FTX 3W5 Concrete Muni Airport X

 
  • 1 z 13
 
3W5 Concrete Muni Airport X je ukázkou nejdetailněji propracované scenérie současnosti pro Microsoft Flight Simulator X. Vše, co je obsahem v simulátoru představuje maximální autenticitu reálné předlohy. Titul však vyžaduje k instalaci produkt Orbx FTX USA Canada Pacific Northwest, který je přímo navržen za účelem simulací detailních lokálních scenérií letišť v dané oblasti. Titul je kompatibilní pouze s FSX, vyžaduje SP2, podporuje OS VISTA, XP, W7 včetně 32-64-bitové platformy a 590 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 881
Kategorie Scenérie
 

Letiště Concrete Municiapal (Skagit County) v U.S. je zasazeno do překrásné scenérie nedaleko Washingtonu. Jedná se však o FTX titul, který k chodu vyžaduje produkt Orbx USA Canada Pcific Northwest, neboť řada skriptů dynamické detailní scenérie je provázána právě s tímto základem. Letiště samotné je zasazeno do nádherné horské scenérie a je obklopeno zástavbou v podobě dynamického městečka s protékajícími peřejemi řeky obsahující zcela přepracované grafické efekty animované vodní hladiny. Na tomto letišti je právě zajímavé to, že je zasazeno uprostřed města. Na západ od VPD je rezidentní zóna v podobě osídlení menších domků a malých obchůdků. Na východní straně letiště začíná hustější komerční zóna obsahující bary, restaurace a obchodní centra. Vzhledem ke skutečnosti, že jsou detaily opravdu ve vysokém rozlišení 30 cm/pixel!!!, můžete se spolehnout na to, že kompletní architektura města je vyvedena v nejvyšších možných detailech. Každý dům obsahuje reálné fotorealistické textury a reálné vyhlížející detaily včetně oken a dveří (při nízkém letu si tak všimnete dalších detailů včetně pozemních komunikací a interaktivního provozu (křížovatky, apod.).Globální členitost terénu je v tomto měřítku téměř neuvěřitelná, neboť každá pouliční lampa je umístěna přesně tam, kde se ve skutečnosti nachází....

- famózní scenérie letiště nedaleko Washingtonu
- textury ve vysokém rozlišení (30cm/1 pixel)
- autentická podoba i reálné měřítko okolního prostředí
- fotorealistický podtext
- infrastruktura pozemních komunikací
- autentická zástavba města
- detailní zosobnění letiště včetně VPD
- GA provoz (ve vzduchu i na zemi)
- podpora ročních období
- dokonalá optimalizace
- bezproblémový průběh FPS
- vhodné pro VFR lety
- vhodné pro síťové létání
- vhodné pro provoz vrtulníků
- ideální pro vyhlídkové lety a nácvik pilotáže

K tomu, aby toto bylo v reálných možnostech FSX vůbec možné, posloužily autentické fotografie z okruhu letiště (z ptačí perspektivy) a také z vyhlídiových letů do vzdálených lokací. Více než 500 fotografií bylo následně ručně převedeno do enginu FSX za účelem nejdetailnější možné scenérie letiště, kterou si dnes vůbec dokážete představit. Ačkoliv jsou detaily téměř neuvěřitelné, plynulá animace je zaručena především díky tomu, že vše, co ve scenérii vidíte, bylo navrženo ručně a optimalizováno pro maximálně plynulý průběh FPS. Scenérie je tak plnohodnotnou výsečí reálné lokace a stává se tak ideálním místem pro pořádání sletů pilotů, nácviku pilotáže vrtulníků, letů na okruhu, anebo např. k letům vrtulníků za účelem odhalování krás tamější scenérie prostřednictvím skupinových vyhlídkových letů.

Prohlédněte si video z této scenérie přímo ZDE: