RealAir Lancair Legacy X

 
  • 1 z 10
 
MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR X, SP2 nebo Acceleration Expansion Pack, Windows 7, Vista nebo XP, internetové připojení pro online aktivaci nutností, procesor: 2,8 GHz, RAM: peicher: 2 GB RAM, 500 MB volného prostoru na pevném disku, 256 MB VRAM. Doporučujeme též optimálně realistické letecké ovladače (nejlépe CH).
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 1255
Kategorie Letouny
 

RealAir Lancair Legacy pro Microsoft Flight Simulator X je něco, co lze jen těžko srovnávat s něčím, co známe ze soudobého trhu na poli letounů všeobecného letectví. Rob Young je jako vývojář proslulý už skoro víc než 10 let. Jeho letouny patří k tomu nejlepšímu, co lze na počítač instalovat. Nejedná se o firmu, která by se z nějakého nejapného důvodu (jako je např. tzv. "krize") snížila k čistě účelovému řešení, jak co nejsnáze vydělat co nejvíce peněz na nekvalitních produktech, což je trend, který v posledních měsících nastolila celá řada firem produkující add-ony pro FSX, nýbrž o firmu, jež se snaží svým příznivcům a hlavně - dlouholetým zákazníkům nabídnout nejvyšší možnou kvalitu za rozumné peníze. Rob Young nedokáže tvořit "jedno letadlo za měsíc", o to více si v tomto případě můžete být jistí maximální úrovní zpracování, vynikajícím skloubením grafické optimalizace s nadmíru špičkovým letovým modelem, precizní grafikou a hlavně plnohodnotnou výbavou v kokpitu. Každý poslední letoun z produkce Carenado nestojí za povšimnutí, zatímco každý nový titul z dílny RealAir je něco opravdu speciálního ve všech stěžejních ohledech. Vzpomeňte na to, jaký úspěch zaznamenal doposud stále kralující letoun RealAir SF-260 Marchetti, nebo Spitfire. Totéž lze např. tvrdit i o dvoumotorovém Beechcraft Duke B60, či stejně úspěšných letounech Decathlon či Scout. RealAir Lancair Legacy znamená totéž - čistou radost z létání na MSFS.

RealAir v roce 2012 oslavil právě 10 let od vzniku prvního modelu letounu pro MSFS a Lancair Legacy lze tak považovat za kulminaci zkušeností vývojářů RealAir za uplynulých 10 let. Prekračování hranic možností každé verze MSFS se stalo pro RealAir od prvního letounu tradiční zvyklostí. Schopnost nabídnout vždy o něco víc než konkurence neznamenalo jen fakta v podobě 3D instrumentace a schopnosti přenést na naše obrazovky též poměrně realisticky vypadající vývrtku či skluz, ale především maximální výbavu letounu a dokonalou grafickou stavbu 3D interaktivní virtuální kabiny v suverénně plynulé animaci i na slabších počítačích. Za své peníze jste v případě Roba Younga vždy dostali letoun, který setrval na pevném disku tak dlouho, jak nám "dovolil operační systém Windows".

Legacy pro FSX lze tedy rozhodně považovat za letoun, který bych já osobně zvolil pro letošní "letní prázdniny" a létal bych ho minimálně až do podzimu tohoto roku. Přesně takový přístup jsme totiž kdysi (již od verze FS 2002) aplikovali s každým titulem z dílny Roba Younga. Rob Young sám navíc vždy zvolil takový typ letounu, který by byl co možná nejvšestrannější a dlouhodobě použitelný nejen pro akrobacii - létání pro radost, VFR, ale i plnohodnotné IFR přelety a přesně takový je Lancair Legacy. Lancair navíc není nutné nějak dlouze představovat. Lancair vždy ohromil revolučními kity letounů GA pro všestranné využití ať už za účelem ostrého létání pro radost, tak i pro náročnější cestování IFR. Podnik byl založen již v roce 1981 a právě v součanosti LancAir dokáže zaujmout svými revolučními inovacemi (např. Lancair Evo) nejednoho pilota GA.

Lancair Legacy z dílny Roba Younga v první řadě upoutá grafikou, avšak tím to po vzoru všech předchozích titulů nekončí. Do letounu se na simulátoru budete vracet zejména díky nekompromisním detailům stability letového modelu včetně přesně vymezených letových režimů, kdy je poměrně snadné létat "podle čísel" z pilotní příručky. Rob Young si totiž velmi dobře uvědomuje problematiku podélného i příčného vyvážení FSX, které nejvíce činí z celé řady letounů pro FSX neřešitelný problém právě v ohledu na zpětnou vazbu leteckých ovladačů, které k simulátoru používáme. V případě fyziky letu se tak můžete spolehnout tradičně na vysokou úroveň realismu, snadné vyvážení letounu po každé změně režimu pohonné jednotky a hlavně na typicky přesné zohlednění skluzu i vstupu do úmyslné vývrtky. Letový model je v tomto případě jedním z klíčových atributů špičkově odvedené práce.

Grafickou lahůdku představuje plně funkční integrace 3D virtuálního kokpitu s naprosto plynulou animací jehel analogových přístrojů včetně snadné možnosti ovládat kompletní vybavení v kabině letounu myší a za podpory TRACKIR 5, který právě v případě add-onů RealAir získává neuvěřitelně důležitý význam pro základní i pokročilou letovou činnost na simulátoru. Pokud tedy vlastníte TRACKIR 5, v případě Lancair Legacy teprve pochopíte k čemu je TRACKIR 5 ve skutečnosti dobrý na FSX. Grafika 3D externího modelu opět exceluje zejména v rovině mapování textur ve vysokém rozlišení, stínování, či přechodu denní doby. Vysoká úroveň grafického zpodobnění 3D modelu letounu vně i uvnitř však nabízí též naprosto bezproblémovou optimalizaci během letu, takže se nemusíte bát průměrné, či podprůměrné hodnoty FPS.

Animačně je letoun rovněž na úrovni a animace zohledňuje nejen mechanizaci letounu, ale též vibrační efekty, přetížení a další typické vlastnosti z pohledu 3D kabiny. Naprosto autentický výhled z letounu je tak obohacen o řadu poutavých animačních efektů přinášející ještě větší požitek z letu než typicky statické "obrázky" z dílny konkurenčních firem. Pokud vás však kamerové efekty přesto obtěžují, popř. byste si účinnost těchto efektů chtěli nastavit sami, máte možnost v detailním konfiguračním editoru, ve kterém můžete ovlivňovat prakticky každou klíčovou oblast simulace - včetně optimalizace animačních efektů z pohledu 3D kabiny.

 

- precizní simulace Lancair Legacy
- mnohostranné využití (VFR, IFR, akrobacie)
- špičkové zpracování 3D interiéru letounu
- vysoce detailní 3D externí model ve vysokém rozlišení
- přímá podpora TRACKIR 5
- precizní optimalizace FPS
- pokročilé vlastnosti fyziky letu
- reálná odezva skluzu, výkluzu, vývrtky
- přímá možnost integrace avioniky RXP
- model poškození (přistání se zasunutým podvozkem, klapky)
- autentická podoba trimování vs stabilita modelu
- nespočet speciálně navržených animací (včetně vibrací při změně RPM)
- více než 100 individuálně navržených zvuků
- zvuk zohledňující dotek podvozku se zemi při přistání na nezpevněnou i zpevněnou plochu
- přímá podpora optimalizovaného modelu pro režim online létání "multiplayer"
- přímá integrace spouštění a vypínání dle reálných provozních postupů
- plná IFR výbava
- detailní dokumentace a provozní postupy
- textury interiéru i exteriéru ve vysokém rozlišení (2048 px - HD)
- famózní kabina v případě vyžití VR technologie, plně funkční, plně kompatibilní

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.