PROJECT VFR FRANCE: Flight Pyrenees Atlantiques Full Pack X

 
  • 1 z 31
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X nebo Microsoft Flight Simulator 2004, Windows XP, Vista, 7, 2 Ghz (Dual Core procesor doporučován), 2 GB RAM, 128 MB / 256 MB VRAM, 670 MB volného prostoru na HDD.
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 1123
Kategorie Scenérie
 
  • Popis
 

Dalším titulem doplňující "projekt VFR Francie" opět přináší dramatické vyhlídkové lety nad scenérií zasahující západní část Francouszkých Pyrenejí. Scenérie má rozlohu 19 čtverečních kilometrů a opět přináší plně fotorealistické textury ve vysokém rozlišení výborně optimalizované i pro lety v malých výškách. Každé defaultní letiště scenérie, jež je součástí FSX v této lokaci bylo opět přepracováno za účelem alokace fotorealistických textur v souladu s VPD a umístěním 3D autogenu (zejména též v oblastech pokrytí vegetací). Rovněž letištní budovy ve 3D plně korespondují se zemským fotorealistickým terénem. Výhoda série "Project VFR France" spočívá v možnostech instalace titulu do obou simulátorů (FSX a FS 2004), přičemž optimalizace je vynikající v obou případech.

- detailní horský terén
- více než 19 čtverčních kilometrů
- fotorealistické textury ve vysokém rozlišení
- využití reálných leteckých snímků
- optimalizace textur i pro lety v malých výškách
- individuální alokace 3D autogenu v souladu textrur
- každé letiště v oblasti bylo přepracováno (VPD)
- pouze letní textury součástí
- stoprocentní kompatibilta s dalšími add-ony (SDK)
- vyčerpávající dokumentace a mapové podklady (.PDF)
- výborná optimalizace a nadprůměrná hodnota FPS
- kompatibilní s FSX a FS 2004

Scenérie pokrývající projekt "Project VFR France" se zaměřuje na skloubení fotorealistických textur zemského terénu s polygonovým řešením význačných bodů v terénu včetně podrobné alokace 3D autogenu a umístění letišť. V důsledku této vize je tato scenérie vhodná pro vyhlídkové lety v oblasti, nácvik srovnávací navigace s využitím reálných leteckých map a samozřejmě též možnost obohatit starší verzi FS 2004, anebo naopak instalovat tuto scenérie přímo do FSX. Stoprocentní kompatibilta titulu (SDK) zajišťuje i zpětnou možnost instalace dalších add-onů třetích stran.