TrackClip BLACK

 
 

Zařízení TrackClip vyžaduje pouze Trackir 3 PRO, popř. Trackir 4, nebo TRACKIR 5 (poslední aktuální verze) a vhodná sluchátka, popř. sluchátka s mikrofonem, na která se TrackClip upevňuje. Dodáváme výhradně provedení v černé barvě.

Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 577
Kategorie Polohovací systémy
 

TrackClip je hardwarový doplněk určený výhradně ve spojení se zařízením TRACKIR 4 PRO, popř. starší verzí TRACKIR 3 PRO. TrackClip výrazně obohacuje používání TRACKIR 4 PRO a to jak z hlediska ergonomického využití (odpadá použití 6DOF ve spojení s kšiltem), tak také z hlediska technologického (vyšší citlivost, plynulejší pohyb, stoprocentní signál a to především díky vestavěným LED diodám, které se nepřetržitě starají o maximálně přesný přenos IR signálu). S využitím tohoto řešení se tak může Trackir 4 PRO dostat na mnohem vyšší úroveň každodenního používání. Pokud Vám např. vadí kšilt a nejste mnohdy navíc spokojeni s autokalibrací pohledu, pak zvolte TrackClip. Díky němu nemusíte používat 6DOF + kšilt a navíc získáte ještě vyšší citlivost přenosu signálu a tím pádem jsou pohyby hlavou mnohem přirozenější. O to více je tento mod nutný zejména v případě, že sedíte jen pár cm před velkou televizí (např. úhlopříčka 107 - 125 cm). 

Hlavní výhody?

- 3 aktivní LED diody !!!
- lehké provedení
- umístění na libovolném modelu sluchátek
- USB napájení
- možnost dvou pozic uchycení
- stoprocentní přenos signálu
- vyšší citlivost zařízení
- přirozenější pohyby hlavou
- vyšší užitková hodnota TRACKIR 5
- snadná instalace
- aktualizace ovladačů garantována
- zastoupení 6DOF modulu
- odpadá používání kšiltu !
- vhodné pro obrazovky s většími úhlopříčkami!
- nutnost pro ty, kteří nepoužívají vertikální synchronizaci 
- vyšší ohnisko - větší volnost ve 3D kabině
- přijímač/vysílač může být umístěn i na horní obrazovce TV

Pokud bychom měli charakterizovat TrackClip v praxi, pak stačí pouze konstatovat, že se zařízení TRACKIR 5 ve spojení s TrackClip dostává na mnohem vyšší užitkovou úroveň zejména tam, kde se používají TV s větší úhlopříčkou, popř. tam, kde na grafickém chipsetu není nastavena vertikální synchronizace. Vypnutí vertikální synchronizace nám totiž umožní mnohem vyšší počet detailů v simulátoru, včetně možnosti nastavení vyšší kvality zobrazení. Skrolování obrazu ve 3D kabině s u simulátoru s vypnutou vertikální synchronizací však může být pro někoho poněkud méně ergonomické. Track Clip Black tento problém smazává, protože je mnohem rychlejší, přesnější a hlavně ohniskově flexibilnější bez ohledu na to, jak daleko od zdroje přenosu IR signále se právě nacházíte. Můžete sedět pár desítek cm před velkou TV a signál netratíte, anebo můžete sedět nekolik metrů od veliké TV a přenos signálu bude stejně snadný, stejně přesný a stejně ergonomicky bezproblémový.

Nemusíte používat kšilt, popř. kšiltovku, nemusíte si lámat hlavu s tím, že opustíte domov s trojnožkou na hlavě :-), můžete si být stoprocentně jistí přenosem signálu, neboť součástí TrackClip jsou 3 aktivní LED diody zaručující mnohem vyšší obnovovací frekvenci snímaného pohybu a tím pádem i plynulejší odezvu v simulátoru, obzvlášť při vypnuté vertikální synchronizaci. Soudobá kritika a tedy média zabývající se mody pro letecké simulátory se shoduje na tom, že TrackClip rozhodně povýší soudobé možnosti Track IR 5 na mnohem vyšší úroveň.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.