MegaAirport Vienna

 
 
Extrémně zdařilá simulace rakouského letiště Wien Schwechat pro FS 2004. Detaily velmi podrobné perfektnímu titulu Mega Airport Frankfurt
Cena 999,17 Kč bez DPH
1 209 Kč    
Kód produktu 274
Kategorie Scenérie
 

Mega Airport Frankfurt se v posledních měsících stal nejprodávanějším titulem z oblasti simulací letišť pro FS 2004 A Century of Flight. Vývojáři společnosti Fly Tampa! nám ve spolupráci se společností Aerosoft představují podobný produkt – simulaci vídeňského letiště se vším, co si jen můžete přát. Fakticky platí, že právě vývojáři Fly Tampa! patří k nejlepším na trhu, pokud jde o grafickou i optimalizační úroveň simulací komplexních letišť. Je tedy naprosto jisté, že si Aerosoft tuto firmu nenechal ujít a vydal produkt stejného rozsahu, který představuje titul Mega Airport Frankfurt. Kromě extrémních detailů samotného letiště, si vychutnáte také různorodé textury měnící se podle ročního období. Vše je nadefinováno takovým způsobem, aby příletové i odletové trati byly vizuálně naprosto shodné se skutečností. Scenérie obsahuje také novou věž dispečinku, stovky 3D objektů dynamických i statických a mnoho individuálně zapuštěných orientačních bodů v terénu – vše opět v souladu s realitou. Výhoda produktu však nespočívá pouze v detailech samotných, které jsou velmi velmi komplexní, ale také v samotné optimalizaci, která umožňuje zastoupení většinových detailů spolu s optimálním průběhem animace a to jak malých letadel GA, tak také dopravních letadel nejnáročnějších add-onů. Dynamické objekty jsou navíc zcela pohyblivé, takže můžete jen tak sledovat letištní i letový provoz, což působí obzvlášť dokonale – zejména v noci (animovaní maršálové, pozemní servis, atd.). Samotné letiště je navíc obklopeno dokonalou kulisou v podobě autogenu vegetace plně odpovídající reálnému umístění.

Mega Airport Vienna doporučujeme všem příznivcům detailních letišť mezinárodního významu. Je to také jedna z destinací, která je našemu aerolinkovému provozu velmi blízká. O to víc potěší, že máme dnes možnost do Vídně létat ve velmi realistickém kontextu grafické vizualizace, která se ve všech směrech přibližuje realitě naprosto dokonale. Nemusíte mít zrovna nejrychlejší počítač proto, byste si většinu detailů tohoto letiště vychutnali přímo ve FS 2004 A Century of Flight. Tento produkt určitě doporučujeme, neboť jsme si jeho povahu otestovali přímo a to jak z pohledu soukromého pilota, tak také v provozu aerolinkového letu. Součástí produktu je navíc naprosto vyčerpávající tištěná i elektronická dokumentace v angličtině a v němčině včetně přiložených tištěných XXL Jeppesen map.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.