FTX: Chichester Goodwood Airport Scenery Pack X

 
  • 1 z 15
 
Lokální scenérie letiště Chichester Goodwood v Anglii pro add-on FTX EU England Region. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold Edition), FTX EU England Region, Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2,4 GHz procesor (nebo lepší), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 512 MB DirectX 9 VRAM kompatibilní (768 MB doporučeno), Microsoft .Net Framework 3.5 nebo vyšší verze.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1380
Kategorie Scenérie
 

Scenérie FTX patří pro Microsoft Flight Simulator X k nejlepším svého druhu - zejména s ohledem na lokální malá letiště v malebné krajině příslušného regionu. Nedávno jsme se od vývojářů dočkali plošného terénu Anglie a Walesu a v současnosti se pro tento region nabízí již tři samostatně zpracovaná letiště. Jedním z nich je právě Chichester Goodwood (EGHR). Scenérie je navržena pro FTX EU England Region (v prodeji zvlášť). Letiště Chichester Goodwood bylo vývojáři záměrně zvoleno především kvůli malebné krajině, okolní scenérii samotné, jenž je spjata zejména s legendárním okruhem Goodwood, který právě vznikl přestavbou přilehlých komunikací letiště. Okruh je tak defacto "součástí" letiště a místo se také pyšní každoročním pořádáním Festivalu rychlosti, který dokáže přitáhnout až 15.000 lidí a tato motoristická událost je považována za naprosto nejbáječnější zážitek pro fanoušky motorsportu. Pořadatelem této výjimečné události není nikdo jiný než sám Lord March. Lokace takt velmi často spouje leteckou techniku s automobilovým šílenstvím.

FTX: Chichester Goodwood Airport Scenery Pack X tak nabízí oblast prozkoumat přímo z ptačí perspektivy a každý detail letiště, okruhu i přilehlého okolí překvapí neuvěřitelně propracovanými texturami zemského terénu.

- pozemní textury ve vysokém rozlišení
- 15 - 60 cm / pixel
- letiště v aktuální podobě se všemi přilehlými budovami
- statické letouny i automobily součástí scenérie
- podpora technologie "TextureFlow" pro maximalizaci FPS
- integrace podpory čtyř ročních období
- vydatné modelování vegetace v blízkosti VPD i v okolí
- na okruhu GoodWood lze i přistát (vhodné pro akrobačky)
- scenérie navržena pro FTX: EU England Region
- naprosto nenáročné na FPS
- ideální pro GA letouny a akrobacii