Ultimate Terrain: Canada / Alaska

 
 
Dnes nejlepší produkt přinášející reálnou podobu pozemních komunikací, vodstva, měst i vesnic nad Kanadou a Aljaškou, velmi doporučujeme!!!
Cena 999,17 Kč bez DPH
1 209 Kč    
Kód produktu 446
Kategorie Scenérie
 

Ultimate Terrain: Europe dnes v Evropě defacto nahrazuje doposud značně preferovaný titul All Roads of Europe (Rivers & Roads of Europe). Jedná se o produkt, který ve spolupráci s vydavatelem Flight 1 Software vyvinula společnost Scenery Solutions. Ultimate Terrain: Canada / Alaska přináší defacto zcela novou úpravu pozemních komunikací všech tříd, železnic, kompletní reprodukci vodstva včetně nejmenších rybníčků, přináší přesný charakter textur měst i vesnic (hlavně z hlediska velikosti – rozlohy i topografického umístění), obsahuje též úpravu pobřežních oblastí – zejména členitost přechodů mezi vodní plochou a pevninou (opět v závislosti na datech ze špičkových databází) / tentokrát na území Kanady a Aljašky. Noční textury jsou rovněž součástí, takže je titul vhodný jak pro VFR den, tak možnosti vyplývající z VFR noc. Oproti technologii, která byla využita v případě titulu All Roads of Europe je "ultimate terrain"  detailní z hlediska umístění textur v terénu. Výstupy dat podléhají nejnovějším technologickým trendům vycházející z využití celé řady databázových zdrojů. Jedním z nástrojů, který byl při programování použit je např. TeleAtlas umožňující získat naprosto přesná data o topografickém umístění daného prvku včetně zakřivení průběhu i reálné velikosti. Díky možnosti využít tisíce polygonů, je každá cesta, řeka, železnice i zakřivení pobřežních oblastí naprosto přesné a plně odpovídající reálnému vzhledu. Autoři sami poukazují na fakt, že v důsledku tak dokonalé grafické stavby i reálného vzhledu textur, je možné FS 2004 využít také jako nejdetailnější „autoatlas“, který je dnes k dispozici. Součástí produktu jsou též noční textury, což využití titulu v oblasti srovnávací navigace posunuje opět na vyšší úroveň. Kromě standardních pozemních komunikací, dálnic, silnic všech tříd, řek, přehrad, rybníku i rybníčku se během navigace můžete plně spolehnout také na přesný vzhled textur měst, vesnic i nejmenších vesniček. Jejich členitost, dokonalá čitelnost a hlavně přesně umístění textury (plně odpovídající reálné velikosti) opět VFR posunuje na vyšší úroveň promítající se do maximální užitkové hodnoty. Díky využití polygonů, byl do scenérie zahrnut též jakýsi model „texturového autogenu“ zobrazující např. industriální zóny i komerční zóny v přesné struktuře a umístění včetně významných navigačních bodů, mezi které všeobecné patří např. velká parkoviště, golfová centra, pláže a další subjekty). To vše v úžasné kvalitě, neboť data vycházejí z vysoce kvalitních digitálních satelitních snímků pokrývající defacto všechny významné státy.

Pokud uvažujete o tom rozšířit kvalitu terénu v zemích Kanady a Aljašky a posílit tak kvalitativní úroveň srovnávací navigace i mimo evropské země, titul můžeme doporučit všem těm, kteří si tu a tam rádi zalétají také na území v těchto oblastech. 

V nabídce máme rovněž tituly: Ultimate Terrain Europe, Ultimate Terrain U.S..

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.