Tahiti X

 
  • 1 z 20
 
Pokud hledáte vhodnou scenérii pro provoz malých letounů, letounů s plováky, ale i větších typů dopravních letadel včetně letounů pro místní dopravu a hledáte vhodný typ letiště pro nácvik pilotáže v detailním zosobnění okolní scenérie, Tahiti X vás velmi mile překvapí vším, co nabízí. Nízké hardwarové nároky a přitom plně fotorealistický podtext zajišťuje unikátní zážitky ve vzduchu i na zemi. Hardwarové nároky nejsou výrazné a pokud jste spokojeni se stávajícím průběhem animace letu v defaulní verzi FSX scenérie, pak s Tahiti X nebudete mít žádný problém. Na pevném disku si připravte prostor 240 MB. Pouze pro FSX!
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 788
Kategorie Scenérie
 

Nová scenérie pro Microsoft Flight Simulator X představuje velmi detailní a téměř fotorealistickou scenérii největšího ostrova Francouzské Polynésie v souostroví Tichého oceánu. Ostrov o rozloze 1048 km čtverečných je osídleno počtem 178133 obyvatel. Hlavním městem Tahiti je Papeete, které je umístěno na severozápadním pobřeží a žije v něm 127600 obyvatel. Typickým rysem hornatého ostrova jsou deštné pralesy. Scenérie, kterou nám přináší Aerosoft pro FSX skvěle reprezentuje tuto famózní scenérii, ve které objevíte naprosto typické rysy Tahiti v maximálních detailech. Scenérie je vhodná pro nácvik pilotáže letounů, pro vyhlídkové lety a samozřejmě pro odhalování skrytých krás souostroví včetně možnosti prohlédnout si hory i deštné pralesy a hlavní město Papeete s typickou infrastrukturou. Aerosoft tradičně do scenérie zahrnul jak pozemní komunikace, tak také interaktivní prvky v podobě animací delfínů a ptactva včetně lodní dopravy. Autogen byl navržen individuálně a topografickou situaci na zemi lze označit za maximálně věrohodnou. Totéž se týká detailní elevační charakteristiky přinášející značné rozdíly zejména v převýšení horských oblastí, ve kterých na první pohled rozeznáte typické vrcholky (Mount Roonui). Pozadu nezůstala též infrastruktura letecké dopravy mezi jednotlivými ostrovy, kterou zajišťuje Air Tahiti - tamější letecká společnost. Zastoupena je také Air Tahiti Nui (místní letecká společnost sídlící na hlavním mezinárodním letišti).

- přesná topografická situace
- autentické textury
- reálný barevný kolorit scenérie
- autentická elevační charakteristika
- všechna letiště i nezpevněné VPD
- individuální autogen
- pozemní i hladinová doprava
- letecká infrastruktura
- všechny ostrovy!
- nenáročné na FPS
- bohatá tištěná dokumentace
- mapy letišť
- výhradně FSX kompatibilní!

 

Tahiti X je další ze scenérií Aerosoftu, která se vyskytuje v Tichém oceánu. Je tedy jisté, že soustroví v takových detailech nepředstavuje nějakou zvlášť výraznou zátěž na FPS, aproto se jedná o scenérii, která je velmi vhodná pro lokální testování letounů, včetně vzletů, přistání a pořádání leteckých soutěží i vyhlídkových letů online.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.