FTX Creswell - Airport Scenery Pack

 
  • 1 z 38
 
Scenérie Creswel pro FSX představuje vrcholnou kvalitu z produkce FTX a pokud žádáte kvalitní lokální malé letiště pro testování letounů všeobecného letectví, nebo např. vhodný typ scenérie pro vrtulníky, tento titul vás nemůže zklamat. Nabízí zkrátka obrovský počet detailů, celou řadu vynikajících grafických efektů, fotorealistické zpracování, detailní přilehlé okolí, samostatnou noční scenérii, ale hlavně též vynikající optimalizaci FPS. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo GOLD edice), FTX Pacific Northwest, Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2.4 Ghz (Dual Core procesor doporučován), RAM: 2 GB (4 GB doporučujeme), 512 MB DirectX 9 kompatibilní grafický 3D akcelerátor, (768 MB doporučujeme), Microsoft .Net Framework 3.5 nebo vyšší.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1384
Kategorie Scenérie
 

Scenérie FTX patří pro FSX a P3D mezi nejlepší. Považujeme za důležité přidat do naší nabídky ještě několik samostatných datadisků scenérií letišť vztahující se na nejoblíbenější region produkce FTX (FTX U.S.A. Canada Pacific Northwest - v prodeji zvlášť). Instalace navíc obsahuje dvě samostatná letiště, neboť součástí Creswell instalace je též letiště OR57 (Walker Airfield) a to opět do nejmenších detailů představující rozlišení 30 cm/pixel. Creswell je malé "hobby" soukromé letiště nedaleko města Creswell  (Lane County, Oregon). Letiště samotné je zpracováno do nejmenších detailů, ovšem vývojáři se zaměřili též na detailní zpracování okolní scenérie a právě město Creswell je zpracováno v plně fotorealistické kvalitě - včetně individuálního umístění 3D autogenu. Kromě toho scenérie obsahuje spoustu dílčích samostatných animací (např. vlajky vlající ve větru), zmínit však musíme též maximalizace detailů zasahující nedaleké golfové hřiště. Totéž se týká dálnice a všech přilehlých komunikací včetně přemostění, sjezdů, apod. Pozemní textury obsahují technologii - TextureFlow zajišťující maximalizaci zobrazených detailů, vysoké rozlišení a současně též naprosto nadprůměrnou úroveň FPS i nad zhuštěnými lokacemi městské a příměstské zástavby. Animace vegetace na letišti i mimo letiště je naprostou součástí.

Díky mnohačetným detailům, vynikající optimalizaci a úžasné přilehlé scenérii, je právě tento typ letiště vhodný např. pro testování nejlepších add-onů současnosti ať už sportovních letounů, vrtulníků, či warbirdů z 2. světové války. Pokud tedy hledáte vhodný typ letiště pro testování letounů, pilování techniky pilotáže, pořádání akrobatických prvků, nebo nedalekých vyhlídkových letů, je Creswell Airport Scenery Pack pro váš simulátor jednoznačně vynikající. Nutné je však poznamenat, že k tomu, abyste si toto letiště mohli nainstalovat na pevný dísk, je zapotřebí vlastnit titul FTX U.S.A. Canada - Pacific Northwest - v prodeji zvlášť.

- dvě letiště v jediné instalaci!
- pozemní textury v rozlišení 30 cm/pixel
- detailně zpracované letiště ve fotorealitě
- všechny letištní budovy součástí
- autentické textury 3D budov
- animované skripty, statické objekty
- fotorealistické zpodobnění města Creswell
- noční scenérie, noční osvětlení letišť i budov
- speciální grafické efekty
- zlepšení AI kompatibilního provozu na letišti
- zdarma letiště OR57 (Walker Field)
- podpora všech ročních období!
- špičková optimalizace
- dostatečná dokumentace
- kompatibilní s FSX
- vhodné pro GA letouny a vrtulníky

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.