MegaAirport Zurich 2012

 
  • 1 z 51
 
Hardwarové požadavky pro FSX: Acceleration Expansion Pack nebo SP2, Windows XP, Vista, W7, 3 GHz procesor (dvoujádrový procesor doporučován), 2 GB operační paměti RAM, 256 MB operační paměti na grafickém chipsetu (doporučováno 512 MB), doporučený prostor na pevném disku (350 MB). Pro FS 2004 postačí hardwarové požadavky totožné s tím, co je nutné pro optimální animaci FS 2004. Pokud však nainstalujtete na výkonném počítači MegaAirport Zurich do FS 2004, máte jistotu stoprocentního pokrytí všemi detaily umožňující maximálně realistický zážitek zejména v případě, že používáte simulátor za účelem procedurální pilotáže dopravních letounů. Zurich v této podobě je totiž v případě FS 2004 opravdovou lahůdkou maximálních zážitků.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1008
Kategorie Scenérie
 

Letiště Zurich (dříve Letiště Zurich-Kloten) je největším letištěm Švýcarska a leží přibližně 13 km severně od centra Zurichu. Letiště má 3 přistávací dráhy, z nichž se 2 dráhy kříží. Letiště sestává ze tří terminálů, A, B, E. Terminál B byl nejstarším terminálem, v roce 2003 přestal být používán a později sloužil převážně k pronajímání za účelem různých společenských akcí.. V roce 2008 byl terminál B kompletně nahrazen novým na původním místě. Zvláštností této scenérie je zahrnutí budoucího plánu výstavby v roce 2012 (jak již napovídá sám název titulu). Proto zde najdete zcela nový terminál B se změněnou infrastrukturou včetně rozšířeného apronu a příslušného značení.

- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- fotorealistické textury země
- vysoké rozlišení textur VPD
- detainí okolí letiště
- autentická elevace
- význačné 3D objekty v terénu
- podpora čtvero ročních dob
- specifická barva textur pro 4 ročních dob
- všechny letištní budovy součástí!
- fotorealistické textury budov
- fotorealistické textury pozemního servisu
- aktuální navigační data
- speciální noční efekty
- ALMS
- všechny návěsti
- reálná podoba terminálů
- funkční ADGS
- animované skripty GND(S)
- individuální provoz na komunikacích
- AES kompatibilní
- AI letový/letištní provoz součástí
- kompatibilní se Switzerland PRO X
- kompatibilní s ostatními addony "traffic"
- detailní tištěná dokumentace
- mapová dokumentace
- optimální FPS !!

MegaAirport Zurich 2012 v simulátoru FSX a FS 2004 ve zcela nové podobě vypadá naprosto úchvatně, tato scenérie se současně stává též zajímavou destinací nejen pro velké letouny. Okolní přírodní scenérie je jedinečná a pozemní textury jsou obzvlášť v tomto případě naprosto dokonale odvedenou prací vývojářů. Zurich Kloten je totiž z ptačí perspektivy opravdu nádherné letiště a simulovaná verze tuto skutečnost jednoznačně potvrzuje. Samozřejmostí je plná kompatibilita scenérie se známým titulem Switzerland Professional X. Pokud máte slabší počítač a stále pěstujete verzi FS 2004, Zurich vás nezklame ani v případě instalace do FS 2004 (v tomto případě si můžete scenérii snadno vychutnat opravdu na plné detaily). Naopak pokud máte solidní hardwarovou bázi (i-7), budete překvapeni, jak obrovský počet detailů je možné ve scenérii nechat zobrazit. Na druhé straně však platí, že bohatost detailů lze přizpůsobit i průměrně vybaveným počítačům a to platí i v případě instalace do FSX. Menší počet detailů tak i na slabších sestavách dokáže zaujmout i s konstantními 20 fps.

Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.