FTX: USA CANADA: Southern Alaska

 
  • 1 z 22
 
FTX: USA CANADA: Southern Alaska nabízí oproti jiným scenériím tohoto typu vždy maximálně účinnou optimalizaci se zachováním většinových detailů ve vzduchu i na zemi. Fotorealistický ráz krajiny v HD texturách a individuální 3D autogen včetně více než 270 ručně editovaných letišť nabízí více možností virtuálního létání VFR, IFR s využitím nejrůznějších typů add-onů letounů - od malých letadel až po ta největší. Scenérie uživateli nabízí výbornou optimalizaci i na nepříliš výkonných počítačích, což platí zejména díky ručně zpracovaným 3D objektu v podobě detailního autogenu. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold Edition), Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2.4 Ghz (nebo vyšší procesor), RAM: 2GB (4GB doporučeno), VRAM: 512 MB DirectX 9 kompatibilní (768 MB doporučeno), Microsoft.Net Framework 3.5 nebo vyšší, Internetové připojení doporučeno za účelem stažení FTX SP opravných balíčků (service packs). The Software includes graphical and photographical data.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1258
Kategorie Scenérie
 

Southern Alaska (SAK) v podání vývojářů Orbx nabízí více než 200.000 čtverečních mil od Anchorage až po Watson Lake (Yukon). Scenérie odpovídá reálnému obrazu daného regionu nejen s ohledem na textury zemského terénu, ale i 3D autogen v podobě reálné vegetace, letišť a význačných bodů v terénu. Prakticky každý 3D objekt, který je součástí, byl vyroben ručně a naprostá většina textur zemského terénu je zpracována v plné fotorealistické kvalitě. Fotorealistické snímky navíc reflektují změnu ročního období. Součástí scenérie jsou stovky ledovců - opět ve fotorealistické kvalitě. Scenérie nepokrývá pouze reálnou výseč krajiny v co možná nejdetailnějších proporcích, k dispozici je více než 270 upravených letišť od nejmenších nezpevněných VPD až po největší řízená letiště. Jednotlivá letiště byla ručně upravena včetně pojížděcích i vzletových drah, návěstí, ale též pozemmních textur a 3D letištních budov. Na většině letišť můžete nyní pozorovat též animaci osob včetně např. zvěřiny vyskytující se v bezprostřední blízkosti letiště.

Po vzoru všech titulů z dílny Orbx, je i v tomto případě součástí kompletní místopis v polygonovém zobrazení umožňující neporovnatelně vyšší možnosti vedení srovnávací navigace. Všechny klíčové pozemní komunikace, řečiště, jezera, ale i vedení vysokého napětí včetně význačných bodů v terénu jsou součástí scenérie.

- Orbx výtečná kvalita provedení
- vhodné rozšíření série NA BLUE
- plně kompatibilní s Tongass Fjords
- ručně modelovaná krajina
- více než 200.000 čtverečních mil
- ručně naprogramovaný 3D autogen
- animované skripty
- naprosto přesný místopis
- více než 270 zeditovaných letišť
- plně fotorealistické textury a osídlení
- 3D význačné body v terénu
- špičkové pozemní textury v HD kvalitě (Matt Tomkins)
- individuálně upravený výškový profil (s přesností 20 m
)
- kompatibilní s FSX
- vynikající optimalizace scenérie