Pilatus PC-9 X

 
  • 1 z 20
 
Letoun je plně kompatibilní s FSX a FS 2004. Pro FSX verzi je nutné instalovat SP2 (popř. Acceleration Expansion pack - již obsahující oba SP), Windows XP, Vista, W7, 1 GB RAM, 512 MB paměti na grafickém akcelerátoru, 953 MB volného prostoru na pevném disku. V případě FS 2004 instalace postačí 804 MB.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 986
Kategorie Letouny
 

Pilatus PC-9 je dodnes považován za jeden z nejúspěšnějších turbovrtulových jednomotorových cvičných letounů sloužící pro výcvik vojenských pilotů. Vývojářská společnost IRIS Software nám přináší nekompromisní simulaci PC-9 pro FS 2004 a FSX. DVD verze byla vydána švýcarskou společností FlyLogic Switzerand a PC-9 v této kvalitě je považován za jeden z nejlepších FS modelů. Kvalitu i celkové zpracování lze srovnávat snad jen s klasikou SF-260 od RealAir. Letoun vás uchvátí jak grafickou stránkou, zvukem, tak samozřejmě i interaktivním a plně funkčním vybavením dvoumístné kabiny. V neposlední řadě se jedná o letoun, na kterém lze provádět i úmyslné vývrtky. Samostatnou kapilotou je ozvučení turbovrtulového pohonu i samotného kokpitu. Letoun neklade nějak zvlášť vysoké požadavky na hardware a lze jej instalovat jak do FS 2004, tak samozřejmě též do FSX. Součástí interakce modelu je též protipožární i odmrazovací výbava.

- Pilatus PC-9
- 11 livrejí
- 2D instrumentační panel
- 3D interaktivní virtuální kokpit
- autentický zvukový doprovod (Chris Petersen)
- speciální grafické efekty
- individuální animační skripty
- kompletní interakce letových přístrojů i systémů
- možnost létat s využitím reálných checklistů
- autentický režim sekvence spouštění i vypínání
- fce protipožární i odmrazovací výbavy
- vybavení pro IFR lety
- autentická letová dynamika
- možnost nácviku úmyslných vývrtek
- špičková optimalizace FPS
- kompatibilita s FSX a FS 2004

Pilatus PC-9 se snadno může stát jedním z nejoblíbenějších letounů pro Váš osobní počtač. V obou případech instalace (FS 2004 a FSX) vás model nezklame jak vysokou mírou realismu, tak předně kvalitní grafickou stavbou 3D interaktivní kabiny a špičkovým ozvučením. Pozitivní je i nadprůměrný průběh FPS  a to i na nepříliš výkonných počítačových sestavách.

Médium PCCD ROM