MegaAirport Frankfurt X

 
  • 1 z 19
 
V současné době jednoznačně nejlepší volba ze série MEGAAIRPORT. Pokud jste příznivci EDDF a často létáte na dopravních letounech právě na toto letiště, rozhodně neváhejte. Optimalizace je velmi dobrá, takže se nemusíte bát toho, že by letiště způsobilo v případě FSX nějaké problémy s optimální animací simulátoru. Součástí je též plně aktualizovaná verze pro FS 2004, což přivítají zejména ti, kteří stále preferují FS 2004 namísto FSX. Titul je kompatibilní jak s operačním systémem Windows XP, tak také s Windows Vista. Na pevném disku si připravte prostor o velikosti 250 MB.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 734
Kategorie Scenérie
 

Do prodeje se dostává nová verze simulace letiště Frankfurt pro Microsoft Flight Simulator X. Vývojáři původní verzi letiště kompletně přepracovali a to takovým způsobem, aby tato nová verze letiště přinesla nejaktuálnější podobu jak letiště, tak i přilehlého okolí - včetně nově zbudovaného zázemí pro obří A380. Výsledkem je nejaktuálnější podoba letiště EDDF, kterou si vůbec dokážete představit v simulované verzi. Původní verze pro FS 2004 se stala nejprodávanější scenérií letiště a to především proto, že kompromisů zde opravdu mnoho nenajdeme. Zároveň je zapotřebí zdůraznit, že celá scenérie letiště obsahuje nespočet různých animovaných dynamických skriptů, které jsou rovněž v závislosti na výskytu těchto úloh, programovány zcela individuálně a tak přinášejí i z pohledu letadla nové zajímavé zkušenosti v simulovaném a velmi detailním prostředí. Dynamické skripty vycházejí z technologie „INTELLISCENE“, jejímž autorem je proslulý vývojář Mauritio M. Gavioli (VistaMare Software). V tomto smyslu překvapí také provoz přilehlých železnic nadzemní dopravy a díky funkčnímu systému AGNIS se nabízí možnost interaktivního doprovodu odstavení mašiny na příslušné stojánce, což zejména opět oceníte u nácviku provozu dopravních letounů. Vzhledem k naprosto vyčerpávajícímu obsahu produktu, je součástí titulu také detailní tištěná dokumentace a XL mapy pokrývající všechny příletové i odletové trati na příslušných mapkách SID/STAR. Podrobnosti následují:

- letecké snímky
- fotorealistické textury
- rozlehlé přilehlé okolí
- město Frankfurt ve vysokém rozlišení
- AI provoz kompatibilní
- dynamické animované skripty
- kompletní VPD součástí v přesné podobě
- 3D návěsti k pojíždění
- VFR Germany 1 - West kompatibilní
- FS 2004 kompatibilní (AES)
- plné obsazení všech letištních budov
- nově zbudované stojánky pro A380
- +10 nově zbudovaných budov
- AFCAD kompatibilní

Nová verze letiště EDDF vás překvapí opět především nenásilnou formou fotorealistických textur plně spolupracující s jednotlivými 3D objekty. Výsledkem je nenásilná a vysoce realistická scenérie, která do okolního defaultního prostředí zapadá naprosto nenásilnou formou. V tomto smyslu je tato nová verze v případě FSX mnohem detailnější a dokonce i se zachováním vysokého počtu detailů můžeme konstatovat, že též optimálně animována. Autorům se zkrátka podařilo povznést původní úspěšnou verzi pro FS 2004 na grafickou úroveň FSX.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.