Phenom 100 X

 
  • 1 z 25
 
Phenom 100 sice nelze brát jako ultra-realistický simulátor skutečného Phenomu 100, o to víc však láká i méně zkušené virtuální letce, kteří se s charakteristikou letounu i jeho ovládáním chtějí seznámit v obvyklém zpracování na simulátoru FS 2004 a FSX. Instalace je kompatibilní s oběma platformami a u obou platforem simulátorů lze očekávat shodnou kvalitu i vybavení avioniky. Hardwarové nároky: Microsoft Flight Simulator X nebo FS 2004, Windows 7 / Vista / XP (32-bit nebo 64-bit), Procesor: 2,0 GHz nebo Dual Core, 2.0 GB RAM, 256 MB VRAM na grafické kartě, 200 MB volného prostoru na pevném disku (HDD).
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1143
Kategorie Letouny
 

Embraer Phenom 100 se měl stát klíčovým letounem VLJ s turbínovým pohonem. Skutečná letová rychlost Phonomu 100 dokáže pokořit i konkurenční CJ1+. Navíc se Embraer oproti výrobci Cessna při projektování letounu Phenom 100 více orientoval na celkovou užitnou hodnotu pro zákazníka a včas si uvědomil, jaký typ zákazníků VLJ jety defacto požaduje. Díky tomu je Phenom 100 méně náročný na pilotáž (plně automatizovaný let s podporou integrace skleněného kokpitu G1000), flexibilní v oblasti údržby i servisování, ergonomicky neporazitelný v případě zavazadlového prostoru a ergonomicky naprosto vyvážený v případě dispozic interiéru. Jinými slovy: Phenom 100 myslí na to, kdo s ním chce ve skutečnosti létat a zejména tyto vlastnosti činí z Phenomu 100 na trhu úspěšného "hráče" a zároveň letoun, o který je v segmentu VLJ zájem. Zkrátka výrobce toho slíbil v počátcích vývoje letounu opravdu hodně a všechny své sliby nakonec, téměř bez kompromisů, splnil.

Just Flight nám předkládá vyváženou simulaci letounu Phenom 100 pro Microsoft Flight Simulator 2004 a Microsoft Flight Simulator X a dokáže nám nabídnout perspektivu pilotáže Phenomu 100 v rozumné kvalitě představující jak špičkovou grafiku, plně interaktivní 3D kabinu, samostatně řešenou 2D instrumentaci, tak také uspokojující míru avionických systémů a simulaci základních i pokročilých funkcí G1000 (je nutné brát s rezervou). Současně je letoun výborně optimalizován a to jak v případě 2D instrumentace, tak v případě létání výhradně ze 3D kokpitu. Simulace uspokojí méně náročné virtuální piloty a mile překvapí i ty, kteří hledají kvalitní grafiku v součinu s vyladěným letovým modelem a avionickým vybavením.

- kompatibilní s FSX a FS 2004
- vynikající grafická stavba
- plně interaktivní 3D virtuální kokpit
- integrace 2D instrumentace
- naklikávací EFIS
- optimální vybavení G1000
- funkční EGPWS
- funkční TCAS
- vyvážené letové vlastnosti
- precizní ozvučení
- kvalitní optimalizace (FPS)
- plně animovaná mechanizace
- různorodé livreje

Ačkoliv je Phenom 100 pro FS 2004 a FSX zpracován celkově na vysoké úrovni, přesto je nutné brát simulaci avioniky skleněného kokpitu v podobě G1000 s jistou dávkou kompromisů, což ostatně vychází z omezení, která vyplývají z kódu simulace FS. Pokud se tedy zajímáte o to, jak ve skutečnosti na piloty působí Phenom 100 a chcete si jeho pilotáž vyzkoušet na simulátoru FS, toto je jedna z možností.