PELTOR Aviation R44 & R22B Helicopter

 
Peltor Aviation R44 & R22B Helicopter je dnes všeobecně uznáván jako špičkový headset pro piloty vrtulníků, který je navíc k dispozici za velmi přijatelnou cenu. Jeho výrazné technické parametry - dokonalý poslech i čistý přenost modulace včetně vysoké ergonomické kvality zaručuje, že s ním budete dlouhé roky naprosto spokojeni. V současné době považujeme náhlavní soupravy PELTOR za velmi výhodné nejen cenou, ale především technickými parametry a naprosto vyváženou ergonomií, kterou ocení prakticky každý kdo aktivně létá.
Cena 9 826,45 Kč bez DPH
11 890 Kč    
Kód produktu 590
Kategorie Náhlavní soupravy
 

Společnost PELTOR působí na světovém trhu již více než 50 let a jejich produkty defacto definují celou řadu průmyslových odvětví zejména v souvislosti s používáním náhlavních souprav všech typů včetně aktivních i pasivních chráničů sluchu. Vzhledem k vynikajícím technickým parametrům, dlouhodobé záruce a hlavně trvanlivosti a efektivnosti každého výrobku, působí také výrobce PELTOR na trhu v oblasti aviatiky a na trh přináší produktovou řadu pro piloty s pevným křídlem i pro piloty vrtulníků včetně všech náhradních dílů. Náhlavní soupravy PELTOR (letecká sluchátka) pro piloty se vyznačují především technickými parametry, snadnou údržbou a téměř nedostižnými ergonomickými parametry. Toto všechno sice splňuje celá řada dalších výrobců na světovém trhu, avšak ne každý dokáže se zachováním všech těchto atributů nabídnout také nízkou cenovou relaci. Letecká sluchátka PELTOR doporučujeme právě všem aktivním pilotům i žákům v ČR neboť se jedná o produkt, který vás opravdu osloví především tím, co nabízí a ještě za zcela přijatelnou cenovou relaci, což přivítají především ti, kteří chtějí získat špičkovou značku a přitom ušetřit tisíce CZK. Zároveň je zapotřebí zdůraznit řadu náhlavních souprav PELTOR Aviation R44 & R22B, která je výhradně určena pilotům vrtulníků typu Robinson.

PELTOR Aviation R44 & R22B Helicopter jsou letecká sluchátka ideální pro využití ve všeobecném letectví, avšak výhradně ve spojení s rotory - tedy pilotáží vrtulníků. Tato náhlavní souprava byla navíc navržena speciálně pro piloty vrtulníků typu Robinson. Kvalitu zaručuje především ideální kombinace sluchátka HTSU, dynamického mikrofonu MT52 a mikrofonního přizpůsobovače K115A s útlumem 8dB. Na první pohled není model nikterak výrazný a obrázek dost zkresluje jeho skutečnou vizuální podobu  na hlavě. Dodáván je výhradně v černém provedení. Co vás překvapí na první pohled je hmotnost celé náhlavní soupravy (pouze 370 g!), což bývá jedním z hlavních klíčových kritérií ovlivňující výběr leteckých sluchátek. Ideální kombinace lehkých materiálů s dokonalou ergonomií přizpůsobení každé velikosti hlavy zaručuje, že je tento model vhodný i na velmi dlouhou dobu letu, což jsme si sami vyzkoušeli v praxi. Vzhledem k erognomickým parametrům jej ocení i ženy. Model je rovněž velmi pokročilý v připůsobení technických parametrů i stavitelnosti všech pohyblivých prvků. Prakticky všechny modely náhlavních souprav PELTOR jsou navíc ideální pro akrobatické manévry - akrobacii, neboť jsou z lehké konstrukce a ideální drží na jakékoli velikosti hlavy.

  1. Připojovací konektor: typ NEXUS TP-120 „EUROPEAN NATO"
  2. Délka kabelu: 0,4 - 1m - typ spirálový
  3. Hmotnost: 370 g
  4. Sluchátko: HTSU
  5. Mikrofon: MT52
  6. Mikrofonní přizpůsobovačř: K115A

Sluchátka HTSU: technické parametry

Impedance: 32 ohm
Paralelní zapojení: do 16 ohm
Hlasitost: při 0,5V/1kHz: 89,5 dBa

Mikrofon MT52: technické parametry

Typ: dynamický mikrofon
Frekvenční rozsah: 70-9000 Hz +/- 6dB
Citlivost: 4mV/220 ohm
Impedance: 230 ohm
Potlačení šumu: 12 dB při 1kHz

Mikrofonní přizpůsobovač K115A: technické parametry

Útlum: 8dB
Úroveň výstupního signálu: 0,4V/220 ohm
Výstupní impedance: nízká
Impedance pro připojení: 5ohm (systémová)
Napájení: 7-30V
Spotřeba: 4mA při 27 V

Jedná se o nejvhodnější typ náhlavní soupravy pro piloty vrtulníků. Díky vestavbě speciálního rektifikátoru je vhodný zejména pro piloty vrtulníků typu Robinson.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.