FTX: 1S2 Darrington Municipal Airport X

 
  • 1 z 12
 
Darrington Muni kromě textur ve vysokém rozilšení nabízí též značně detailní elevační charakteristiku oblasti a pro vynikající efekt se doporučuje v FSX nastavit mesh s přesností na 5 m. Pokud jste byli spokojeni s předchozími tituly Orbx, pak i Darrington Muni představuje shodný standard, na který si velmi brzy zvyknete. Možnost létat v reálném čase nad naprosto reálným terénem zatím umožňují právě pouze scenérie z dílny Orbx. Na pevném disku doporučujeme 1Gb volného prostoru.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 886
Kategorie Scenérie
 

Pokud v počítači máte již nainstalován titul Pacific Northwest pro Microsoft Flight Simulator X, dalším zajímavým titulem je nepochybně lokální scenérie letiště 1S2 Darrington Municipal Airport. Opět se jedná o takřka "výtvarné umění" z produkce Orbx a i v tomto případě tedy můžete očekávat stejný počet detailů, na který jsme již zvyklí z předchozích titulů Concrete Muni nebo Twin Oaks. Scenérie letiště je zasazena do malebného údolí obklopeného jak horami (Whitehorse Mountain), tak také samostatnou scenérií v podobě Snohomish County a městečka Darrington na soutoku dvou řek bohatých na rybolov. Oblast je tak stálým )útočištěm pro dobrodruhy, rybáře, turisty, kteří chtějí navštívit národní park Kaskádových hor. Samotné letiště nabízí dost prostředků jak pro vrtulníkové létání, síťové létání ve skupinách, nácviky okruhů, testování letounů, tak také především možnost vyhlídkových letů do nedalekého okolí PNW. Přilehlé osady městečka a vzdálenějších vesnic jsou opět modelovány v nejvyšších možných detailech s terénem v rozlišení 1 pixel / 30 cm. Samozřejmostí je možnost nastavení i na úroveň 1 pixel / 60 cm, vše tedy opět záleží na možnostech individuální hardwarové konfigurace. Scenérie Orbx však nejsou nějak zvlášť náročné na hardware, což samozřejmě platí i v tomto případě. Hlavní vývojáři scenérie jsou Andreas Hegi a Heiko Glatthorn, kteří se v případě tohoto letiště nejvíce zaměřili na unikátní proproce osídlených oblastí s detailním vyobrazením pozemní infrastruktury. Každý kostel a každý dům je přesně na svém místě, na kterém se nachází i v reálném světě.

- 30/60 cm / pixel
- kompletní model letiště
- detailní zosobnění přilehlého okolí
- kompletní městečko Darrington
- specifické textury VPD (1S2)
- fotorealistické textury pohoří
- detailní soutok obou řek včetně vodní hladiny
- všechny 3D objekty (fotorealistické)
- GA letištní/letový provoz (1S2)
- dokonalá optimalizace FPS
- vlastní GUI (za účelem optimalizace)

- FSX kompatibilní
- titul PNW (Pacific Northwest) nutností!

1S2 Darrington Municipal Airport v praxi představuje vrchol možností v oblasti programování scenérií a defacto všechny tituly z produkce Orbx dělají z FSX zcela jiný typ simulátoru. Nejzajímavější ovšem je, že jsou tyto tituly dokonale optimalizovány, což znamená, že jsou i vhodné pro příznivce vrtulníků. Detailní terén v podobě 30cm/1pixel zajišťuje maximální počet detailů na zemi a zároveň dramatický podtext letů v malých výškách. Díky zajímavé volbě lokace, se tato oblast stává na FSX také předmětem pořádání vyhlídkových letů a nácviku pilotáže v horském terénu (zejména ve spojení s vrtulníky). Scenérie nabízí také vlastní GUI pro optimalizaci, což zaručí možnost volby rozmanitých grafických prostředků vizualizace za účelem co možná největšího počtu detailů se zachováním plynulé animace.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.