H.I.T.S. Premium Computer

 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Pro všechny příznivce videoher, leteckých i automotivních simulátorů, virtuální reality nabízíme počítače na klíč již od roku 2001. Od nás získáváte počítač, který je připraven prakticky na každou výzvu současnosti bez ohledu na to, zda jej chcete pořídit na hry, jakékoli simulátory, či kancelářské aplikace. Počítač stavíme z kvalitních značkových komponent a trváme na tom, aby společně tvořily celek bez kompromisů. Stavíme jej "na klíč" včetně sestavení, instalací, optimalizací a aktualizací a rovněž instalací příslušných aplikací a nastavení všech hardwarových prvků - včetně ovladačů. Stačí jen zapojit do zásuvky a začít...létat!

Každou počítačovou hru, každý letecký, či automotivní simulátor si tak můžete vychutnat bez kompromisů v plynulé animaci na zcela plné detaily. V případě zájmu, či konzultace nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mailu: info@highinthesky.cz. Rádi si s vámi nejprve popovídáme o tom, jaký počítač můžeme doporučit a proč. Společně si vyjasníme i požadavky, které máte navíc. Pokud budete mít zájem k počítači dodat i software - jako např. letecké, automotivní simulátory, add-ony, či letecké ovladače, nebo volant, pedály, řadící páku, či kompletní šasi s pohyblivou platformou - je to možné!. Doporučíme přesně to, co potřebujete a ještě ušetříte nějaké peníze navíc. S počítačem totiž získáváte automaticky slevu nejen na případné simulátory z naší nabídky, které lze okamžitě na Váš nový stroj nainstalovat, ale též na všechny letecké ovladače z naší nabídky. A pokud by to bylo málo, dodáme i zařízení pro virtuální realitu - nejčastěji Oculus Rift CV1, anebo HTC Vive. Dokážeme splnit i ty náročnější přání jako např. postavit ergonometricky dokonalé šasi pro letecké i automotivní simulátory a to včetně polohovatelné sedačky a též např. pohyblivé platformy. Pokud preferujete VR, dodáme VR. Pokud preferujete jednokanálové, či tříkanálové řešení projekce externí scenérie, dodáme nad rámec, včetně monitorů a všech komponent (držáků, apod.).  

Cena 45 551,24 Kč bez DPH
55 117 Kč    
Kód produktu 22806
Kategorie Počítače
 
 • kvalitní značkový počítač pro nejnáročnější multimediální aplikace a hry
 • preferujeme výkon, který je zapotřebí v leteckých i automotivních simulátorech
 • stavíme výhradně z nejkvalitnějších značkových komponent
 • vše optimalizujeme i pro využití prostředků virtuální reality (VR)
 • vše optimalizujeme i pro 4K zobrazení a to s jednou obrazovkou, či rovnou se třemi
 • váš počítač bude připraven na okamžité připojení VR technologií ve všech aplikacích
 • váš počítač bude připraven na okamžité připojení dalších periferií - volant s pedály, apod.
 • báze je postavena na základu Intel Core I7 8700/8700K a Nvidia 1080 Ti, nebo RTX 2080 Ti 
 • budete mít dostatečnou kapacitu paměti RAM (často 16-32 GB) v základu
 • stoprocentní rychlost zajistí velkokapacitní SSD disk
 • jako operační systém volíme Microsoft Windows 10 HOME/PRO 64-BIT
 • dodatečně osazujeme počítač na přání též kvalitní audio soupravou, či sluchátky
 • získáváte automaticky slevu na jakýkoli simulátor, či letecký ovladač z naší nabídky
 • uvědomte si prosím, že počítač stavíme na klíč včetně všech instalací, aktualizací a optimalizací!
 • v případě potřeby dodáme sw, hw nad rámec (ovladače, pohyblivé platformy, audio, VR, šasi, apod.)
 • součástí je již nainstalovaný simulátor X-Plane 11, který získáváte zcela ZDARMA
 • i-9 jako procesor možný za příplatek

 

Rámcový popis (podléhá změnám v závislosti na vývoji cen i požadavcích klienta): skříň: Fractal Design, procesor: Intel Core I7 8700/8700K, základová deska: ASUS ROG STRIX Z-370 H, velikost paměti RAM: 16 - 32 GB (v závislosti na požadavcích klienta - rovněž za příplatek), grafický 3D akcelerátor: Nvidia ZOTAC 1080 GTX/2080 RTX. Součástí též DVD ROM: ASUS DRW-24DSMT BLACK, pevný disk: SSD Samsung 850 EVO M.2 250 GB, záložní pevný disk: HDD WD BLACK 1 TB, operační systém: Windows 10 HOME 64-bit, zdroj: EVGA Supernova 650 G3. Toto je jen strohý výčet, konkrétní sestavu se vždy dozvíte předem a ladíme ji spolu s vámi, abychom dokázali splnit vaše přání i nad rámec běžných požadavků na výkon. 

 

Kontakujte nás pro konkrétní specifikaci naší nabídky sestavy. Možností je též aktualizace sestavy dle Vašeho konkrétního přání (např. další rozšíření týkající se nutnosti využít počítač s celou řadou dalších hardwareových periferií. Konzultace, popř. možnost seznámit se s tím, jak dnešní počítače fungují - zejména s ohledem na VR, zajišťujeme pro naše zákazníky vždy předem u nás v Praze.

Doba dodání: 2 dny - 7 dní (v případě, že nespěcháte)
Záruka: na hardware v trvání 2 let
Bonus: Simulátor X-Plane 11 zdarma!
Bonus: 1 hodina na našem simulátoru zdarma!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.