MegaAirport London Heathrow X

 
  • 1 z 23
 
MegaAirport London Heathrow oceníte jak v případě FS 2004, tak také v případě FSX. Kvalitu v tomto případě nejlépe definují nefalšované fotorealistické efekty a právě díky nim bylo použito více než 1000 reálných fotografií pro tvorbu této komplexní scenérie. V případě FSX bychom doporučili následující hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP1 nebo Acceleration Expansion Pack obsahující jak SP1, tak také SP2), Windows XP (SP2), Windows Vista, 3 GHz procesor, 1 GB RAM (2 GB doporučujeme v případě aktivace většího počtu detailů!), grafiku 256 MB (doporučujeme však 512 MB) a 130 MB volného prostoru na HDD. Pro FS 2004 doporučujeme:Microsoft Flight Simulator 2004 (9.1), 2.8 GHz procík, 512 MB RAM a grafiku 128 MB, lepší je však zvolit model s větší pamětí (256 MB) a 300 MB volného prostoru na HDD.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 626
Kategorie Scenérie
 

Řada „megaairport" nemůže na našich stránkách chybět. V celé existenci historie komerčních add-onů pro FS, se totiž jedná o sérii přinášející kromě detailního zpodobnění letiště a přihlehlé scenérie okolí, také !užitek! a nejen slide-show screenshotů. Aerosoft si dobře uvědomuje, že si dnes zákazníci více vybírají a volí jen to, co se skutečně vyplatí. To, co v simulátoru skutečně funguje a co lze použít pro naše simulátorové radovánky. London Heathrow X byl ve vývoji téměř rok a půl a velmi dlouhou dobu se jeho finální podoba odkládala, neboť bylo zapotřebí scenérii optimalizovat především pro aktuální verzi FSX. Na výsledku je to znát a podobně jako všechny předchozí tituly „megaairport" i London Heathrow splňuje beze zbytku svou úlohu.

Pokud vás zajímá toto letiště, pak je můžeme v simulátorové podobě doporučit především aktivním simulátorovým dopravním pilotům, neboť tato destinace je z hlediska dopravního létání velmi vytížena a rozhodně si najde své místo i v případě reálných letových řádů simulovaných aerolinkových letů. Aerosoft zapracoval jak na grafice, tak především na optimalizaci, kdy ve velmi vysokém počtu detailů můžete docílit průběhu fps v rozsahu 20-25, přičemž majitelé silnějších grafických akcelerátorů nemají problém na FS 2004 dosáhnout i 30 fps v každé situaci. Titul můžeme doporučit jak pro FS 2004, tak pro FSX, neboť rozdíly nejsou nějak závratné a i v případě FSX, je scenérie z hlediska fps použitelná.

Na první pohled nás v případě Heathrow mile překvapila volba barevného koloritu a použití reálných leteckých snímků k tvorbě terénu letiště na příletových i odletových trasách. Textury tak vypadají velmi realisticky z každé výšky a navozují dokonalý pocit během každého vzletu, či přistání. Autenticita textur je tak poprvé v historii existence série „megaairport" dotažena téměř k vizuální dokonalosti. Totéž platí i u jednotlivých 3D budov, které rovněž obsahují reálné textury vycházející ze skutečných fotografií. Zároveň stojí za zmínku, že se jedná o verzi aktuální, takže v simulované podobě se toto letiště nejvíce podobá právě soudobému vzhledu EGLL včetně nového terminálu T5.

- detailní simulace letiště EGLL
- dynamický provoz na letišti
- letištní i letový provoz animován (AI)
- fotorealistické textury terénu i budov
- reálné návěsti VPD
- detailní textury ala „čtvero ročních dob"
- stovky pojížděcích drah v přesném umístění
- AGNIS součástí
- plně kompatibilní s foto scenérii VFR England
- plně kompatibilní s AES 1.91 (FS 2004)
- kombinace dynamických i statických objektů
- precizní 3D osvětlení celého letiště
- precizní 3D světelné systémy (!! FSX !!)
- kompatibilní s FS 2004 & FSX
- optimální průběh animace (fps)
- tištěná dokumentace

London Heathrow se zdá být v současné době zřejmě nejdetailnější evropskou destinací pro FSX. I když se jedná o poměrně velké letiště se stovkami různorodých 3D objektů, Aerosoftu se podařilo zkloubit fotorealistický podtext také s optimalizací a tak je možné na tomto letišti skutečně vzlétat, přistávat, pojíždět. Titul je samozřejmě kompatibilní také s My Traffic X, popř. Ultimate Traffic 2007 a ocenit můžete především funkci AI řízení pozemního personálu a další animované a dynamické skripty, které výrazně oživují provoz na letišti nejen na pojížděcích drahách, ale i na odbavovacích plohách, při tankování, rutině vytlačování, apod. Titul se neustále odkládal a na výsledku je to skutečně znát. V historii existence simulací letišť pro FS, se totiž spíše než o schematickou vizuální stavbu, jedná o fotorealistickou grafickou úroveň simulace letiště a na své si přijdou jak vyznavači všeobecného letectví, tak dopravní letci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.