REX 4 Texture Direct HD FULL PACK WITH SOFT CLOUDS

 
  • 1 z 28
 
Nový produkt, nové rozhraní, nové technologické možnosti. Tento add-on je zkrátka nutností pro všechny majitele FSX a P3D. Nezapomeňte na to, že stávající verze REX vyžaduje poměrně solidní místo na dísku a to i do budoucna - s možností stahovat různorodá témata uživatelské komunity, nových setů textur, apod.. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X, Prepar3D v.1.4, nebo Prepar3d v.2, Windows Vista SP2 nebo vyšší verze OS - včetně 64-bitové podpory Windows 7 a Windows 8, RAM: 2 GB, HDD: 30GB volného prostoru na disku, VRAM: 512 MB DirectX9, nebo vyšší a novější typ grafického akcelerátoru, Microsoft .NET Framework 4.5 (součástí DVD instalace), internetové připojení nutné pouze pro sdílení uživatelských souborů, programové aktualizace.
Cena 1 396,69 Kč bez DPH
1 689,99 Kč    
Kód produktu 1439
Kategorie Scenérie
 

Real Environment pro Microsoft Flight Simulator X se stal definitivním produktem pro každého majitele FSX a rovněž se stal jedním z nejprodávanějších titulů pro tento typ simulátoru. REX totiž definitivně proměnil základní stavební kámen vizualizace počasí a dokázal plošně radikálně zasáhnout též do skladby pozemních textur jako je vodstvo, či VPD. REX 4 Texture Direct HD Full Pack with Soft Clouds jde v tomto smyslu ještě mnohem dál a v celé historii série REX se tak jedná v pořadí o třetí vydání Real Environment Xtreme a tentokrát ve zcela jiné dimenzi zpracování, formátu i obsahu. Původní koncept titulu zůstal zachován, změnila se interpretace a technologické možnosti včetně kompatibility a definitivní úrovně vývoje nejen pro FSX, ale zejména též pro Prepar3D (v1.4 / v2.0) včetně podpory DirectX9, DirectX10, DirectX11.

Nová verze přináší novou integraci globálního rozhraní textur - utility textur a speciálních grafických efektů pro FSX, Prepar3D v1.4 a V2 a to při zachování podpory DX9, DX10 a DX11. Přináší tak maximální vrchol technologicky vyspělého titulu REX v podobě instalace nabízející řešení na míru jak uživatelům P3D, tak i uživatelům FSX. Zapotřebí je nutné zmínit též zcela odlišný formát generování nové vizualizace textur, jenž je ušitý na míru jak výkonným počítačovým sestavám využívající nejnovější IT trendy, tak také uživatelům, kteří mají zastaralé počítače, popř. zcela průměrné počítačové sestavy, na kterých provozují příslušný typ simulátoru. Plošná optimalizace tak umožňuje provoz tohoto programu i na průměrných počítačích a zde podotýkáme - bez ztráty FPS!.

Kromě náplně programu typické pro REX 4, je databáze textur obohacena o zcela nový typ textur v podobě integrace add-onu "SOFT CLOUDS" - tedy databáze obsahující vizualizaci oblaků s "měkčím - hmotně poddajnějším" výsledkem klasifikovaného volumetrického efektu příslušného oblaku - oblačnosti. Soft Clouds oceníte právě zejména s využitím reálného počasí (METAR) a oceníte lepší výsledek genetické klasifikace oblaků, (tedy výsledek, který je uvěřitelný zejména díky fyzikálně lepšímu zpracování podmínek vzniku a výskytu oblaků).

Současně se v případě nové verze REX 4 "Soft Clouds" jedná se o zcela nové grafické rozhraní pro FSX, Prepar3D 1.0, Prepar3D 2.0 řešící diametrálně odlišný grafický 3D engine s ohledem na klíčové aspekty vizualizace 3D prostředí bez narušení jakéhokoli dalšího produktu třetích stran (ať v podobě freeware, či komerčních add-onů). REX nezasahuje do žádné z instalací dalších add-onů, pouze efektivně nahrazuje defaultní rozhraní nepříliš povedených textur formou softwarové utility umožňující zcela odlišný charakter i efekt zobrazených textur a speciálních grafických efektů. REX není jen o oblačnosti, oblacích a vodě, či několika texturách na zemi, ačkoliv se právě zaměřuje především na vizualizaci 3D oblačnosti, textury vodních hladin v závislosti na lokaci a také přináší celou řadu špičkových grafických efektů včetně úprav textur VPD (vzletové a pojezdové dráhy) na jakémkoli letišti, které je součástí simulátoru.

Navíc je REX 4 v oblasti grafické optimalizace tak dokonalý, že kinematografická vizualizace 3D prostředí včetně všech efektů vypadá stejně dobře i v nižším rozlišení nastavení úrovní REX 4 přímo ve Windows (softwarové rozhraní, kterým lze libovolně přizpůsobit jednotlivé fce této utility). Od standardního rozlišní až po HD textury v nejvyšším možném rozlišení a bez ztráty FPS prakticky za každé situace se zachováním většinového počtu detailů scenérie. Instalace je navíc velmi rychlá, uživatelské rozhraní nově přepracováno, aby bylo ještě více intuitivnějšía snazší jak pro uživatele, kteří chtějí okamžitě létat s novým nastavením, tak pro uživatele, kteří si s jednotlivými atributy REX rádi vyhrají. REX 4 je zároveň klíčovým titulem roku 2014 a nepochybně se stane nejprodávanějším titulem tohoto roku, neboť s sebou přináší maximalizaci grafických efektů s ohledem na možnosti FSX a P3D, které fungují plošně.

- VŠECHNY TEXTURY NOVÉ!!!... VÍCE NEŽ 16.000 SOUBORŮ (16 GB DAT)
- automatická synchronizace s tituly REX 4 Weather Direct a REX 4 Architect
- automatická podpora různorodých rozhraní počasí třetích stran
- pokročilé a zdokonalené algoritmy výpočtů generování vizualizace oblaků
- lepší nasvícení scenérie - oblaků
- přepracované uživatelské rozhraní programu
- NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÁ instalace a aktualizace nových textur!
- možnost manuálního výběru skladeb jednotlivých textur
- možnost vytváření šablon a samostatných témat (včetně ukládání)
- nové protokoly témat (local, community - sdílení setů jednotlivých témat)
- hodnocení jednotlivých témat zhotovených komunitou
- možnost volby příslušných scénářů počasí a již zhotovených unikátních jevů vizualizace
- možnost ukládání automaticky generovaných témat z reálných podmínek počasí
- možnost automatického spuštění simulátoru po vygenerování příslušného setu textur
- možnost snadného přechodu mezi FSX, P3Dv1.4 a P3Dv2)
- automatické aktualizace včetně hlášek na pozadí (informace uživateli)
- DX9, DX10, DX11 kompatibilní
- FSX, Prepar3D v1.4 a Prepar3D v2.0 kompatibilní
- lepší klasifikace oblaků vs vizualizace struktury a fyziky vzniku
- reálný vzhled klasifikace oblaků !!!
- 14 typů bouřkových jevů (IC, CC, CG)
- opravené chyby textorování vodních ploch v závislosti na pásmu výskytu
- nové animace vodní hladiny (DX9, DX10, DX11 kompatibilní) !
- plošná podpora generování pozemních textur VPD napříč všemi letišti
- v základu více než 32 rozdílných šablon VPD včetně značení
- naprosto přirozené generování opotřebovaných VPD (ve vysokém rozlišení)
- patrný výskyt "pogumovaného" povrchu VPD
- RWY značení podporují i vyšší kategorie letounů včetně B777
- 28 samostatných šablon povrchu pojížděcích drah
- "bump map" efekt dokonale spolupracuje jak s vysokým rozlišením textury, tak aniso filtrováním
- integrovaná podpora ORBX letišť
- za zmínku stojí též např. různé typy povrchu VPD
- pozemní textury - všechny ve vysokém HD rozlišení
- lepší proporce nasvícení VPD v závislosti na změně denní doby
- mnohem realističtější reprodukce snížené dohlednosti, včetně mlhy a kouřma
- výrazné vylepšení grafických efektů ALMS (3D)
- nové textury stojánek a odbavovacích ploch
- zcela neporovnatelně vysoká úroveň speciálních grafických efektů spojených se sluncem
- vylepšené algoritmy nasvícení scenérie bouřkových oblaků včetně srážek
- špičková optimalizace FPS, možnost libovolného nastavení kvality s přihlédnutím k hw a plynulé animaci

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.