Ultimate Terrain: Europe

 
 
Dnes nejlepší produkt přinášející reálnou podobu pozemních komunikací, vodstva, měst i vesnic. Součástí ČR, což znamená možnost vedení srovnávací navigace na území České republiky!!!
Cena 991,67 Kč bez DPH
1 199,92 Kč    
Kód produktu 447
Kategorie Scenérie
 
  • Popis
 

Ultimate Terrain: Europe dnes defacto nahrazuje doposud značně preferovaný titul All Roads of Europe (Rivers & Roads of Europe). Jedná se o produkt, který ve spolupráci s vydavatelem Flight 1 Software vyvinula společnost Scenery Solutions. Ultimate Terrain: Europe přináší defacto zcela novou úpravu pozemních komunikací všech tříd, železnic, kompletní reprodukci vodstva včetně nejmenších rybníčků, přináší přesný charakter textur měst i vesnic (hlavně z hlediska velikosti – rozlohy i topografického umístění), obsahuje též úpravu pobřežních oblastí – zejména členitost přechodů mezi vodní plochou a pevninou (opět v závislosti na datech ze špičkových databází). Noční textury jsou rovněž součástí, takže je titul vhodný jak pro VFR den, tak možnosti vyplývající z VFR noc. Oproti All Roads of Europe je titul detailní z hlediska umístění textur v terénu. Výstupy dat podléhají nejnovějším technologickým trendům vycházející z využití celé řady databázových zdrojů. Jedním z nástrojů, který byl při programování použit je např. TeleAtlas umožňující získat naprosto přesná data o topografickém umístění daného prvku včetně zakřivení průběhu i reálné velikosti. Díky možnosti využít tisíce polygonů, je každá cesta, řeka, železnice i zakřivení pobřežních oblastí naprosto přesné a plně odpovídající reálnému vzhledu. Autoři sami poukazují na fakt, že v důsledku tak dokonalé grafické stavby i reálného vzhledu textur, je možné FS 2004 využít také jako nejdetailnější evropský „autoatlas“, který je dnes k dispozici. Součástí produktu jsou též noční textury, což využití titulu v oblasti srovnávací navigace posunuje opět na vyšší úroveň. Kromě standardních pozemních komunikací, dálnic, silnic všech tříd, řek, přehrad, rybníku i rybníčku se během navigace můžete plně spolehnout také na přesný vzhled textur měst, vesnic i nejmenších vesniček. Jejich členitost, dokonalá čitelnost a hlavně přesně umístění textury (plně odpovídající reálné velikosti) opět VFR posunuje na vyšší úroveň promítající se do maximální užitkové hodnoty. Díky využití polygonů, byl do scenérie zahrnut též jakýsi model „texturového autogenu“ zobrazující např. industriální zóny i komerční zóny v přesné struktuře a umístění včetně významných navigačních bodů, mezi které všeobecné patří např. velká parkoviště, golfová centra, pláže a další subjekty). To vše v úžasné kvalitě, neboť data vycházejí z vysoce kvalitních digitálních satelitních snímků pokrývající defacto všechny významné státy Evropy. Co je ovšem nejdůležitější? Součástí titulu je rovněž Česká republika a to dokonce ve všech detailech ve stoprocentním zastoupení všech dat, která jednotlivé databáze používají pro generování dokonalého vzhledu terénu. Pokud byste se rádi seznámili s tabulkou přibližující tyto detaily klasickým .PDF souborem, rozhodně se podívejte přímo ZDE:

A jaké regiony jsou v titulu Ultimate Terrain: Europe zastoupeny ? RAKOUSKO, BELGIE, CHORVATSKO, ČESKÁ REPUBLIKA, DÁNSKO, ESTÓNSKO, FINSKO, FRANCIE, NĚMECKO, VELKÁ BRITÁNIE, MAĎARSKO, IRSKO, ITÁLIE, LUCEMBURSKO, MAROKO, SERVERNÍ IRSKO, NORSKO, NIZOZEMÍ, POLSKO, PORTUGALSKO, RUSKO, SLOVENSKO, SLOVINSKO, ŠPANĚLSKO, ŠVÉDSKO, ŠVÝCARSKO, přičemž ČR je součástí titulu jako stát, který obsahuje plný počet bodů v závislosti na zastoupení všech detailů reprodukující digitální databáze satelitních snímků. Z tohoto důvodu doporučujeme tento produkt všem soukromým pilotům létající nad územím ČR, neboť díky Ultimate Terrain: Europe máte k dispozici nadbytek prvků a významných navigačních bodů, které využijete při vedení srovnávací navigace (ALT: 2500-4000 ft) ať ve dne, či v noci.... Vývojáři navíc avizují, že kompatibilita stávajících komerčních i freewarových produktů je zaručena, takže se není čeho obávat. Titul je navíc pod trvalým dohledem vývojářské společnosti, takže řada úprav bude k dispozici zdarma ke stažení z domovské stránky produktu. Titul velmi doporučujeme, galerie bude následovat přímo na domovské stránce High In The Sky www.hits.cz .

POZN: V nabídce máme rovněž: Ultimate Terrain Canada & Alaska, Ultimate Terrain U.S..