Scenery Real Germany I

 
 
Kompatibilita: FS2002
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 387
Kategorie Scenérie
 
Přiznám se, že na tento titul jsem čekal velmi dlouho. Už je to více, než-li rok, kdy se ve společnosti Aerosoft uvažovalo o nové koncepci grafické vizualizace vhodné pro VFR na území Německa. Scenery Real Germany I je totiž prvním oficiálně plně fotorealistickým titulem z produkce Aerosoft reprezentující reálné topografické uspořádání několika regionů Německa. V praxi lze titul srovnávat jedině s produkty VFR Photographic Scenery z dílny Just Flight. Popravdě řečeno: Scenery Real Germany I nás velmi pohltil a to především proto, že Německo známe velmi dobře, máme tam řadu přátel a z hlediska sportovního i rekreačního létání tato oblast nabízí opravdu mnoho. Produkt je z hlediska fotorealistické koncepce na nejvyšší možné úrovni, neboť terén je renderován s přesností 4m/1pixel. V praxi to znamená, že produkt v prostředí FS 2002 umožňuje plnohodnotné vedení srovnávací navigace. Vše rozpznáte na první pohled a to bez sebemenších problémů. Vše je k dispozici v neuvěřitelných detailech (sportovní stadiony, křitovatky, všechny silnice, dálniční tahy, řeky, rybníky, přehrady, ale i známá rekreační střediska, průmyslové oblasti, rezidentní zóny. Scenérie navíc plně podporuje kompletní edici GERMAN AIRPORTS (I, II, III, IV), což v propojení těchto titulů se scenérií Scenery Real Germany I zaručuje nejprestižnější a zároveń nejdokonalejší obraz reálného Německa pro Microsoft Flight Simulator 2002.
Fotorealistické textury byly převedeny z reálných leteckých snímků společnosti GEOSPACE® , dodatečně editovány, upraveny do výškového rastru (elevace - mesh terrain) a posléze převedeny do formátu FS 2002. Scenérie navíc obsahuje individuální vyjádření vegetace - autogen na největších letištích včetně přilehlých oblastí těchto letišť. Letecké snímky obsahují "letní" textury, přímé generování jiných ročních období produkt zatím neumožňuje, ale to opravdu vůbec není nutné, neboť právě v létě vše vypadá naprosto famózně. Scenérie svou rozlohou zabírá celých 28.500 Km2 a pokrývá následující regiony:

- Rheinland Pfalz
- Hessen
- Bayern !!!
- Baden Wuertemberg
Scenery Real Germany I přináší naprosto špičkovou reprodukci fotorealistického prostředí několika oblastí německého území v neuvěřitelně detailním rastru 4m/1pixel díky společnosti GEOSPACER. Pokud jste častými návštěvníky Německa ve FS 2002, dnes prakticky nemáte jinou možnost. Scenery Real Germany I dnes totiž patří mezi naprosto nejdokonalejší tituly pro FS 2002 v oblasti scenérií. Integrace kompletní edice German Airports (I, II, III, IV) navíc umocňuje vydatný rozměr scenérie v ohledu na reálnou pilotáž včetně nácviku (SID/STAR) a to jak v případě VFR, tak také samozřejmě výhradně ve spojení s létáním podle přístrojů. K produktu je dodávána rozsáhlá tištěná dokumentace zaručující všechny důležité informace o tom, co produkt v praxi FS 2002 vlastně nabízí. Aerosoft navíc ohlásil pokračování této série, takže za pár měsíců tu budeme mít určitě pokračování přinášející další rozšíření regionů.
Médium PCCD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.