FTX: USA/Canada Pacific Northwest X DVD

 
  • 1 z 19
 
FTX USA/CANADA Pacific Northwest je dnes považován za nejprestižnější a zároveň nejdetailnější terén pro FSX. Pokrývá sice jen NA, avšak detaily, které přináší zatím nelze s ničím srovnávat. Výhoda scenérie rovněž spočívá v tom, že v žádném případě nenaruší instalaci Ground Environment X, Ultimate Terrain X, Global 2008/2010 X. S REX v2 je rovněž stoprocentně kompatibilní. Pokud tedy máte tyto scenérie již nainstalovány, tento add-on nenaruší instalaci těchto add-onů (pracuje na zcela jiném principu, takže není zapotřebí cokoli odinstalovat, popř. vypnout, či přenastavovat). Scenérie je kompatibilní výhradně s FSX, doporučuje se SP1, popř. SP2 a podporuje též všechny operační systémy typu VISTA, XP, W7 včetně 32/64-bitové báze. Na pevném disku je zapotřebí vyčlenit prostor o velikosti 1.3 GB.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 880
Kategorie Scenérie
 

ORBX scenérie pro Microsoft Flight Simulator X představuje vrcholnou technologii zpracování, kterou můžeme znát pouze v případě REX v2. Rozhodli jsme se opět povýšit Flight Simulator X na vyšší úroveň a rozšířit tak řadu vysoce detailních scenérií z produkce ORBX, která dnes na světě představuje nejdramatičtější VFR s nejvyšším počtem detailů a zachováním vysoce nadprůměrného průběhu FPS. Scenérie Orbx - FTX: USA/CANADA PACIFIC NORTHWEST X (Severní Amerika) je navržena pro vyhlídkové lety, plánované VFR přelety, odhalování scenérie, síťové létání, testování letounů a létání s využitím reálného počasí (za doprovodu REX v2). V případě ORBX technologie nebudete zklamáni neboť projekt vznikal téměř celý rok a přináší jedinečnou kombinaci textur ve vysokém rozlišení, elevační charakteristiku, zcela reálné umístění autogenu a hlavně globálně naprosto autentický terén v nejvyšším možném rozlišení textur i 3D objektů. Celá scenérie je defacto fotorealistická, zejména ve význačných oblastech typických pro tento region.

Kromě toho se autoři rozhodli do terénu přidat téměř všechny význačné VFR body scenérie, dodatečně ručně upravili přístavy Tacoma, Olympia, KPAE, přehrady a další objekty ve vysokém rozlišení. Např. region Seattle je v horách aktuálním dokladem soudobé topografické situace, terénu s ohledem na dávnou erupci St. Hellens. Veškeré souvislosti jsou tudíž naprosto aktuální včetně nové pozemní dopravní infrastruktury a osídlení. Noční scenérie je rovněž součástí instalace a dokonale optimalizovaný provoz na komunikacích zaručí mnohem vyšší kvalitu lokální VFR navigace.

Naprostou samozřejmostí je však implementace více než 400 letišť s novými detaily, které byly rovněž ručně editovány za účelem maximální autenticity na příletových i odletových tratích včetně pojíždění a odbavení.

- globálně nejvíce detailní scenérie VFR pro FSX
- nejvyšší možné rozlišení textur (Matt Tomkins)
- autentická elevační charakteristika (rozlišení na 10 metrů)
- autenticky umístěný autogen (ruční práce)
- plně interaktivní a dynamická doprava
- aktuální topografická situace
- autentické měřítko pozemních komunikací
- fotorealistické pokrytí
- individuální 3D význačné body VFR
- 450 individuálně detailních letišť
- autentická podoba terénu v současné době
- samostatně fotorealistický Seattle
- další rozšíření v podobě dalších add-onů možností

FTX USA/CANADA Pacific Northwest je v současné době jednou z nejvíce detailních rozsáhlých scenérií pro FSX. Ačkoliv z obrázků je počet detailů patrný na první pohled, nemusíte se obávat přehnaných hardwarových nároků na optimální plynulý provoz. Scenérie je naprosto plynulá i na průměrných počítačích. Toho bylo dosaženo především tím, že autogen není umisťován náhodně, nýbrž plně v souvislostech s aktuální topografickou situací.

Orbx - FTX: USA/Canada Pacific Northwest X je též základním stavebním kamenem pro další add-ony ORBX (zejména scenérie menších letišť), které budou do prodeje zařazeny následně!