FTX: Shoreham (Brighton) - Airport Scenery Pack

 
  • 1 z 25
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold edice), FTX EU England Region - je vyžadován!!, Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2.4 GHz procesor (nebo vyšší), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 512 MB VRAM (DirectX 9 kompatibilní) - 768 MB doporučeno, Microsoft .Net Framework 3.5 nebo vyšší.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1214
Kategorie Scenérie
 

Po nedávném uvedení první evropské scenérie Anglie od vývojářů FTX (FTX EU England Region), se nám nyní nabízí možnost do této scenérie instalovat další scenérii letiště v podobě EGKA - Shoreham (Brighton City) Airport. Jedná se o jedno z nejvýznačnějších letišť všeobecného letectví v Anglii na jižním pobřeží. Letiště se může chlubit bohatou historií a těží především ze své topografické polohy a špičkové infrastruktury pozemní přepravy (např. železnice). Dnes je toto letiště často vyhledáváno nejen za účelem turismu malými letouny všeobecného letectví, ale také za účelem cestování, dovolené. V neposlední řadě je toto letiště jedním z hlavních v Anglii - zejména pokud jde o provoz letounů na jihu Anglie. Shoreham také dokonale slouží jako HUB businessmanů. Právě zde se každoročně koná nejen celá řada leteckých exhibicí, ale také řada programů týkající se obchodních konferencí, výstav, veletrhů. Letiště je snadno dostupné i nepilotům především díky vynikajícím spotterským možnostem. Zároveň se jedná o "papírově" nejstarší letiště Anglie.

Simulovaná verze od vývojářů FTX reprezentuje reálnou předlohu do nejmenších detailů a to nejen z ptačí perspektivy simulátoru. Letiště stěží rozeznáte od reálu, neboť vývojáři v tomto případě do scenérie zakomponovali prakticky každý detail přilehlého okolí včetně hlavního města, všech letištních budov a typicky historicky význačného terminálu v podobě původní historické budovy ve stylu art-deco. Dokonale jsou zpracovány též VPD. O přesné detaily na zemi se hlavně postaraly textury ve vysokém rozlišení (15 cm / 60 cm - pixel) podporující též čtyři roční období. Proměna letiště v létě, či v zimě působí naprosto autentickým dojmem. Scenérie též obsahuje známou technologii "Orbx Flow" v podobě zcela dynamického světa na zemi (speciální skripty animace vegetace, lidí, pozemních vozidel, apod.). Textury ve vysokém rozlišení nekladou žádné zvýšené požadavky na hardware a scenérie tak zůstává v každém ohledu naprosto plynulá i v případě, kdy ponecháte vyšší kvalitu zobrazení textur i detailů FS.

- vynikající verze letiště EGKA
- HD pozemní fotorealistické textury
- 15 / 60 cm rozlišení na jeden pixel
- kompletní podoba všech letištních budov
- autentická podoba historického terminálu
- reálný vzhled VPD
- Orbx "Flow Technology" součástí
- podpora čtyř ročních období
- minimální hardwarové nároky
- široké přilehlé okolí 
- vynikající optimalizace a FPS
- kompatibilní výhradně s FSX a Prepar3D
- nutností je instalace FTX EU England Region!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.