Ground Environment X Tropics Atlantic & Pacific: WORLD EDITION

 
  • 1 z 11
 
Hardwarové nároky: Microsoft Flight Simulator X, Windows – Windows XP, Vista nebo Windows 7, 2.8 GHz procesor, 256 Mb VRAM, 1 Gb RAM, 5 Gb volného prostoru na pevném disku. GEX "WORLD EDITION" výrazně přispívá nejen lepšímu vzhledu generického prostředí FSX dle reálně vyhlížející klasifikace pozemních textur v součinu s místopisem daného pásma, ale též pozitivně zasahuje do celkového "běhu animace" - tedy rychlosti načítání textur dovolující nyní i v ostřejších zatáčkách na nejvyšší kvalitu zobrazení grafického chipsetu vyšší FPS. Doporučujeme všem zájemcům o lepší a rychlejší 3D engine FSX.
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 1222
Kategorie Scenérie
 

 

 

FS Global, Ultimate Terrain a hlavně též Ground Environment X jsou zásadní tituly pro Microsoft Flight Simulator X. Nyní jsme se dočkali výrazného posunu jednoho z nejdůležitějších add-onů této kolekce ve zcela nové verzi přinášející celou řadu změn a vylepšení včetně technologických inovací promítající se do optimalizace FSX z hlediska načítání textur zemského terénu. Ground Environment X Tropics Atlantic & Pacific: WORLD EDITION dokáže výrazně změnit základ FSX a přinést tak ještě více detailů generického prostředí bez ztráty výkonu a kvality zobrazení. 3D grafické prostředí FSX je náročné zejména na výpočetní výkon procesoru, paměti RAM a kromě těchto dvou atributů je též náročné na volbu pevného disku (SSD).

Nová verze "WORLD EDITION" reprezentuje nový přístup v technologickém postupu zobrazování textur na zemi bez ohledu na to, zda se nacházíte jen pár desítek metrů nad zemí, či létáte X desítek tisíc stop nad terénem. Nejenže se změnil proces načítání textur a celkové prokreslení textur na zemi v případě vzdáleného horizontu nyní nečiní načítání textur potíže i na méně výkonných sestavách. Výraznou změnou prošel i design a klasifikace textur v součinu s výskytem daného regionu. Textury jsou jiné, lepší, barevnější, působící 3D dojmem a hlavně se rychle načítají a tím pádem snižují nároky na hardware. Počítat můžeme s rozlišením 1m/pixel (1024x1024) včetně podpory konzistentní proměny čtyř ročních období ve zcela jiném rozměru (např. mezi létem a podzimem je značná prodleva přinášející i efekty pozdního léta, či pomalý nástup mrazivé zimy s minimálním zasněžením - opět s ohledem na výskyt v daném regionu). Tomu odpovídá i design textur, např. též plynulý proces zasněžení a hlavně také zcela jiné grafické efekty stínování terénu. Výraznou proměnou prošel i 3D autogen všímající si nyní měst i s ménší hustotou osídlení. Rovněž zalesněné plochy a holé pláně více odpovídají reálnému pojetí příslušného terénu na zemi.

Ačkoliv se současně jedná o celou řadu zásadních nových prvků, nové graficky uživatelské rozhraní (GUI) je nyní plně automatizováno včetně podpory zálohy stávajících textur, automatické instalace, klasifikace dle již nainstalovaných regionů. Jednoduchý proces instalace/desinstalace zasahuje i do optimalizace výkonu načítání textur v závislosti na hardware, který je v počítači k dispozici.

- GEX WORLD - jednoduché GUI rozhraní
- automatické procesy instalace/deinstalace
- automatické procesy zálohování
- maximální pokrytí regionu Atlantik a Pacifik
- nové textury dle výskytu regionu
- 3D efekt pozemních textur
- nová barevná paleta textur
- 1pixel/1m nativně (1024x1024)
- rychlé načítání textur v malých výškách
- stejně prokreslený terén ve vyšších letových hladinách
- nové osvětlení pozemních komunikací
- zcela nová dimenze přepracované noční scenérie
- terén dokonale čitelný již od 250 ft nad zemí (VFR)
- nová klasifikace 3D autogenu včetně osídlení 
- minimální hardwarové nároky na hustě osídlené oblasti
- automatická podpora aktualizací (ohlídání nejnovější datové dávky)
- podpora čtvero ročních dob v plynulé konzistentní poloze (dle pásma)
- speciální grafické efekty v reálném čase (denní doba / roční období)
- specifická oprava generování 3D zalesněných ploch !
- výhradně FSX kompatibilní (aktuálně)
- minimální hardwarové nároky na počítač
- výrazný zásah do optimalizace FSX
- uživatelsky zcela vyčerpávající manuál

 

GEX "WORLD EDITION" je zcela jiný titul, protože významně zasahuje do optimalizace načítání textur zemského terénu v genericky laděném, avšak plně klasifikovaném procesu. Přivítáte jak naprosto jednoduchý způsob instalace a správy datových dávek příslušných regionů, tak také brilantně řešené aktualizace a především též automatickou podporu produktů třetích stran. Pokud je VFR jednou z častých aktivit na simulátoru FSX, toto je rozhodně další významný krok vpřed zaručující zcela nový design generického prostředí zemského terénu FSX