ELITE Pilot v8.xx NavData Cycle 1211 update

 
 
Pokud létáte IFR v reálu a používáte simulátor ELITE, rozhodně doporučujeme mít data ve shodě s Aipem. V případě simulátoru ELITE se vždy můžete spolehnout na nejčerstvější a nejaktuálnější databázi Jeppesen. V důsledku toho můžete na ELITE plánovat ve shodě s letovými plány určenými pro reálný přelet. Pokud žádáte více podrobností, popř. vyžadujete instalaci aktualizace na váš počítač, obratem nás kontaktujte. Instalaci můžeme provést u vás doma, popř. na naší pobočce.
Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 1175
Kategorie Navigace
 

Pokud používáte letecký simulátor ELITE Pilot v8.xx pro VFR, IFR létání na svém osobním počítači a chcete nejaktuálnější podobu celosvětové databáze Jeppesen pro metodické IFR, VFR přelety a plánování letů, doporučujeme instalovat aktualizaci Elite NavData Cycle 1211. Prostřednictvím této aktualizace docílíte shody mezi daty, které používáte na simulátoru a daty na které jste zvyklí v reálném létání. Instalace aktualizace databáze Jeppesen je navázána na unikátní sériové číslo licence uživatele ELITE a datová dávka je tak připravována na objednávku. Při zadání objednávky této aktualizace žádáme o vaše unikátní sériové číslo licence simulátoru ELITE (stačí pouze napsat toto číslo do "poznámky" během realizace vaší objednávky). Doba dodání: 7-10 dní od objednávky.

- aktualizace celosvětové databáze Jeppesen 
- kompatibilní výhradně se simulátory Elite Pilot v8.xx
- vázáno na unikátní sériové číslo licence uživatele*
- kompatibilní se všemi verzemi simulátoru ELITE
- kompatibiní se všemi sektory GenView
- jednoduchá instalace
- data ve shodě s realitou
- možnost instalace dat na váš počítač


* Během realizace objednávky nezapomeňte do pole určeného pro poznámku napsat číslo licence simulátoru Elite vázající se na vaši stávající instalaci simulátoru Elite.

Aktuální verze databáze: LISTOPAD 2012 !!! / Doba dodání: 7-10 dní od objednání

Součástí této aktualizace je též několik význačných změn v sektoru EUNE (součástí Česká republika). V tomto sektoru můžete přivítat změnu názvu našeho hlavního mezinárodního letiště Praha Ruzyně na letiště Vaclav Havel Airport Prague... Kromě toho je součástí této aktualizce též změna RWY 31 na RWY 30. Nedílnou součástí je též přidání paralelní nezpevněné (travnateé) dráhy 10/28 na letiště LKVO, atd...