PROJECT VFR FRANCE: Flight Alpes Full Pack X

 
  • 1 z 23
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X or Microsoft Flight Simulator 2004, Windows XP, Vista, 7, CPU: 2 Ghz (Dual Core doporučován), 2 GB RAM, 128 MB / 256 MB VRAM, 1,1 GB HDD. Titul je kompatibilní s FS 2004 a FSX a navíc plně podporuje oba SP pro FSX.
Cena 1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč    
Kód produktu 1122
Kategorie Scenérie
 

Project VFR France nabízí možnost všem uživatelům letecké simulace FSX a FS 2004 zažít maximálně detailní možnosti srovnávací navigace na osobním počítači napříč celou Francií. Titulů této kolekce je celá řada a v naší nabídce postupně zaregistrujete kompletní kolekci VFR France včetně scenérií letišť. Dnes přinášíme jeden z nejrozsáhlejších titulů v podobě Flight Alpes Full Pack X zasahující alpské skupiny vedoucí od severu na jih v podobě Francouzských Alp sestávajících z typicky roztroušených geologických celků. Celková nejednotnost Francouzských Alp nabízí neuvěřiltelně detailní scenérii pokrývající nejen zaledněné hory, ale též množství nesourodých hřebenů se soutěskami, množství horských jezer a ples, alpské louky tvořící detailní členitý terén. Pestrá příroda tak nabízí unikátní pohled na Francouzské Alpy. Scenérie tak po instalaci v reálném čase generuje více než 34.000 čtverečních kilometrů v plně fotorealistické kvalitě.

- Francouzské Alpy pro FS 2004 a FSX
- 34.000 čtverečních kilometrů reálného terénu
- plně fotorealistické textury
- optimalizované pro lety v malých výškách
- pouze letní textury - bez podpory čtyř ročních období
- vysoce detailní - individuálně programovaná elevace
- elevační charakteristika ve vysokém rozlišení (38m)
- 32 reálných letišť součástí scenérie 
- kompatibilní s dalšími scenériemi třetích stran
- individuální optimalizace autogenu
- vyčerpávající dokumentace a mapové podklady (.PDF)
- SDK kompatibilní scenérie (stoprocentní kompatibilita)
- FSX a FS 2004 kompatibilní
- nenáročné na hardware PC
- vhodné pro srovnávací navigaci

Ačkoliv se v tomto případě jedná o vyšší pořizovací cenu, VFR France exceluje v optimalizaci a tedy rychlé alokaci textur v reálném čase zajišťující optimálně renderovaný terén i v přízemních výškách, což usnadňuje srovnávací navigaci a zároveň vytváří zcela neopakovatelnou atmosféru z plně fotorealistické scenérie. Navíc je scenérie plně kompatibilní se strukturami SDK simulátoru FS 2004 a FSX a tím pádem je plně kompatibilní i s dalšími produkty třetích stran. Např. letiště, která jsou součástí této scenérie, byla předělána v závislosti na tom, aby se VPD vyskytovala přesně na místě fotorealistických textur. Zapuštění letišť tak působí naprosto realisticky a všechna letiště v oblasti jsou takto optimalizována. Detailně vyobrazený 3D autogen rovněž koresponduje nejen s hustotou osídlení a zalesněnými plochami, ale také s fotorealistickými texturami. Mnoho samostatných 3D objektů (zejména v případě měst a vesnic) byly programovány ručně a scenérie rovněž obsahuje význačné VFR body v terénu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.