Scandinavian Airports 1 (v3.0)

 
 
FS 2004, FS 2002
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 381
Kategorie Scenérie
 

Scandinavian Airports 1 představují novodobý přírůstek do oblasti scenérií přinášející s sebou kompletní simulaci 9 letišť severských zemí (Norsko, Dánsko, Švédsko). Vývojáři Aerosoftu velmi dobře rozpoznali potřebu nadefinovat letiště, která se z hlediska reálného zázemí nacházejí ve velmi impresivní scenérii vycházející ze samotné podstaty topografického umístění těchto destinací. Scandinavian Airports 1 byly původně naprogramovány pro verzi FS 2002 a nyní se vývojáři rozhodli tento titul kompletně předefinovat pro FS 2004 s tím, že součástí komplexní nabídky bude ještě něco navíc. Výsledkem je tedy Scandinavian Airports 1 (v3.0). Produkt obsahuje následující letiště:

- Copenhagen-Kastrup (EKCH)
- Gothenburg Landvetter (ESGG)
- Roenne Bornholm (EKRN)
- Gothenburg City Airport (ESGP)
- Aarhus (EKAH) - Kiruna (ESNQ)
- Gardermoen Oslo (ENGM)
- Malmo Strup (ESMS)
- Jonkoping Axamo (ESGJ)

Lahůdku navíc představuje implementace letiště Copenhagen Kastrup a aktivní scenérie města Gothenburg. Jednotlivá letiště jsou zobrazena v excelentních detailech přinášející téměř všechny typické 3D objekty včetně individuálních objektů v přilehlém okolí. Součástí produktu znázorňující provoz letiště jsou též DYNAMICKÉ 3D objekty související se servisním zázemím letiště včetně funkčního doprovodu "follow ME"… Naprostou samozřejmostí je simulace světelné infrastruktury letiště včetně dráhových osvětlení (VPD) s podporou efektů produkující grafické možnosti FS 2004. Kromě toho: titul obsahuje též grafickou vestavbu populární technologie zesilující dramatický ráz elevace terénu (MESH) a zcela vyčerpávající instruktážní a referenční příručku (angličtina/němčina) s přiloženými tištěnými mapami. Dokumentace je velmi detailní a seznamuje uživatele nejen z historickými fakty všech letišť, ale též s možnostmi simulované infrastruktury včetně 3D objektů, jež jsou součástí destinací a přilehlého okolí. Nechybí též přehled všech navigačních referencí v tištěné podobě včetně ILS. Co je však nejdůležitější? K titulu je dodáván přehled všech reálných map destinací (Jeppesen SID, STAR) ve XXL formátu, který lze ihned využít ve virtuálním kokpitu pro ideální plánování instrumentálních přiblížení (APP).

Není pochyb o tom, že série „Scandinavian Airports“ si najde své uživatele letecké simulace FS 2004 a to především proto, že se nám s těmito dvěma tituly (Scandinavian Airports 1, Scandinavian Airports 2) dnes pro FS 2004 nabízí ideální možnost navštívit scénérii severských zemí, seznámit se s tamějšími letišti v dokonale komplexním produktu, jehož hlavní potenciál spočívá především v samotné reprodukci všech hlavních letišť v dokonalé grafické i technické rovině. POZN: Titul doporučujeme především uživatelům procesorů INTEL (P4), neboť slabší AMD-éčka by mohly mít s vykreslováním detailních textur a načítáním bohaté scenérie během letu přece jen menší potíže. Na druhé straně: na P4 2.0 GHz+, 512 MB SDRAM a s kvalitním 3D akcelerátorem (nejlépe ATI RADEON), docílíte optimální úrovně FPS převážně neklesající pod 20 FPS (což je v tak bohaté scenérii) ještě docela únosné. Nezbývá než-li napsat, že Scandinavian Airports 2 patří spíše mezi lepší scenérie svého druhu pro FS 2004 a jeho nabídku oceňujeme v každém ohledu.

Médium PCCD ROM