Wilco Fleet: 777

 
 
Pokud chcete reálný Boeing 777, v této simulaci jej máte se vším všudy!!! Simulátor exceluje na všech úrovních a osvědčuje se jak v případě FS 2004, tak také v případě FSX!
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 470
Kategorie Letouny
 

Společnost FeelThere netřeba dlouze představovat. Mnoho expertů z oblasti letecké simulace se shodují v tvrzení, že v mnoha aspektech simulovaných úloh (zejména v oblasti avionické reprodukce) dokáže FeelThere snadno konkurovat i P.M.D.G., ba dokonce v mnoha ohledech tuto velmi známou společnost dokáže FeelThere i předčít. Jejich prvotní produkty ohromily celý svět simulacemi CRJ a ERJ – tedy dopravními letouny určenými zejména pro místní dopravu. V obou případech se jednalo o vysoce detailní simulace, špičkově ztvárněné 2D kokpity a velmi vhodně optimalizované 3D interaktivní kokpity a kabiny pro cestující. Silnou stránkou společnosti FeelThere je především soudobá znalost funkce automatizované pilotáže dopravních letadel i bizz-jetů v propojení s FMS. Díky tomu se můžete v každém jejich případě spolehnout na vyčerpávající interakci mezi jednotlivými palubními systémy a fotorealistickou reprodukci avionického vybavení v kokpitu. FeelThere se tak mezi vlastními zákazníky snadno a rychle prosadil a sami zákazníci vzhledem ke zkušenostem s produkty FeelThere prosili FeelThere, aby představil simulaci dopravního Boeingu 777. Díky tomu můžeme dnes tento nový titul instalovat jak do FS 2004, tak také do nejnovější verze FSX, neboť Wilco Fleet: 777 je kompatibilní s oběma verzemi simulátorů. Verze pro FSX obsahuje pár věcí navíc (jako např. kameru na podvozek, křídlo, nebo kabinu pro cestující). Oproti původní DOWNLOAD verzi se však toto DVD balení dost liší v mnoha dalších dílčích aspektech simulace a tak lze konstatovat, že se jedná o zcela jedinečnou verzi, která kromě instalačního CD obsahuje také velmi vyčerpávající tištěnou dokumentaci. Mezi další pozitiva patří především nová optimalizace produktu zajišťující plynulý chod i na slabších počítačích! FPS tudíž není problém i na klasických konfiguracích s AGP. Podrobnosti následují:

- součástí GUI plánovače paliva a nákladu (včetně obsazení cestujícími)
- precizní inženýrink letové dynamiky (Rob Young!!)
- mat-fyz. model dlouhé měsíce testován reálnými piloty 777
- nevšední zážitek z „hands-on“ pilotáže!
- plně automatizovaný let v doprovodu kompletního autopilota
- individuální zvukové složky (vně i uvnitř, pořízeno z reálu)
- realistické animace mechanizovaných ploch
- speciální sekvence animace podvozkové soustavy – velmi detailní!
- flexibilní křídlo (simulace pružnosti křídla)
- *flexibilní křídlo v interakci s mat-fyz modelem!!!
- stoprocentní simulace radaru počasí
- Airways data pro mezikontinentální lety (FMS)!
- stoprocentní simulace TCAS
- možnost využít automatizované sekvence spouštění
- elektronické checklisty součástí simulace!
- stoprocentní simulace FMS!!!
- „pop up“ EFIS displeje
- MFD
- APU (věrohodná simulace sekvence spuštění i vypínání)
- reálná databáze FMC
- podpora TRACKIR
- podpora E-D (ve 3D kokpitu)
- kompatiblita FSX a FS 2004
- precizní 2D instrumentace
- dokonalý 3D interaktivní virtuální kokpit
- kabina pro cestující (3D)
- fotorealistický interiér
- 32-bitové textury, GMAX model
- mnoho rozličných animačních i grafických efektů
- nenáročné na FPS !!!
- PAINT-KIT součástí
- bohatá dokumentace

Wilco Fleet: 777 předčil svými možnostmi model 777 od Phoenix Simulations a to především v rovině autentické automatizované pilotáže s využitím FMS. Interaktivita palubních přístrojů, forma ovládání i velmi realisticky navržený výhled z kokpitu (platí i o 2D kokpitu), navíc navozuje unikátní pocit během pilotáže. Díky dlouhodobému vývoji mat-fyz. modelu (typické pro FeelThere) se zárukou odladění chyb reálnými piloty, je efekt o mnohem vyšší i v případě „hands-on“ pilotáže, což pocítíte ihned při prvním okruhu na LKPR z pohledu 3D kokpitu. Tento model dopravního Boeingu 777 byste si rozhodně neměli nechat ujít. Testovali jsme též jeho možnosti i v případě FSX a v obou simulátorech funguje 777 excelentně.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.