Riviera Jetset X!

 
  • 1 z 23
 
Francouzská riviéra pro FSX bez kompromisů. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold), France VFR - "Flight Riviera", Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7, 8, 2.4 GHz (Dual Core doporučen), 2 GB RAM, 128 MB/ 256 MB VRAM, 135 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 1367
Kategorie Scenérie
 

Mírné a slunečné podnebí. Ideální rekreační podmínky, slunce, teplo a hlavně nádherné moře. Nedávno mi učinil kolega z aviatického průmyslu nabídku, zda nechci s rodinou vyrazit na Francouzskou riviéru na Cessně Citation Mustang. Mustangem jste tam za chvilku, v kasičce ovšem na takový výlet musíte mít 150.000,- CZK. Pravdou je, že Francouzská riviéra je naprosto brilantní volba té nejlepší dovolené a jsem si jistý, že většina manželek by souhlasila s mým názorem. Rozhodně nepatří tato dovolená mezi ty levnější a to i bez Citation Mustang. Pokud tedy neplánujete v nejbližší době dovolenou na Francouzské riviéře v reálu, nahlédněme spolu na toto místo alespoň ve virtuální podobě. Přesně to totiž nabízí Riviera Jetset X pro FSX. Azurové pobřeží v simulátoru FSX nabízí neporovnatelně vyšší letový zážitek oproti defaultní podobě scenérie a to včetně dvou významných dovolenkových letišť Nizza a Cannes. Pokud by to pro vás stále bylo málo, můžeme potvrdit, že i Monaco je součástí... Celý region je zpracován do nejmenších detailů včetně fotorealistických textur, grafickýh efektů a samostatně fungující noční scenérie. Všechny význačné body v terénu jsou součástí, 3D autogen i elevační charakteristika byla rovněž upravena.

- add-on pro VFR France Flight RIVIERA
- Monaco součástí!
- nespočet 3D objektů a význačných bodů
- speciální AI letištní i letový provoz na letištích
- detailní podoba letišť Nizza a Cannes 
- detailní mapové podklady
- vhodné pro VFR létání i pro vrtulníky
- výhradně FSX kompatibilní
- dokonalá optimalizace

Francouzská riviéra pro FSX nabízí další možnost nádherných virtuálních zážitků bez ohledu na typ letounu, který máte nejraději. Osobně jsem mile překvapen tím, jakým způsobem byla ztvárněna obě letiště v oblasti a hlavně dodatečně upraven AI letištní i letový provoz. Spousta soukromých jetů vzlétá a přistává prakticky bez ustání, protože právě toto místo je pro vyvolené rájem za účelem luxusní dovolené. Riviera JetsetX vyžaduje k provozu add-on France VFR Flight RIVIERA X.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.