Pilatus PC-21 X

 
  • 1 z 11
 
Pilatus PC-21 pro FSX a Prepar3D nabízí nevšední virtuální zážitek díky maximalizaci zpracování jak interiéru, tak exteriéru letounu. Navíc se můžete spolehnout na zcela vyvážené aspekty letového modelu a stoprocentní součinnost avionického vybavení s HUD v reálném provozu (dle reálných checklistů). Není bez zajímavosti, že byl tento model též vyvinutý pro online létání s možností využití prostředků "sdílení kokpitu" za účelem možnosti vedení letu v duálu (tedy s intruktorem) - super! Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator FSX ( SP2 nebo AccPack ), kompatibilita s P3D, Windows: XP / VISTA / WINDOWS 7 / 8, procesor: 3 GHz, RAM: min.4 GB, VRAM: min. 1 GB, HDD: 470 MB (FSX)
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1246
Kategorie Letouny
 

Pilatus PC-21 exceluje jako turbovrtulový cvičný letoun pro základní a pokračovací výcvik vojenských pilotů. Verze PC-21 představuje zcela novou koncepci zasahující jak design, tak i novou výbavu. Vynikající aerodynamické vlastnosti, maximalizace avioniky v kabině v podobě skleněného kokpitu a nová koncepce překrytu kabiny odolávající též případné kolizi s ptáky. Skleněný kokpit v podobě tří samostatných LCD panelů, HUD displej a uspořádání ovládacích prvků HOTAS zajišťují maximálně moderní letoun pro výcvik pilotů. Tandemové uspořádání kabiny nabízí komfortní "kancelář" jak pro letce ve výcviku, tak i instruktora. Samozřejmostí jsou "zero-zero" vystřelovací sedačky. V roce 2008 objednalo švýcarské vojenské letectvo 4 kusy. O dva roky později bylo dodány ještě další dva kusy. Od té doby bylo dodáno např. 25 letounů Emirátům, další létají v  Austrálii, Saudské Arábii, v Kataru, Singapuru. Nabídka byla zaslána i do Austrálie.

PC-21 je považován za maximálně účinný výcvikový letoun splňující nejnáročnější požadavky nejen na základní, pokračovací výcvik, včetně akrobatických manévrů, ale také splňuje náročné požadavky na bezpečnost letu a moderní palubní vybavení. Verzi pro FSX a Prepar3D máme nyní možnost nainstalovat na osobní počítač a vyzkoušet si vlastnosti tohoto letounu na oblíbených simulátorech. Kromě výtečné grafiky a prezentace moderního desigenu zasahující jak aerodynamiku, tak i avioniku včetně HUD, oceníte zcela unikátní ozvučení modelu uvnitř i vně kabiny (zprostředkovala vývojářská divize IRIS AudioworX z autentické nahrávky z reálného kokpitu, ale i pohonné jednotky vně letounu).

K dispozici v násleudujících kamuflážích/verzích:

HB-HZA (v černé)
HB-HZD (v červené)
HB-HZE (bez kamufláže)
A-101 (švýcarské vzdušné síly) 2010
A-101 (švýcarské vzdušné síly) 2011
A-101 (švýcarské vzdušné síly) 2012
J-301 (kamufláž  Patrouille-Suisse)
RAAF "Roulettes"
US Airforce (šedá)
US Marines (tmavo-modrá)
US NAVY (v modré)
US NAVY (v oranžové)

- Pilatus PC-21
- naprosto autentická zvuková složka
- vyladěné vlastnosti nové koncepce aerodynamiky
- pokročilé vlastnosti fyzikálního modelu
- detailní vybavení kabiny (glass cockpit, HUD)
- plně funkční 3D virtuální kokpit
- vysoce detailní interiér i exteriér (3D)
- textury ve vysokém rozlišení (4096x4096)
- 3D instrumentace v kabině letounu !!!
- paintkit součástí
- noční vidění
- stoprocentní podpora "sdíleného kokpitu" pro FSX!!!
- extrémní virtuální zážitek
- vynikající optimalizace FPS
- bohatá dokumentace
- možnost provozu dle reálných úkonů
- aktualizovaná verze s podporou kompatibility FSX a Prepar3D

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.