Alpha Multi Device Holder

 
  • 1 z 3
 

AV8TOR "ALPHA" je inovativním typem nákoleníku zaměřující se na management kokpitu v případě využití EFB. Nákoleníků pro pasívní i aktivní využívání EFB technologií je na trhu mnoho, řada z nich však plní pouze částečnou úlohu na poli EFB a bývá kompatibilní pouze s vybraným typem produktu poskytující EFB využití. AV8TOR "ALPHA" je určen pro maximalizaci EFB v kabině letounů bez ohledu na to, jakou značku, či typ tabletu, telefonu právě používáte.

Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 22198
Kategorie Nákoleníky
 

Nákoleník je navržen takovým způsobem, aby se váš iPad MINI, Nexus 7 nebo chytrý telefon (bez ohledu na značku) jednoduše stal součástí nákoleníku a nabídl stabilní a ergonomicky pokročílé využití během letu - prakticky bez omezení. Získáváte mnohem více prostoru pro manipulaci s tabletem nebo telefonem, získáváte stabilnější ovládání a ergonomicky zdaleka nejefektivnější řešení. Součástí základny nákoleníku je šikmina se sklonem 15 stupňů zajišťující ideální čitelnost i manipulaci bez potřeby zbytečně moc klonit hlavu směrem "dolů" - na klín... To samozřejmě usnadňuje pilotáž i schopnost pracovat současně s tabletem a pilotovat letoun bez omezení.

Nákoleník je ke koleni připevněn elastickým pasem umožňující invidiuální nastavení délky. Rozhodující úlohu zde hraje možnost využít jak tablet, tak chytrý telefon. Nákoleník je určen pro obě vyžití.Jeho univerzálnost oceníte zejména ve stísněných kokpitech a  základna nákoleníku je určena jak pro levou, tak i pravou nohu. Opět tedyd záleží na Vás, jak co nejlépe využít nákoleníku během letu a na co jste vy osobně zvyklí. Mějte na paměti, že díky plastovým - odolným sponám v rozích tabletu, je možné tento nákoleník vyžít prakticky pro jakékoli zařízení určené k EFB využití. Nejčastěji se na nákoleník přichycuje tablet, či chytrý telefon. Ovšem díky polohovatelnosti šíře objímky v každém rohu, není vyjímkou přichycení i přenosných GPS zařízení GARMIN, BENDIX/KING, apod.. 

  • univerzální typ nákoleníku pro EFB vyžití na palubách letounů
  • čtyři klipsny v každém rohu s možností přizpůsbobení každé "síle" zařízení
  • vhodné pro tablety, chytré telefony, ale i přesnosné GPS
  • vysoce pevná základna se šikminou (sklon 15 stupňů)
  • elastický pas - polohovatelný 
  • lehkost a ergonometrie se zachováním prostoru v kabině
  • funkční do úhlopříčky 18 cm (v případě zařízení, které chcete použít)
  • ideální pro chytré telefony a mini tablety (např. iPad Mini, Nexus 7, chytrý telefon)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.