Deutschland X NORTH

 
  • 1 z 21
 
Famózní VFR scenérie Německa v aktuální podobě nejen z hlediska technologicky pokročilého zpracování. Převládající kvalitu najdete prakticky v každé části scenérie a i když mohou být detaily simulátoru nastaveny na vysokou úroveň, průběh FPS zůstává stále zachován a to zejména díky přesné klasifikaci autogenu v závislosti na skutečném výskytu 3D objektů. Hardwarové požadavky: Windows XP, Vista, Windows 7 nebo 8, Microsoft Flight Simulator X nebo Prep3D, 2.8 Ghz procesor (Dual nebo Quad doporučován), 2GB RAM (4GB doporučeno), 512 MB VRAM.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1206
Kategorie Scenérie
 

Vychází: březen 2013

Deutshland X NORTH (ve zkratce "DEX") je novodobá scenérie pro Microsoft Flight Simulator X a Prepar3D. Scenérie pracuje s novými technologiemi VFR reprezentace terénu Německa v přesných datech topografických souvislostí včetně detailní charakteristiky elevace a hlavně v součinu s generickými a fotorealistickými texturami. V tomto případě se tedy jedná o novou sérii VFR scenérií Německa, která bude rozdělena na několik samostatných částí. Každá část přináší zcela autentický rozměr VFR létání, přičemž první díl "NORTH" pokrývá: Bremy, Hamburg, Niedersachsen, Mecklenburg-Vorpommern a Schleswig-Holstein.

DEX v praxi FSX a Prepar3D nabízí prakticky vše, co je zapotřebí k detailní srovnávací navigaci nad terénem. Komplexní topografické souvislosti nabízejí zcela autentickou podobu pozemních komunikací, přemostění, dálničních sjezdů, ale také např. globální vodstvo v podobě polygonových přírodních, umělých nádrží i řečišť. Nechybí vedení elektrického napětí, železnice, ale také osídlená města a vesnice. Do scenérie bylo začleněno více než 500 samostatných VFR význačných bodů a samozřejmě též typický nárůst větrných elektráren v Německu (jako 4.000 samostatných 3D objektů v každém dílu série). Generické textury zemského terénu plynule přecházejí do fotorealistických celků a vyznačují se vysokým rozlišením. Faceliftem prošla všechny řízená i neřízená letiště v každé části scenérie a na letištích můžete pozorovat mnohem realističtější infrastrukturu příjezdových komunikací i zástavbě letištních budov. Nutné je však poznamenat, že DEX neklade odpor na plynulost animace při zvýšeném počtu detailů a je vhodné jej kombinovat i s dalšími samostatnými komerčními add-ony - včetně scenérie letišť. Ačkoliv je scenérie naprogramována především pro VFR létání a vyhlídkové lety, VFR noc a IFR přelety díky noční scenérii a autentické elevační charakteristice nabízejí rovněž mnohem realističtější rozměr.

- detailní VFR scenérie BRD
- výseč "NORTH"
- fotorealistické textury 
- kompletní topografické souvislosti
- detailní VFR význačné body (500+)
- OSM data (aktuální)
- více než 15.000 větrných elektráren
- facelift všech řízených letišť
- facelift všech neřízených letišť
- relevantní ICAO objekty
- typický německý ráz krajiny
- podpora čtyř ročních období
- kompletní VFR noční scenérie!!
- individuální 3D autogen
- reálně vyhlížející města i vesnice
- plně kompatibilní s ostatními add-ony
- nenáročné na FPS
- kompatibilní s FSX a Prep3D

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.