Ultimate Airliners: Super MD-80 (NEW FSX VERSION)

 
  • 1 z 7
 
Nejrealističtější simulace modelu MD-80, konvenční pilotáž ve špičkovém provedení, stoprocentně nenáročné na FPS a přitom tak detailní, že tomu prakticky nebudete vůbec věřit! Výhoda alternace hlavních navigačních přístrojů ve 2D (pro IFR). Hardwarové požadavky veškeré žádné a toto platí jak v případě FS 2004, tak také v případě instalace do FSX. MD-80 od Flight 1 Software se tak může stát jedním z nejlepších aktuálních titulů pro FSX.
Cena 1 206,61 Kč bez DPH
1 460 Kč    
Kód produktu 445
Kategorie Letouny
 

Ultimate Airliners: MD-80 jsme měli možnost testovat již před časem pro FS 2004. Dnes vám nabízíme novou verzi titulu, která je kompatibilní jak s verzí FS 2004, tak především s FSX. Musíme potvrdit, že jsme celkovým zpracováním byli nadšeni již od prvního okamžiku, kdy bylo velmi patrné, že se jedná o klasický „Flight1“ produkt, u kterého je kvalita defacto vždy zaručena. Výhoda produktu spočívá v dokonale ovládnutém modelu simulace, kde jak grafická stránka věci, tak simulační aspekty patří k tomu nejlepšímu, co v případě FS 2004 a FSX dnes můžete zažít. Ještě lepší zjištění však bylo, že se jedná o titul, který neklade ABSOLUTNĚ žádné hardwarové nároky. Tento jev platí i u verze FSX. Tomu dodnes nerozumíme, protože oproti jiným komerčním add-onům dopravních letounů, je titul Ultimate Airliners: Super MD-80 optimalizován ze všech nejlépe a FPS tak není problém i na slabších strojích - špičková optimalizace garantována. Toto platí v případě využití 2D instrumentačního panelu s nespočet modifikacemi (např. IFR 2D PANEL se zvětšenými hlavními přístroji), tak také řadou dalších subpanelů. Stejně náročný je však také provoz s využitím 3D interaktivního dynamického virtuálního kokpitu (ten je skutečně minimálně náročný na hardware, což je potěšující zjištění a zároveň ideální příležitost pro všechny ty, kteří si chtějí pilotáž letounu vyzkoušet výhradně ze 3D a např. s Trackir 4 PRO a ED-GLASSES). Přitom právě grafická stránka věci unitř kabiny patří opět mezi nejlépe propracované produkty. Všechny palubní přístroje i letové systémy jsou simulovány s naprostou přesností a jejich indikace poskytují extrémně čitelný komfort i v nižším rozlišení. Přitom animace jehel je u 2D kokpitu naprosto plynulá a podobný koncept zaznamenáte také v případě 3D virtuálního kokpitu, takže 3D kokpit můžete využít i v případě nácviku přiblížení s využitím ILS bez sebemenší ztráty FPS. Externí model letounu je na nejvyšší možné grafické úrovni a přináší jak detailní textury se spoustou klasických efektů dnešní doby, tak také mnoho rozdílných livrejí (součástí instalace plné verze). Mechanizace letounu je z externího pohledu plně animována, včetně zvukového doprovodu. Zvukově je simulace opět na vysoké úrovni, což však v případě Flight1 Software patří spíše mezi standardní prvek.

Podrobnosti následují:

- vysoce detailní 2D instrumentační panel ve vysokém rozlišení (nenáročné na FPS)
- výborně zpracované subpanely – snadno a logicky dostupné
- plně interaktivní dynamický 3D virtuální kokpit (naprosto nenáročný na FPS!!)
- abolutně plynulá odezva jehel analogových budíků (super pro nálety ILS!!)
- externí model letounu zpracován ve GMAX (hlavním programátorem: Terry Gaff)
- precizně zvládnutá interakce mezi jednotlivými systémy (instrumentace excelentní)
- plně procedurální simulátor, nutnost spolupracovat s cheklisty a reálným provozem!
- ICTS – Integrated Cockpit Training System zaručuje platnost každé procedury v reálném čase
- nadstandardní výbava (okruhy vytápění, cirkulace vzduchu, odmrazování)
- plně simulvaný auto-flight (DFGS) Digital Flight Guidance System - Simulace APU
- komunikace (2 VHF rádia, ACARS, odpovídač pracující v modu S)
- plná simulace elektrických systémů (AC/DC)
- součástí protipožární systémy včetně zvukové odezvy
- špičkově vyladěné ruční ovládání letounu: „hands-on“ pilotáž
- přesně typizované přístroje i systémy (vše ve fotorealistické kvalitě – např. excelentní indikace ADI)
- navigační systémy (RMI, HSI, 2x VHF NAV rádia, 2x ADF, ONS, MBI)
- simulace kyslíkového přístroje včetně regulace
- simulace přetlaku
- simulace hydraulických systémů
- špičkově znázorněné noční osvětlení interiéru i přístrojů
- Nenáročné na FPS!! - Vysoce realistické
- stoprocentní nutnost používat checklisty!

 

Ultimate Airliners: Super MD-80 patří dnes na simulátorovém nebi FS 2004 a FSX mezi nejlepší produkt svého druhu. Vzhledem k vysoce realistickému stupni využití, doporučujeme titul prakticky všem, kteří nemají v oblibě jakékoli kompromisy. Nadšeni budete jak grafikou, simulační stránkou věci, tak především neřešením plynulosti animace a to jak ze 2D panelu, tak především ze 3D interaktivního dynamického virtuálního kokpitu. V případě MD-80 jednoduše nebudete zklamáni v žádném směru, titul tedy velmi doporučujeme! Nová verze je navíc kompatibilní s operačím systémem Windows Vista a tak kromě klasické instalace do Windows XP, mohou tento produkt instalovat i ti, kteří již Vistu vlastní.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.