým ztvárněním, jež je skutečně detailní nejen uvnitř v kabině, ale i z externích pohledů. Detaily ve vysokém rozlišení, animace mechanizace a hlavně fotorealistický interiér kokpitu včetně individuálně zpracovaných letových přístrojů ve 3D.  Zvuková složka navíc posunuje simulátorový zážitek na vyšší úroveň a díky výborně zvládnuté optimalizaci lze konstatovat, že každý warbird Vstudios patří mezi nejlepší volby FSX.

- P36 Hawk
- 3D Sound cone Technology
- individuálně zpracované osvětlení
- autentické texturování výrobních materiálů
- detailně zpracovaný externí model letounu
- precizní 3D virtuální kokpit
- 8 rozdílných kamufláží
- naprogramováno s využitím POH
- Tru3D instrumentace
- management paliva
- reálný fyzikální model
- 2D simikony
- konfigurační editor
- GPS
- radiokomunikační výbava
- autentické podsvícení budíků
- speciální grafické efekty (stínování)
- textury ve vysokém rozlišení
- detailní .PDF manuál
- možnost spouštění a vypínání
- možnost využití reálných checklistů
- výborná optimalizace

P36 přináší shodný koncept dokonale odvedené práci a na výsledném modelu warbirdu je to velmi dobře znát. Díky nenáročné animaci, je tento typ letounu vhodný i pro uživatele TRACKIR a též pro online síťové létání. Nejvíce nás ve všech případech modelů z dílyn Vstudios překvapuje animace jehlových budíků, nenáročné požadavky na hardware a přitom nadstandardní grafické zpracování. Letový model nezastovává a zvuková složka jednoznačně podtrhuje autentický zážitek.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.