ELITE Apollo GPS NavData Cycle 1211 update

 
 
Datová aktualizace celosvětové databáze Jeppesen pro GPS systémy Apollo 50, 55, 60, 65 v simulátorech třídy Elite Pilot. Datová aktualizace je dodávána na datovém nosiči DVD a postará se o aktualizaci dat softwarové verze GPS GARMIN Apollo (50,55,60,65). Doporučujeme zejména těm uživatelům, kteří vyžadují aktuální data GPS Apollo pro vlastní IFR metodiku létání na simulátoru Elite.
Cena 3 214,88 Kč bez DPH
3 890 Kč    
Kód produktu 1174
Kategorie Navigace
 

ELITE Apollo GPS NavData Cycle 1211 update je softwarová aktualizace celosvětové databáze Jeppesen pro simulátory třídy Elite Pilot (v8.xx). Aktualizace je kompatibilní se všemi typy GPS Garmin Apollo, které jsou součástí simulátoru Elite Pilot. Pokud žádáte nová aktuální data pro Váš simulátor a chcete se spolehnout na to, že data v simulátoru budou shodná s daty, které používáte během IFR, VFR létání v reálu, objednejte si právě tuto aktualizaci. Instalace do stávající verze simulátoru ELITE je jednoduchá a nezabere více než pár minut. Doba dodání: 7-10 dní od zadání objednávky.

- aktualizace celosvětové databáze Jeppesen
- výhradně pro GPS systémy třídy Apollo
- kompatibilní se sérií 50, 55, 60, 65
- jednoduchá instalace
- aktuální data shodná s reálným systémem létání
- kompatibilní se všemi verzemi simulátoru Elite Pilot

Stávající aktualizace: NavData Cycle 1211 (LISTOPAD 2012) / Doba dodání: 7-10 dní

Aktualizaci pro Elite Apollo GPS (50,55,60,65) můžeme v případě potřeby instalovat a optimalizovat přímo na váš počítač u nás na pobočce. Data jsou aktuální, což znamená, že čísla, která používáte na simulátoru Elite jsou shodná s čísly, která používáte během reálného létání. Vhodné zejména pro ty, kteří často létají IFR a vyžadují nejaktuálnější podobu databáze Jeppesen.