Discover Australia & New Zealand (FSX + FSX Steam Edition)

 
  • 1 z 19
 
Hardwarové požadavky: Pokud vám skvěle funguje FSX Steam Edition, popř. FSX, Discover Australia & New Zealand poběží prakticky na plné detaily.
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč    
Kód produktu 1493
Kategorie Scenérie
 

Titul Discover Australia & New Zealand přináší vyhlídkové lety v Austrálii a na Novém Zélandu pro simulátor Microsoft Flight Simulator: Steam Edition. Virtuální letci tak mají možnost seznámit se nejen s různorodostí krajiny jednotlivých oblastí, ale též lokálně zastoupenými význačnými body. Titul zmapoval britský letec a průzkumník James Cook a v simulátoru je k dispozici nejen zdařilá grafická stavba scenérie, ale právě též neopakovatelně zmapovaný terén kontinentu. Scenérie je tak vhodná pro průzkumné vyhlídkové lety v letounu Auster Autocrat J/1 (1950), který je součástí instalace produktu v dokonalé podobě zosobňující nejen 3D interaktivní virtuální kokpit, reálné palubní přístroje, ale také vynikající externí model a zdařilou fyziku. Kromě význačných bodů a detailně umístěného autogenu je součástí scenérie též podrobně zmapované město Sydney, Great Barrier Reef, Uluru, Christchurch, Wellington. To je však jen výtah z toho, co tato instalace virtuálním pilotům v praxi nabízí.

Vyhlídkové lety lze plánovat v závislosti na dostupných informací, mapových podkladech a hlavně též nahraného hlasového podkladu (výklad) přímo od Jamese Cooka. To on provází virtuální letce všemi zajímavými místy a doporučuje průzkumné mise plánovat právě v závislosti na jeho doporučení. Titul je výhradně kompatibilní se simulátorem FSX Steam Edition a nabízí zážitky zejména novým pilotům - začátečníkům, kteří chtějí získat rozlohou co možná nejdetailnější oblast bez zvýšeného nároku na hardwarové vybavení. Pokud se simulátory začínáte je série "Discover" vhodným typem add-onu pro VFR létání. Titul získává nový rozměr např. v souvislosti s reálnou ICAO mapou dané oblasti, což lze zakoupit zvlášť (na objednávku).

- kompatibilní s FSX
- kompatibilní s FSX Steam Edition