MegaAirport Frankfurt X

 
  • 1 z 19
 
V současné době jednoznačně nejlepší volba ze série MEGAAIRPORT. Pokud jste příznivci EDDF a často létáte na dopravních letounech právě na toto letiště, rozhodně neváhejte. Optimalizace je velmi dobrá, takže se nemusíte bát toho, že by letiště způsobilo v případě FSX nějaké problémy s optimální animací simulátoru. Součástí je též plně aktualizovaná verze pro FS 2004, což přivítají zejména ti, kteří stále preferují FS 2004 namísto FSX. Titul je kompatibilní jak s operačním systémem Windows XP, tak také s Windows Vista. Na pevném disku si připravte prostor o velikosti 250 MB.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 734
Kategorie Scenérie
 

Do prodeje se dostává nová verze simulace letiště Frankfurt pro Microsoft Flight Simulator X. Vývojáři původní verzi letiště kompletně přepracovali a to takovým způsobem, aby tato nová verze letiště přinesla nejaktuálnější podobu jak letiště, tak i přilehlého okolí - včetně nově zbudovaného zázemí pro obří A380. Výsledkem je nejaktuálnější podoba letiště EDDF, kterou si vůbec dokážete představit v simulované verzi. Původní verze pro FS 2004 se stala nejprodávanější scenérií letiště a to především proto, že kompromisů zde opravdu mnoho nenajdeme. Zároveň je zapotřebí zdůraznit, že celá scenérie letiště obsahuje nespočet různých animovaných dynamických skriptů, které jsou rovněž v závislosti na výskytu těchto úloh, programovány zcela individuálně a tak přinášejí i z pohledu letadla nové zajímavé zkušenosti v simulovaném a velmi detailním prostředí. Dynamické skripty vycházejí z technologie „INTELLISCENE“, jejímž autorem je proslulý vývojář Mauritio M. Gavioli (VistaMare Software). V tomto smyslu překvapí také provoz přilehlých železnic nadzemní dopravy a díky funkčnímu systému AGNIS se nabízí možnost interaktivního doprovodu odstavení mašiny na příslušné stojánce, což zejména opět oceníte u nácviku provozu dopravních letounů. Vzhledem k naprosto vyčerpávajícímu obsahu produktu, je součástí titulu také detailní tištěná dokumentace a XL mapy pokrývající všechny příletové i odletové trati na příslušných mapkách SID/STAR. Podrobnosti následují:

- letecké snímky
- fotorealistické textury
- rozlehlé přilehlé okolí
- město Frankfurt ve vysokém rozlišení
- AI provoz kompatibilní
- dynamické animované skripty
- kompletní VPD součástí v přesné podobě
- 3D návěsti k pojíždění
- VFR Germany 1 - West kompatibilní
- FS 2004 kompatibilní (AES)
- plné obsazení všech letištních budov
- nově zbudované stojánky pro A380
- +10 nově zbudovaných budov
- AFCAD kompatibilní

Nová verze letiště EDDF vás překvapí opět především nenásilnou formou fotorealistických textur plně spolupracující s jednotlivými 3D objekty. Výsledkem je nenásilná a vysoce realistická scenérie, která do okolního defaultního prostředí zapadá naprosto nenásilnou formou. V tomto smyslu je tato nová verze v případě FSX mnohem detailnější a dokonce i se zachováním vysokého počtu detailů můžeme konstatovat, že též optimálně animována. Autorům se zkrátka podařilo povznést původní úspěšnou verzi pro FS 2004 na grafickou úroveň FSX.