FTX EU England Region

 
  • 1 z 34
 
FTX EU England Region pro FSX a Prepar3D je to nejlepší pro jakýkoli typ létání - včetně létání s vrtulníky. Detailní scenérie Anglie působí, jako by byla vytržena z jiného typu simulátoru a užijete si každý kilometr čtvereční. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold Edition), Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2.4 GHz procesor, 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 512 MB VRAM (768 MB doporučeno), Microsoft .Net Framework 3.5 nebo vyšší.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 1194
Kategorie Scenérie
 

ORBX/FTX netřeba představovat. Australští vývojáři již léta patří mezi nejlepší produkci VFR scenérií v HD rozlišení představující nejvyšší možnou kvalitu pro FSX a v současnosti též Prepar3D. Vzpomeňte na Austrálii, nebo Pacific Northwest. Po řadě let a dlouhém čekání se konečně tito vývojáři odhodlali k tomu představit první z titulů zaměřující se na Evropskou krajinu. Tím pádem ovšem veškeré fotorealistické scenérie, které byly doposud pro FSX programovány v případě pokrytí Anglie, jsou naprosto k ničemu. FTX EU England Region je totiž mnohem lepší a pro simulátorové využití mnohem uchopitelnější scenérie z hlediska VFR, IFR létání. Nejde jen o to představit fotorealistické textury, potřebujeme polygony a čím více polygonů a 3D objektů tím lépe během VFR letů v nejnižších hladinách klasifikovaného vzdušného prostoru. Přesně takové detaily zohledňuje FTX již celou řadu let. VFR lety jsou totiž plánovány na menších letounech ve směs ve výšce jen pár tisíc stop. Fotorealita v tomto směru selhává, kdežto členitý terén FTX zohledňující topografii v maximálním rozlišení HD naopak. Očekává vás navíc automatická podpora čtvero ročních dob, kdy se krajina radikálně mění. Kromě toho autoři představili i "páté roční období" - tedy tuhou zimu, která se od té klasické poněkud odlišuje. Navíc máme i noční VFR scenérii se špičkovými grafickými efekty včetně 3D osvětlení infrastruktury pozemních komunikací a osídlených ploch... Užijte si maximální VFR realitu od centra Londýna, přes Lake District až po Southhampton.

I v případě Anglie je tato scenérie opatřena též zcela předělanými letišti napříč celým pokrytím, takže si můžete jednotlivá letiště užít v mnohem reálnější a detailnější podobě. Součástí nově zpracovaných letišť je reálné umístění VPD, 3D letištních budov, statické letouny na stojánkách a hlavně též implementace technologie animace lidí na letišti v podobě "PeopleFlow2". Pozemní textury na letištích jsou nově přepracovány do vyššího rozlišení včetně nových textur zaměřující se zejména na detaily VPD. Součástí je též 3D vegetace a to u všech letišť v regionu (pojíždění, vzlety i přistání tak působí zcela jiným dojmem). 3D vegetace je součástí každého dalšícho metru čtverečního a kromě toho si můžete být jisti též stoprocentním uspořádáním 3D autogenu, který byl naprogramován ručně v závislosti na aktuálních datech. Osídlení měst a vesnice včetně příměstských částí nejsou náhodně znázorněny, najdete je na každé mapě.

V praxi lze tak FTX EU England Region jednoznačně považovat za nejdetailnější VFR scenérii v Evropě, jež je určena pro FSX a Prepar3D.

- více než 130.410 km čteverčních
- úplně nové pozemní textury!
- zcela nová dimenze 3D vegetace
- ručně programovaný autogen
- kompletní infrastruktura pozemních komunikací
- kompletní vodstvo, řeky, vegetace, pláže
- reálná topografie
- HD rozlišení
- nová elevace (10 metrů přesnost)
- všechna letiště v regionu přepracována!
- detailní centrum Londýna!
- opět vynikající optimalizace

Médium DVD ROM