Sennheiser HMEC 250 (náhlavní souprava)

 
  • 1 z 2
 
Cena 10 735,54 Kč bez DPH
12 990 Kč    
Kód produktu 649
Kategorie Náhlavní soupravy
  • Popis
 

Německý výrobce Sennheiser zaznamenává na poli reálné aviatiky značný posun a čas od času vstupuje na trh s inovativními produkty. Největším přínosem této značky je především to, že myslí jak na kvalitu, tak také na vysoký komfort nošení, špičkovou ergonomii a vyvážené technické parametry. Z těchto důvodů jsou tyto náhlavní soupravy velmi oblíbené u soukromých pilotů pěstující delší přelety cross-country, ale také u pilotů pěstující rekreační a sportovní létání i na ULL. Pokud vyžadujete velmi kvalitní náhlavní soupravu a nechcete si již půjčovat „erární" areoklubácká sluchátka, modely Sennheiser nabízejí vysokou užitkovou hodnotu pro každého aktivního pilota. Nový typ, který nám Sennheiser přináší - HMEC 250 nabízí oproti předchůdcům další vylepšení a samozřejmě se i v tomto případě "vyšší střední třídy" můžete spolehnout na patentovanou technologii NoiseGuard 2.0.

HMEC 250 nabízí opět vysoce kvalitní stylový design, možnost připojení mobilního telefonu, popř. oblíbeného mp3 přehrávače a také novou technologii "talk trhough" spolupracující lépe s aktivním odhlučněním typu NoiseGuard 2.0 ve spojení s rovinou vlastní hlasové modulace v kokpitu mezi oběma piloty, popř. dalšími členy posádky. Dialog pilotů za aktivního poslechu není i během nížší úrovně hlasitosti přehlušen vysokými kmitočty nežádoucích zvuků a ionosférických šumů. Zároveň se dnes jedná o nejnovější headset z dílny Sennheiser nabízející všem pilotům pístového i turbovrtulového pohonu komfortní lehké provedení, stereo kvalitu zvuku, nezávislé nastavení obou reproduktorů zvlášť a hlavně ideální řešení složení headsetu zajišťující co nejmenší objem zavazadla. Pokud dnes chcete vlastnit velmi inovativní headset od německého výrobce Sennheiser, pak právě HMEC 250 lze dnes označit za jeden z nejvíce žádaných a zároveň nejprestižněšjích na soudobém trhu.

 


Typ: ANR
Odhlučnění: NoiseGuard 2.0
Mikrofon: elektretový, volba citlivosti
Hlasitost: pro obě sluchátka, STEREO
Vstupy: mp3, mobilní telefon

Vysoce prestižní a inovativní náhlavní souprava výrobce Sennheiser zajistí ideální poslech i modulaci ve všech typech pístových a turbovrtulových letounů.