Discover Europe (FSX + FSX Steam Edition)

 
  • 1 z 7
 
Hardwarové požadavky: simulátor FSX Steam Edition, popř. starší verze FSX, běžný počítač pro provoz tohoto simulátoru
Cena 735,54 Kč bez DPH
890 Kč    
Kód produktu 1460
Kategorie Scenérie
 

Discover Europe pro FSX Steam Edition se snaží zaujmout zejména ty uživatele letecké simulace, kteří se se simulátorem FSX Steam Edition pozvolna seznamují, získávají nové dovednosti, dokážou se simulátorem dobře pracovat a užít si více typů letounů v nově optimalizovaném prostředí původního kódu FSX. Steam Edice je velmi populární zejména pro ty, kteří doposud neměli možnost zažít skutečný rozměr FS série na svém osobním počítači a Steam Edice je zároveň příležitostí přiblížit tento virtuální svět létání zejména novým zájemcům o virtuální dobrodružství. Série Add-onů určených přímo pro FSX Steam Edition se snaží ještě více zaujmout nové uživatele simulátoru obsahem, který nevyžaduje nějaké zvlášťní zvýšené nároky na uživatele, ba naopak: prakticky okamžitě vás uvede do kokpitu vhodného typu letounu s připraveným navigačním štítkem za účelem již zhotovených navigačních přeletů do zajímavých destinací a míst v Evropě.

Méně zkušení uživatelé tak mají možnost poznat skutečný rozměr simulátoru FSX Steam Edition a odhalit jeho reálné topografické souvislosti. Add-on samotný nabízí prostřednictvím reálně zhotovených letových plánů zalétnout až 60 samostatných přeletů. Celkem 60 letových plánů zohledňuje pravidla navigační přípravy a dává tak méně zkušeným pilotům šanci zažít dobrodružství skutečného navigačního přeletu do nejzajímavějších míst v Evropě. Letové plány zohledňují vzletovou i přletovou - cílovou destinaci (tedy vzlet a přistání), podrobné seznámení s význačnými body v terénu a také navigační souvislosti. Podrobně se seznámíte též s letišti Norwich a Humberside.

K letou je připraven nový kvalitně zpracovaný letoun Piper Pacer a součástí tohoto letounu jsou též speciálně navržené lekce létání, seznámení se s letounem, jeho charakteristikou, provozními postupy a poznámkami k jednotlivým přeletům. Piper Pacer je vhodný pro začátečníky i zkušenější letce a nabízí vhodný typ platformy pro zalétnutí všech letových plánů. Letové plány rovněž zohledňují nabyté zkušenosti se simulátorem a pilotáží a jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené.

Výběr ze zajímavých míst a destinací:

- Anglie / Nizozemí
- Rotterdam
- Paříž
- Madrid
- Praha
- Varšava
- Vídeň
- Skandinávie

Nový letoun k dispozici:

- Piper Pacer

Ačkoliv je tento add-on určen spíše nenáročnému typu létání VFR/IFR v běžných provozních podmínkách simulátoru FSX Steam Edition, nabízí možnost strukturovaných přeletů do zajímavých míst v Evropě v podobě reálně zhotovených navigačních štítků. Kvalitně zpracovaný letoun Piper Pacer zohledňuje jak výbavení, tak zdařilý fyzikální model.

- kompatibilní s FSX
- kompatbilní s FSX Steam Edition