PROJECT VFR FRANCE: Flight Pyrenees Atlantiques Full Pack X

 
  • 1 z 31
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X nebo Microsoft Flight Simulator 2004, Windows XP, Vista, 7, 2 Ghz (Dual Core procesor doporučován), 2 GB RAM, 128 MB / 256 MB VRAM, 670 MB volného prostoru na HDD.
Cena 1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč    
Kód produktu 1123
Kategorie Scenérie
 

Dalším titulem doplňující "projekt VFR Francie" opět přináší dramatické vyhlídkové lety nad scenérií zasahující západní část Francouszkých Pyrenejí. Scenérie má rozlohu 19 čtverečních kilometrů a opět přináší plně fotorealistické textury ve vysokém rozlišení výborně optimalizované i pro lety v malých výškách. Každé defaultní letiště scenérie, jež je součástí FSX v této lokaci bylo opět přepracováno za účelem alokace fotorealistických textur v souladu s VPD a umístěním 3D autogenu (zejména též v oblastech pokrytí vegetací). Rovněž letištní budovy ve 3D plně korespondují se zemským fotorealistickým terénem. Výhoda série "Project VFR France" spočívá v možnostech instalace titulu do obou simulátorů (FSX a FS 2004), přičemž optimalizace je vynikající v obou případech.

- detailní horský terén
- více než 19 čtverčních kilometrů
- fotorealistické textury ve vysokém rozlišení
- využití reálných leteckých snímků
- optimalizace textur i pro lety v malých výškách
- individuální alokace 3D autogenu v souladu textrur
- každé letiště v oblasti bylo přepracováno (VPD)
- pouze letní textury součástí
- stoprocentní kompatibilta s dalšími add-ony (SDK)
- vyčerpávající dokumentace a mapové podklady (.PDF)
- výborná optimalizace a nadprůměrná hodnota FPS
- kompatibilní s FSX a FS 2004

Scenérie pokrývající projekt "Project VFR France" se zaměřuje na skloubení fotorealistických textur zemského terénu s polygonovým řešením význačných bodů v terénu včetně podrobné alokace 3D autogenu a umístění letišť. V důsledku této vize je tato scenérie vhodná pro vyhlídkové lety v oblasti, nácvik srovnávací navigace s využitím reálných leteckých map a samozřejmě též možnost obohatit starší verzi FS 2004, anebo naopak instalovat tuto scenérie přímo do FSX. Stoprocentní kompatibilta titulu (SDK) zajišťuje i zpětnou možnost instalace dalších add-onů třetích stran.