Patrouille Suisse X

 
  • 1 z 11
 
Patrouille Suisse X považujeme v současnosti za hodnotný titul nejen díky obsahu a zpracování, ale též díky kvalitě simulace samotného letounu F-5E Tiger II. Pozitivně též hodnotíme celkovou optimalizaci, která i v poměrně členitém a detailním terénu Švýcarska je naprosto dostačující i pro slabší stroje. Titul je kompatibilní s oběma operačními systémy (Windows XP, Windows Vista), postačí 3.0 GHz procesor, 1GB RAM, 512 MB grafická karta. V případě FSX doporučujeme alespoň grafickou kartu Nvidia 8800 GTX, 2GB RAM a hlavně Intel Core 2 Duo. Na pevném disku pro FSX instalaci je zapotřebí vyčlenit prostor o velikosti 300 MB, v případě verze FS 2004 stačí 170 MB volného prostoru.
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 791
Kategorie Letouny
 

Patrouille Suisse X představuje novou zkušenost pro majitele letového simulátoru FSX a FS 2004. Titul pochází od známých vývojářů FlyLogic Switzerland, kteří se především proslavili kvalitní scenérii Switzerland Professional X. Patrouille Suisse X je především velmi detailní simulátor letounu F-5E Tiger II, avšak s kompletní prezentací švýcarského akrobatického týmu Patrouille Suisse. Kromě toho, že můžeme v režimu "free flight" létat na F-5E Tiger II v režimu detailní simulace v propracovaném 2/3D kokpitu, ve kterém máte téměř všechny spínače a funkce kokpitu v plně interaktivním provedení, je k dispozici také plně interaktivní prostředí nácviku akrobacie na základně Emmen ve Švýcarsku. Možnost nácviku skupinové slétanosti a akrobacie nabízí vyčerpávající program sestavený ze sedmi rozdílných misí. V misích máme na výběr zastoupení libovolného čísla formace vlastní osobou a tím pádem jasně formulované schema akrobatické slétanosti v režimu interaktivní formace. Čísla formace mezi sebou navíc komunikují prostřednictvím reálných samplů a totéž se týká komunikace s řídícím letového provozu na letišti Emmen. Reálně zpracované samply výrazně oživují již tak dramatický podtext a skvěle navozují atmosféru skupinového létání. Celý akrobatický program není smyšlený, nýbrž vychází z reálných dat (včetně radiokomunikace), která byla pořízena během jednoho z tréninků letky v dubnu 2008.

- simulátor F-5E Tiger II
- simulace týmu Patrouille Suisse
- všechny autentické livreje 2005 - 2008

- kompletní program akrobatické slétanosti
- možnost zastoupení libovolného čísla formace
- reálná komunikace
- detailně zpracovaná základna Emmen
- zcela optimální průběh FPS
- 7 roličných misí skupinového létání
- role diváka na letecké přehlídce Patrouille Suisse (25 min.)

Patrouille Suisse X nabízí opravdu mnoho možností, jak tento produkt v praxi FSX a FS 2004 využít. Zažít pilotáž F-5 v interaktivní formaci Patrouile Suisse, představuje ideální výzvu pro každého, kdo rád létá ve skupině, popř. akrobatické prvky. Nejedná se však pouze o simulátor F-5 Tiger a příležitost naučit se akrobatický program Patrouille Suisse a zastoupit tak libovolné číslo formace vlastní osobou. Součástí instalace je též režim role diváka, kdy máme možnost kompletní akrobatický program sledovat v reálném čase přímo ze země na letišti Wangen Lachen. V tomto módu je akrobatický program dokonce opatřen též mluveným komentářem.

 

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.