HITS PREMIUM+ COMPUTER (VR EDITION)

 
 

Pro všechny příznivce videoher, leteckých i automotivních simulátorů, virtuální reality nabízíme počítače na klíč již od roku 2001. Od nás získáváte počítač, který je připraven prakticky na každou výzvu současnosti bez ohledu na to, zda jej chcete pořídit na hry, či jakékoli simulátory. Počítač stavíme z kvalitních značkových komponent a trváme na tom, aby společně tvořili celek bez kompromisů. Stavíme jej "na klíč" včetně sestavení, instalací, optimalizací a aktualizací a rovněž instalací příslušných aplikací. Stačí jen zapojit do zásuvky a začít...

Každou počítačovou hru, každý letecký, či automotivný simulátor si tak můžete vychutnat bez kompromisů v plynulé animace na plné detaily. V případě zájmu, či konzultace nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mailu: info@highinthesky.cz. Pokud budete mít zájem k počítači dodat i letecké ovladače konkrétní simulátory, doporučíme přesně to, co potřebujete a ještě ušetříte nějaké peníze navíc. S počítačem totiž získáváte automaticky slevu nejen na případné simulátory z naší nabídky, které lze okamžitě na Váš nový stroj nainstalovat, ale též na všechny letecké ovladače z naší nabídky. A pokud by to bylo málo, dodáme i zařízení pro virtuální realitu - nejčastěji Oculus Rift CV1, anebo HTC Vive. 

Cena 40 983,47 Kč bez DPH
49 590 Kč    
Kód produktu 22806
Kategorie Počítače
 
 • kvalitní značkový počítač pro nejnáročnější multimediální aplikace a hry
 • preferujeme výkon, který je zapotřebí v leteckých i automotivních simulátorech
 • vše optimalizujeme i pro využití prostředků virtuální reality (VR)
 • váš počítač bude připraven na okamžité připojení VR technologií
 • báze je postavena na základu Intel Core I7 8700/8700K 
 • vždy preferujeme výkonné grafické akcelerátory nové generace (NVIDIA)
 • budete mít dostatečnou kapacitu paměti RAM
 • stoprocentní rychlost zajistí velkokapacitní SSD disk
 • jako operační systém volíme Microsoft Windows 10 HOME/PRO 64-BIT
 • získáváte automaticky slevu na jakýkoli simulátor, či letecký ovladač z naší nabídky
 • součástí je již nainstalovaný simulátor X-Plane 11, který získáváte zcela ZDARMA

 

Rámcový popis (podléhá změnám v závislosti na vývoji cen i požadavcích klienta): skříň: Fractal Design, procesor: Intel Core I7 8700/8700K, základová deska: ASUS ROG STRIX Z-370 H, velikost paměti RAM: 16 - 32 GB (v závislosti na požadavcích klienta - rovněž za příplatek), grafický 3D akcelerátor: Nvidia ZOTAC 1070 GTX, anebo rovnou přímo GTX 1080 (za příplatek). Součástí též DVD ROM: ASUS DRW-24DSMT BLACK, pevný disk: SSD Samsung 850 EVO M.2 250 GB, záložní pevný disk: HDD WD BLACK 1 TB, operační systém: Windows 10 HOME 64-bit, zdroj: EVGA Supernova 650 G3.

 

Kontakujte nás pro konkrétní specifikaci naší nabídky sestavy. Možností je též aktualizace sestavy dle Vašeho konkrétního přání (např. další rozšíření týkající se nutnosti využít počítač s celou řadou dalších hardwareových periferií. Konzultace, popř. možnost seznámit se s tím, jak dnešní počítače fungují - zejména s ohledem na VR, zajišťujeme pro naše zákazníky vždy předem u nás v Praze.

Doba dodání: 2 dny od objednání
Záruka: na hardware v trvání 2 let
Bonus: Simulátor X-Plane 11 zdarma

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.