Scenery Real Germany I

 
 
Kompatibilita: FS2002
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 387
Kategorie Scenérie
 
Přiznám se, že na tento titul jsem čekal velmi dlouho. Už je to více, než-li rok, kdy se ve společnosti Aerosoft uvažovalo o nové koncepci grafické vizualizace vhodné pro VFR na území Německa. Scenery Real Germany I je totiž prvním oficiálně plně fotorealistickým titulem z produkce Aerosoft reprezentující reálné topografické uspořádání několika regionů Německa. V praxi lze titul srovnávat jedině s produkty VFR Photographic Scenery z dílny Just Flight. Popravdě řečeno: Scenery Real Germany I nás velmi pohltil a to především proto, že Německo známe velmi dobře, máme tam řadu přátel a z hlediska sportovního i rekreačního létání tato oblast nabízí opravdu mnoho. Produkt je z hlediska fotorealistické koncepce na nejvyšší možné úrovni, neboť terén je renderován s přesností 4m/1pixel. V praxi to znamená, že produkt v prostředí FS 2002 umožňuje plnohodnotné vedení srovnávací navigace. Vše rozpznáte na první pohled a to bez sebemenších problémů. Vše je k dispozici v neuvěřitelných detailech (sportovní stadiony, křitovatky, všechny silnice, dálniční tahy, řeky, rybníky, přehrady, ale i známá rekreační střediska, průmyslové oblasti, rezidentní zóny. Scenérie navíc plně podporuje kompletní edici GERMAN AIRPORTS (I, II, III, IV), což v propojení těchto titulů se scenérií Scenery Real Germany I zaručuje nejprestižnější a zároveń nejdokonalejší obraz reálného Německa pro Microsoft Flight Simulator 2002.
Fotorealistické textury byly převedeny z reálných leteckých snímků společnosti GEOSPACE® , dodatečně editovány, upraveny do výškového rastru (elevace - mesh terrain) a posléze převedeny do formátu FS 2002. Scenérie navíc obsahuje individuální vyjádření vegetace - autogen na největších letištích včetně přilehlých oblastí těchto letišť. Letecké snímky obsahují "letní" textury, přímé generování jiných ročních období produkt zatím neumožňuje, ale to opravdu vůbec není nutné, neboť právě v létě vše vypadá naprosto famózně. Scenérie svou rozlohou zabírá celých 28.500 Km2 a pokrývá následující regiony:

- Rheinland Pfalz
- Hessen
- Bayern !!!
- Baden Wuertemberg
Scenery Real Germany I přináší naprosto špičkovou reprodukci fotorealistického prostředí několika oblastí německého území v neuvěřitelně detailním rastru 4m/1pixel díky společnosti GEOSPACER. Pokud jste častými návštěvníky Německa ve FS 2002, dnes prakticky nemáte jinou možnost. Scenery Real Germany I dnes totiž patří mezi naprosto nejdokonalejší tituly pro FS 2002 v oblasti scenérií. Integrace kompletní edice German Airports (I, II, III, IV) navíc umocňuje vydatný rozměr scenérie v ohledu na reálnou pilotáž včetně nácviku (SID/STAR) a to jak v případě VFR, tak také samozřejmě výhradně ve spojení s létáním podle přístrojů. K produktu je dodávána rozsáhlá tištěná dokumentace zaručující všechny důležité informace o tom, co produkt v praxi FS 2002 vlastně nabízí. Aerosoft navíc ohlásil pokračování této série, takže za pár měsíců tu budeme mít určitě pokračování přinášející další rozšíření regionů.
Médium PCCD ROM