Nice Cote d´ Azur X

 
  • 1 z 25
 
Hardwarové požadavky pro FSX: (Acceleration expansion pack nebo SP2), Windows XP, Vista nebo W7, 3 GHz procesor (dvoujádrový procesor doporučen), 2 GB operační paměti RAM, grafickou kartu podporující 256 MB (512 MB doporučeno), pro instalaci doporučeno 500 MB volného prostoru na pevném disku. Hardwarové požadavky pro FS 2004: (update 9.1 - FS 2004), Windows XP, Vista, W7, 3 GHz procesor, 2 GB operační paměti RAM, 3D grafický akcelerátor podporující 256 MB RAM, 180 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290,01 Kč    
Kód produktu 1007
Kategorie Scenérie
 

Třetí největší letiště Francie je zároveň nejdůležitějším letištěm Francouzské Riviéry a cílovým letištěm "krásných a bohatých". Mezinárodní letiště Nice leží na jihofrancouzském pobřeží (Cote d´ Azur), pouhých 7 km západním směrem od centra Nice. Jako třetí největší letiště Francie je letiště v oblasti Středomoří významným a důležitým dopravním faktorem regionu. Letiště sestává ze dvou asfaltových přistávacích drah. Ročně odbaví až 180 000 letadel, 10,5 miliónů cestujících a 15 000 tun nákladu. Od roku 2002 se letiště pyšní druhým terminálem, který je díky prosklené odbavovací hale velmi markantním prvkem letiště. Letiště nabízí speciální druh dopravního spojení - pravidelné lety vrtulníků do knížectví Monaco nebo do blízkých měst Cannes a St. Tropez. Vzhledem k faktu, že letiště leží přímo u moře a město Nice se snaží své obyvatele chránit před hlukem, jsou dodržovány během startů a přistání letadel speciální postupy. Přiblížení na přistání zahajují letadla již nad mořem a po startu musí piloti ihned po vzletu ostře otočit stroj nad moře. Pobřežní hory, krása moře a město Nice nabízí pilotům během startů a přistání vždy jedinečnou podívanou.

- kompletní replika letiště Nice pro FSX a FS 2004
- přirozený ráz okolní krajiny plně korespondující s fotorealitou letiště
- všechny letištní budovy součástí
- fotorealistické textury VPD i všech budov
- textury ve vysokém rozlišení zasahují i vzdálené okolí
- speciální noční osvětlení scenérie včetně letiště a měst
- členitost okolních měst dle reálné předlohy
- kompletní ALMS
- speciální grafické efekty
- AES kompatibilní
- vhodné rozšíření pro scenérii Monaco X
- detailní manuál i mapová dokumentace
- navigační prvky v souladu s realitou včetně COM
- animovaný letištní, letový provoz
- AI skriptování
- AI provoz na příjezdových komunikacích
- korekce ILS (RWY 04)
- animovaný větrný pytel

Scenérie je plně kompatibilní s oběma platformami simulátorů (FSX a FS 2004). Nice je jako oblast považována za jedno z nejkrásnějších míst v Evropě a pokud hledáte opravdu propracovanou scenérii, která je navíc vhodným rozšířením i stávající scenérie Monaco X (Pro FSX), tato vás rozhodně nezklame. Vhodné jak pro provoz dopravních letounů, tak zejména též pro provoz malých sportovních a turistických letounů z oblasti všeobecného letectví (GA). Scenérie je díky středomořské poloze nenáročná na hardware.

Médium PCCD ROM