Flight Paris FULLPACK X

 
  • 1 z 41
 
Flight Paris Fullpack nabízí virtuálním letcům možnost seznámit se s nádhernou scenérií Paříže a přilehlého okolí v nebývale vysokém počtu detailů. Vývojáři v tomto ohledu použili skutečné letecké snímky, které byly v zápětí využity pro ruční editaci textur zemského terénu pro co možná nejlepší efekt v simulátoru. Terén je konzistentní, místopisně zcela přesný a hlavně nabízí stejně kvalitní textury i v nízkých letových výškách. Scenérie nabízí prakticky všechna letiště v oblasti v nových detailech a nechybí též nejznámější heliporty - včetně soukromých - rovněž s fotorealistickými texturami. Scenérie je určena pro FSX a současně též pro FS 2004 a nabízí možnost plánování VFR přeletů za účelem nácviku srovnávací navigace. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X nebo Microsoft Flight Simulator 2004, Microsoft Windows XP, Vista oder Windows 7, 8, 2 GHz (Dual Core doporučen), 2 GB RAM, 128 MB/ 256 MB VRAM, 2 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 809,92 Kč bez DPH
2 190 Kč    
Kód produktu 1366
Kategorie Scenérie
 

Flight Paris v praxi představuje lokální region Francie zasahující rozlohu překračující až 12500 km čtverečních. Součástí jsou fotorealistické textury zemského terénu ve vysokém rozlišení, individualizované objekty 3D autogen, význačné orientační body v terénu, ale též kompletní pozemní komunikace, města, historické budovy, nebo např. přemostění v plné 3d kvalitě. Součástí jsou též všechny heliporty a letiště v oblasti (letišť je celkem 25 a každé bylo individuálně upraveno). Jedná se o Paříž v takové podobě, kterou jsme zatím na FS neměli možnost létat a pokud vás tento region láká, rozhodně se tento titul sdružující několik samostatných softwarových nástaveb v jeden celek ("fullpack") vyplatí. Titul tvořící dokonale sjednocenou scenérii sestává z následujících samostatných modulů:

- FLIGHT PARIS
- FLIGHT PARIS CITY PACK
- FLIGHT PARIS VFR PACK

Každý z modulů nabízí zcela odlišné dílčí parametry spolupracující plošně s rozlohou až 12500 km čtverečních. Zatímco Flight Paris řeší komplexní region zejména s ohledem na konzistenci místopisu v souladu s fotorealistickým povrchem a reálným umístěním letišť, Flight Paris City Pack dokáže vymodelovat město Paříž v podobě, v jaké je můžete znát z reálného světa - včetně všech historických památek ve městě, ale i širokém přilehlém okolí. Flight Paris VFR Pack následně vše zabalí do VFR scenérie sloužící za účelem plánování reálných přeletů - tedy včetně všech význačných bodů v terénu. Podrobnosti níže:

FLIGHT PARIS

- 12500 km čtverečních
- individualizovaný autogen
- individualizovaná vegetace
- pozemní textury z leteckých snímků
- ručně upravené textury zemského terénu
- podpora pouze letních textur (zatím!)
- speciální grafické efekty (stínování, reflexe)
- dynamická noční scenérie (grafické efekty)
- reálný místopis včetně pozemních komunikací a vodstva
- 25 letišť v regionu ručně upraveno
- korekce elevace v bezprostřední blízkosti letišť
- význačné body v terénu
- pozičně zcela přesné umístění zemských textur
- plně kompatibilní s Microsoft SDK
- "otevřený svět" pro další úpravy a další add-ony
- mapové podklady v .PDF pro detailní plánování VFR přeletů


FLIGHT PARIS CITY PACK


- stoprocentně realistická podoba Paříže
- fotorealistické textury
- pozemní komunikace
- reálný průběh i velikost řek
- vodstvo 
- význačné body v terénu
- vegetace
- hrady a zámky
- noční scenérie
- heliporty s foto texturami
- 36 precizně vymodelovaných mostů
- historické památky, autentická zástavba Paříže
- detailní mapa s vyznačenými objekty Paříže
- mapové podklady

FLIGHT PARIS VFR PACK

- fotorealistické textury zemského terénu
- fotorealistické textury 3D objektůa budov
- fotorealistické textury význačných bodů v terénu
- historické památky (téměř všechny)
- mapové podklady pro plánování letů
- autentická elevace + místopisné umístění
- detailní 3D autogen