PC HITS PREMIUM+

 
 
PC HITS PREMIUM pro uživatele znamená maximální výkon se zachováním optimální pořizovací ceny. V případě letecké simulace se jedná o sestavu téměř bez kompromisů. Počítač hravě zvládne nejnáročnější letové simulátory a jakoukoli počítačovou hru. Výkon je pečlivě vyladěn i na náročné komerční add-ony letounů a scenérií. Hardware je pečlivě vybírán pouze ze značkových komponent a je postaven na osvědčené bázi Intel i-7 nové generace (vždy té nejnovější)...Počítač, který dodáváme na klíč s příslušenstvím našim klientům je navržen nejen pro leteckou simulaci. Často se na nás obrací zákazníci s požadavkem na stavbu počítače pro automotivní simulátory, vesmírné simulace, 3D akční a bojové hry a v neposlední řadě čím dál častěji je u zákazníků kladen důraz na využití prostředků VR (Virtual Reality) a s tím spojenou instalaci náhlavních souprav (VIVE, OCULUS, apod.). Naše počítače jsou nadčasové nejen výkonem, ale i kvalitou IT servisních služeb. Zde si můžete být jisti, že si odnášíte funkční výrobek a ještě před doplacením plné částky se o tom můžete snadno přesvědčit, neboť počítač klientovi vždy předáváme před doplatkem a výslednou práci prezentujeme na aplikacích, které chce klient provozovat. Co dodat závěrem? Stačí zapojit do zásuvky!
Cena 37 056,20 Kč bez DPH
44 838 Kč    
Kód produktu 580
Kategorie Počítače
 
  • Popis
 

V praxi letecké simulace se jedná o sestavu, která maximálně splňuje požadavky pro provoz leteckého simulátoru na úrovni vyšších až nejvyšších detailů zobrazení scenerie. Vzhledem k povaze hardwarové konfigurace je tudíž tento počítač vhodný jak pro malé letouny, tak i simulace velkých dopravních letounů včetně nejnovějších videoher vyžadující značný výpočetní výkon. Další kapitolou jsou vesmírné simulace, které se v poslední době konečně vrací na obrazovky našich monitorů. Počítače, které stavíme na míru - tedy na klíč jsou určeny pro nejvyšší možný videoherní prožitek a žádná konzola "nové generace" se počítači nedokáže vyrovnat prakticky v ničem. Počítač je oproti herní konzole na zcela jiné úrovni a to jak využití, tak zejména též právě v rovině videoherních žánrů.

Excelentního výkonu na našich sestavách dosahujeme zejména tím, že stavíme počítače výhradně z nejlepších, osvědčených značkových komponent. Správný výběr značky a správný mix všech komponent zajistí maximalizaci výkonu bez nutnosti jakéhokoli rušivého přetaktování. Přetaktování je vhodné pouze pro ty uživatele, kteří staví platformu na bázi AMD. My však AMD nestavíme, protože AMD nelze s platformou INTEL z hlediska našich nároků na výsledný efekt prakticky srovnávat. Jde o to, aby výkon počítače splňoval náročné požadavky nejen na zobrazení scenérie, počet detailů, rychlost animace, ale také jde o to, aby dokázal spolupracovat v rovině nejvyšší úrovně vizualizace též s novodobými preriferiemi zobrazovacích jednotek (4K rozlišení, FULL HD TV s většími úhlopříčkami a v neposlední řadě musí počítač zvládnout též VR bez snížení počtu detailů). Počítače nejen pro letecké simulátory stavíme na klíč. Zajistíme pro vás všechny komponenty, zajistíme sestavení počítače, instalaci všech nutných ovladačů, zajistíme též instalaci a správné nastavení OS. Vytvoříme vhodné profily pro dané aplikace z hlediska optimalizace a nainstalujeme všechny hry a simulátory, které požadujete (opět včetně optimalizace, programování ovladačů, vyladění joysticků, apod.). Tato práce je nedílnou součástí každého předaného počítače. V neposlední řadě připravíme počítač na připojení k jakémukoli typu obrazovky a dokážeme přizpůsobit grafický chipset a jeho nastavení (zejména v rovině optimalizace grafického chipsetu ve spojení s vertikální synchronizací) pro každý typ obrazovky. Součástí instalace jsou též ovladače provhodný HMD podporující prostředky virtuální reality (v současnosti HTC, OCULUS). Pokud však máte další požadavky, stačí nám je předat - zajistíme vše potřebné.

Na počítač přitom nemusíte instalovat pouze videohry a simulátory. Může se stát prostředníkem jakékoli práce na PC včetně možnosti využití počítače jako multimediální stanice pro vaši domácnost. V případě, že se časem rozhodnete pro upgrade počítače, základ je vždy připraven, takže rozšíření je možné. Kromě toho je součástí zálohy též rozšíření v případě, že se rozhodnete pořídit i nové typy ovladačů (např. přechod ze stávajících ovladačů k letecké simulaci k produktům značky ELITE). Ovladače ponecháváme na pevném disku, aby bylo možné okamžitě zajistit jejich instalaci za účelem přípravy pořízení nových ovladačů.

Benchmark pro testování výkonnosti: Prepar3D 2.0, X-Plane 10 Global 64-bit BEST OF, FSX, FSX Steam Edition, Elite Dangerous (4K + VR), Star Citizen (4K), iRacing (VR), Project Cars (4K + VR), GTA5, FIFA 16, DCS World, Descent Undergroun (4K + VR) Infinity: Battlescape (4K).

Každý počítač z naší nabídky pro vás vyniká pečlivým výběrem komponent, které dokážou spolupracovat v každé situaci a jsou zvoleny na základě mnohaletých zkušeností s chodem i optimalizací letového simulátoru na bázi desktopu. Potvrzuji, že počítače stavíme již od roku 1999. Počítač je připraven pro jakoukoli aplikaci a je předáván klientovi ještě před doplacením koncové částky. DEMO a zaškolení na novém počítači provádíme s klientem vždy před převzetím.

Stěžejní součásti sestavy na klíč:

- výhradně INTEL i7
- výhradně nejnovější generace procesorů a základních desek
- výhradně nejnovější generace grafických karet (NVIDIA chipset)
- výhradně jen prověřené značkové komponenty
- součástí aktualizace všech ovladačů a OS
- standardně primární (SSD) a sekundární HDD navíc 
- záruka na výměnu vadných komponentů do 24 hodin (v případě reklamace)!
- předání zboží ještě před doplacením (prezentace výsledné práce přímo před zákazníkem)
- záruka na komponenty i práci v trvání 24 měsíců od pořízení kompletu
- možnost využití vzdálené IT podpory (vzdálená správa)
- veškeré instalace her, simulátorů, add-onů a joysticků součástí
- přímá optimalizace aplikací a vytvoření profilů nastavení grafického chipsetu
- možnost rozšíření (upgrade) 
- dlouhodobost nadstandardního výkonu (včetně přímé podpory VR)
- dodací lhůta: 3-5 dní od objednání 
- konzultace zdarma
- nadstandardní služby za příplatek možností (např. individuální přání zákazníka)
- stoprocentní spolehlivost a garance špičkově odvedené práce
- možností též zajištění správného typu obrazovky, včetně 4K monitorů, 4K TV, Oculus Rift, apod..

 

POZN: Součástí cenové relace počítačové sestavy na klíč jsou komponenty za nákupní (dealerské ceny s DPH), což znamená, že Vám počítačové komponenty dodáváme za nákupní dealerské ceny (bez marží). Zvlášť si necháváme platit pouze práci (tedy IT servis) spojený s dodávkou kompletu na klíč včetně garance okamžité výměny vadných komponent v případě reklamace do 24 hodin. Nenakupujete u nás "zajíce v pytli", komponenty znáte předem. Pokud máte svou vlastní sestavu, přihlédneme k ní, avšak vždy doporučíme to nejlepší, co lze za dané peníze postavit. 

Z komponent používáme např.: Cooler Master Centurion Silencio 550 Carbon, Asus ROG Maximus VIII Ranger, i7 6700K (3.4 GHz) a mnoho dalších.