Discover Arabia (FSX + FS 2004 + FSX Steam Edition)

 
  • 1 z 7
 
Pokud jste spokojeni s optimalizací základního simulátoru, pak nebudete mít problém s tímto add-onem,. Doporučujeme všem příznivcům vyhlídkových letů a VFR navigace. Titul samotný se vyplatí už jen díky add-onu letounu, který je velmi dobře zpracován a poslouží prakticky jako další letoun v FS.
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč    
Kód produktu 1494
Kategorie Scenérie
 

Discover Arabia je určen pro simulátor FSX Steam Edition, avšak po vzoru předchozích titulů je i tento produkt kompatibilní s FSX. Instalace umožňuje volbu příslušného simulátoru. Opět máme možnost odhalit prostřednictvím simulátoru zajímavé oblasti z ptačí perspektivy a seznámit se tak v tomto případě se zeměmi Blízkého a Středního východu. Prozkoumejte Arabský poloostrov, Írán, Perský záliv. Seznamte se s historií Egypta, navštivte Sýrii, Jordánsko, ale seznamte se též s metropolemi jako např. Dubaj nebo Kuwait. 

- výborná optimalizace
- bohatá dokumentace
- vhodné pro vyhlídkové lety
- vhodné pro online létání
- letoun SeaRey Aircraft součástí!
- možnost přistát na vodní hladině!

Titul je kompatibilní nejen s FSX, FSX Steam Edition, ale také s titulem FS 2004 A Century of Flight. Letoun SeaRey je zpracován dokonale pro vyhlídkové lety a získáváte tak add-on letounu, který lze využít v jakémkoli typu létání na příslušném simulátoru.

Médium DVD ROM