ELITE RealView VFR Scenery (v8)

 
  • 1 z 14
 
RealView Switzerland podporuje operační systémy Windows XP, VISTA, W7, podporuje též 32/64-bitovou instalaci OS, k instalaci vyžaduje grafický chipset Nvidia a tedy grafickou kartu Nvidia (16 - 32 MB operační paměti). Výhoda této scenérie spočívá též v tom, že k instalaci nevyžaduje GenView vizuální databázi a Jeppesen data včetně dalších instrukcí scenérie jsou shodné s typickými vlastnostmi GenView scenérií. Scenérie je vhodná jak pro nácvik VFR, tak také pro rozšíření IR létání na destinacích, které patří z hlediska vzletů a přistání mezi složitější. RealView Switzerland je určen pro simulátor Elite v 7 - v8.
Cena 7 595,04 Kč bez DPH
9 190 Kč    
Kód produktu 907
Kategorie Scenérie
 

RealView VFR Scenery přináší VFR rozšíření IFR letového simulátoru Elite pro certifikované simulátory Elite a desktopové verze (v7 - v8). Jedná se defacto o samostatný add-on, který k instalaci vyžaduje pouze aktuální verzi simulátoru Elite v8. Scenérie přináší VFR pokrytí Švýcarska za účelem snadné orientace nad krajinou, možnosti nácviku VFR letecké navigace včetně seznámení se s hornatou oblastí Švýcarska ve velmi přesné elevační charakteristice. Model 3D scenérie Švýcarska byl primárně navržen za účelem složitějších manévrů během vzletů a přistání ve vysokohorských destinacích. Digitální elevační charakteristika 3D modelu (100m) podporuje kromě reálné elevace také autentické textury v podobě družicových snímků v měřítku 25 metrů / 1 pixel. Obsahem scenérie je také implementace všech řízených a neřízených letišť Švýcarska s přesným elevačním modelem VPD (včetně zakřivení VPD), světelnými systémy (ALS) a hlavně podpora METAR reálného počasí. Automatické přechody denní doby jsou rovněž podporovány. Ostatní instrukce typické pro GenView 3D model scenérie (Elite) jsou shodné. Instalace fotorealistické scenérie Švýcarska nevyžaduje instalaci GenView databází a funguje tak zcela samostatně. Podmínkou je však instalace pouze na počítač s unikátním klíčem a příslušným sériovou licencí (WIBUKEY) dané instalace Elite v8. Na pevném disku scenérie zabírá cca. 700 MB a k chodu je vyžadován grafický chipset výrobce Nvidia (ATI není podporován).

- VFR scenérie pro Elite v7 -v8
- pokrytí Švýcarska
- 3D výškový model (100m)
- 1 pixel / 25 metrů
- reálná databáze Jeppesen
- textury z družicových snímků
- podpora denní doby
- podpora reálného počasí METAR
- vhodné pro VFR navigaci
- vhodné pro seznámení s horskými destinacemi SUISSE
- NVIDIA chipset nutností
- 16 - 32 MB paměť grafického chipsetu nutností

POZNÁMKA: RealView Scenery je naprogramována v grafickém rozhraní OPEN GL za účelem maximálně plynulého průběhu FPS i optimální kvality obrazu. Nároky na scenérii tohoto druhu jsou poměrně vysoké a osobně doporučujeme vyvarovat se FULL HD TV, neboť scenérie vypadá mnohem lépe na menších obrazovkách a navíc je scenérie programována v rozlišení 1024x768. Je možné simulátor spustit i ve FULL HD rozlišení (1920x1080), avšak zbytečně se ztrátou výkonu z hlediska animace. Open GL plní pro certifikované simulátory ideální funkci pro většinu instrukcí VFR/IFR scenérií, aproto je nutností Nvidia chipset grafického akcelerátoru. Scenérie není kompatibilní s grafickými akcelerátory ATI.

 

RealView Switzerland nelze považovat za maximálně detailní scenérii, na kterou jsme zvyklí v případě soudobých trendů FSX. V případě certifikovaného simulátoru Elite v8 se však rozhodně jedná o příležitost seznámit se detailněji se Švýcarskem i v rovině VFR létání a pokud létáte IFR, RealView Switzerland oceníte především díky tomu, že se snadno a rychle seznámíte se všemi překážkami během vzletů a přistání v horských destinacích. Pokud je tedy Švýcarsko zemí, do které velmi často létáte, jste pilot IR a vlastníte simulátor Elite, v tomto případě máte k dispozici ideální nástroj pro domácí přípravu navigačních letů (ať již v rovině VFR, nebo v typické rovině radionavigačních instrumentálních letů IFR).

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.