Maldives X

 
  • 1 z 18
 
Maldives X je další scenérií z produkce Aerosoftu, která byla naprogramována zejména za účelem efektní grafické stavby, nenáročného provozu i na slabších počítačích, abychom si mohli vychutnat větší počet detailů i mnoho různorodých grafických efektů. Jedná se zkrátka o lokální scenérii vhodnou pro relax, létání na letounech GA s plováky, popř. pro testování modelů letadel i vrtulníků a hlavně též vhodnou scenérií pro pořádání skupinových letů či nácviku akrobacie. Na této scenérii je zajímavé především to, že zaručuje vysoký počet detailů i grafických efektů se zachováním vynikajícího průběhu fps. Tím se stávají Maledivy pro simulátor FSX další detailní scenérií, u které si nemusíte tolik lámat hlavu se samotnou optimalizací. Jistým bonusem je perfektně zpracované mezinárodní letiště v Male, které rozhodně stojí za povšimnutí, vzlety i přistání. Pokud jste spokojeni s průběhem animace defaultní scenérie FSX, v tomto případě nebudete mít problém. Důležité je však vyčlenit 600 MB volného prostoru na pevném disku za účelem instalace.
Cena 825,62 Kč bez DPH
999 Kč    
Kód produktu 902
Kategorie Scenérie
 

Maledivská republika je ostrovním státem na jihu Asie (Indický oceán). Maledivy jsou defacto souostroví sestávající z devatenácti korálových atolů z celkového počtu 1196 ostrovů. Z ostrovů Maledivské republiky je však osídleno cca. 200 ostrovů. Zajímavým faktem je, že právě Maledivy jsou nejníže položeným státem světa a patří mezi často navštěvované turistické oblasti. Cílem této scenérie není stoprocentní replika skutečnosti a reprodukce všech samostatných ostrovů. Z hlediska vysokého počtu všech ostrovů i značné osídlenosti na více než dvoustech ostrovech je téměř nemožné tuto scenérii naprogramovat "se vším všudy". V důsledku toho se tedy musíme smířit s tím, že Maledivy v simulátoru FSX představují spíše exkurzi na nejdůležitější a nejvíce osídlené ostrovy, které jsou zpodobněny včetně samostatných 3D objektů (osídlení), pozemní infrastruktury, nočních textur, ale také letištního i letového provozu na známých letištích. Zejména hlavní město Male včetně mezinárodního letiště patří mezi nejlépe zpracované oblasti jednotlivých ostrovů. Aerosoft však nezapomněl také na zajímavé lokace z hlediska vyhlídkových letů a tak se tato scenérie může stát ideálním místem pro relaxaci "na plné detaily", kde nejčastěji využijete letounů s plováky, popř. vrtulníky pro nádherné létání nad tamějším prostředím se zárukou vynikajícího průběhu fps.

Hlavní směřování této scenérie sleduje efekt, graficky detailní a výborně optimalizovanou scenérii pro nenároční létání, testování letounů, síťové létání, neboť vzhledem k povaze této země je scenérie minimálně náročná na hardware počítače a to i v případě, že využijete většího počtu detailů. Pokud žádáte lokálně dokonale optimalizovanou scenérii spoustou míst k odhalování krás tamější oblasti i maximálně věrohodnou repliku mezinárodního letiště v Male, je tato scenérie určitě vhodná pro rozšíření simulátoru FSX.

- nejdůležitější ostrovy Malediv
- stoprocentní replika mezinárodního letiště v Male
- stovky lagun, ostrovů za účelem vyhlídkových letů
- turistická místa v reálné podobě
- vhodné pro letouny s plováky i vrtulníky
- vynikající průběh fps
- detailní tištěná mapa oblasti
- více než 4000 čtverečních kilometrů terénu
- speciální efekty FSX
- možnost létat na plné detaily
- kompatibilita výhradně s FSX

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.