FTX 7S3 Stark´s Twin Oaks Airpark X

 
  • 1 z 17
 
FTX 7S3 Stark´s Twin Oaks Airpark X představuje další bohatou scenérii malého lokálního letiště v zázemí farmářských usedlostí nedaleko Portlandu (Oregon). K instalaci je nutná scenérie Orbx - FTX: USA/Canada Pacific Northwest X DVD, SP1 a SP2. Zajištěna je kompatibilita si operačními systémy Windows Vista, Windows XP, W7 a podporuje rovněž 32-64-bitovou platformu OS. Nároky na hardware jsou shodné s nároky na optimální průběh FSX defaultní scenérie. Na pevném disku je doporučováno vyčlenit 600 MB volného prostoru.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 882
Kategorie Scenérie
 

Willamente Valley je oblast plná úrodné půdy, farmářských usedlostí a izolovaných statků nacházející se nedaleko Portlandu (Oregon). Země se v této oblasti stala především zdrojem obživy farmářů a pěstitelů dobytka. Nepříliš frekventované letiště Twin Oaks Airpark X nabízí příležitost vyhlídkových letů, stává se útočištěm pro sportovní piloty i výcvikové lety a také plachtaře. Bývá i častým spojem farmářů mezi velkoměstem a jejich soukromým farmářským příbytkem v opuštěné přírodě. Twin Oaks Airpark X je zároveň letištěm se svažitým terénem VPD, což znamená, že je toto letiště plně v souladu se skutečností i z hlediska výškového profilu a průběhu přistávací dráhy i odstavných ploch. Celá okolní oblast je po vzoru všech titulů FTX zasazena do scenérie Orbx - FTX: USA/Canada Pacific Northwest X DVD, což je scenérie, která je pro instalaci Twin Oaks nutností.

Na letišti Twin Oaks nebývá nějak zvlášť rušno a proto bývá součástí krátkých dovolených (s pobytem v přírodě) a relaxování. Pro piloty je lokace zajímavá i tím, že je z ptačí perspektivy mnoho k vidění. Let k západnímu břehu nabízí zcela jiné zážitky než východní oblast vyznačující se drsným a značně členitým terénem. Okolí letiště je protkáno izolovanými farmářskými usedlostmi a plantážemi, v oblasti si však jen pár mil jihovýchodně od letiště můžete prohlédnout také masívní kamenolom ledovcového původu.

Scenérie není náročná na hardware a přitom opět nabízí značný počet detailů zosobňující především textury ve vysokém rozlišení 30 cm / 1 pixel, ručně upravený výškový profil terénu s rozilšením 5 metrů a hlavně také individuálně zpracovaný autogen se všemi typickými 3D objekty na letišti i ve vzdáleném okolí. Textury jsou na mnoha místech fotorealistické a oblast byla naprogramována s využitím tisíců reálných leteckých snímků (fotografií). Autogen obsahuje reálné umístění přilehlých farem a plantáží  včetně význačných navigačních bodů a vegetace. Všechny budovy na letišti i v přilehlém okolí obsahují detailní autentické textury. Součástí je také mnoho grafických efektů (např. osvětlení dráhy 7S3), interaktivní provoz na pozemních komunikacích a také plně optimalizovaný provoz letounů a vrtulníků na zemi i ve vzduchu. Za úspěchem scenérie stojí proslulý Bill Womack, který sbíral informace, data a fotografie pro simulaci letiště několik let. Na přání všech aktivních letců z oblasti byl největší důraz kladen právě na svažitou elevaci přistávací dráhy, což ještě více zesiluje již tak dostatečně dramatickou kulisu vzletů i přistání.

FTX scenérie jsou vhodné pro nenáročné VFR létání, výcvikové lety, akrobacii,  vyhlídkové lety, popř. síťování a provoz vrtulníků. Oblast je natolik detailní, že se bez problémů obejdete bez GPS.

 

- detailní lokální scenérie Twin Oaks
- fotorealistické letiště
- rozlišení pozemních textur 30cm/1 pixel
- individuálně navržený autogen
- fotorealistické textury
- význačné navigační body v terénu
- autentická svažitá elevace přistávací dráhy
- GA letištní i letový provoz
- interaktivní provoz (infrastruktura pozemních komunikací)
- všechny letištní budovy 3D
- vynikající optimalizace
- plynulý průběh FPS
- FSX kompatibilní

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.