X-Plane 10: England & Wales VFR Scenery Bundle 1-4

 
  • 1 z 55
 
Vysoce detailní fotorealistická scenérie Anglie & Wales pro simulátor X-Plane 10 (kompatibilní též s verzí X-Plane 9). Jedná se o jednotnou scenérii ve vysokém rozlišení s přesností 1 pixel / 1 metr s podporou individuálního výškového profilu (s přesností na 10 metrů). Hardwarové požadavky: X-PLANE 9 nebo 10, Windows 7, Vista nebo XP, Mac OS X v10.4 nebo lepší, Direct X 9, nebo novější, 2GB RAM, HDD: alespoň 45 -75 GB volného prostoru, procesor: 2.0 GHz Dual Core, VRAM: 256 MB
Cena 2 966,94 Kč bez DPH
3 590 Kč    
Kód produktu 1183
Kategorie Scenérie
 

Jednou z dominantních složek grafického prostředí simulátoru X-Plane je schopnost dokonalé vizualizace fotorealistických scenérií. Anglie & Wales nabízí rozsáhlé fotorealistické prostředí pro simulátor X-Plane 9 & 10 v neuvěřitelně vysokém rozlišení textur. Scenérie tak nabízí možnost pořádání online vyhlídkových letů, nácvik vizuální navigace (VFR), anebo možnost podívat se na místa, která se chystáte v daném regionu navštívit (Lake District). Rozlišení globální scenérie představuje 1 metr / pixel, přičemž výškový profil terénu pracuje s přesností převýšení dosahující až na 10 metrů. Prohlédnout si tak můžete nejen horské oblasti, jezera, či neobydlené lokality, ale právě též hustě osídlená velkoměsta nebo jen nevýrazně rozptýlené vesnice. Vše je součástí ve shodném rozlišení, takže jakoukoli vesnici, kterou dokážete najít na letecké mapě, najdete i v simulátoru.

Výhoda scenérie spočívá v tom, že si ji můžete užít jak na velkých dopravních letounech, tak na malých sportovních letadlech. Hardwarové požadavky totiž pro naprosto plynulý provoz jsou zcela zanedbatelné. Kolekce za 3290,- CZK přináší 4 DVD - tedy čtyři samostatné celky England & Wales (viz. níže):

VOLUME ONE:
Jihovýchodní Anglie (3x DVD a více než 45 GB dat)

VOLUME TWO:
jihozápadní Anglie & jižní Wales (3x DVD a více než 45 GB dat)

VOLUME THREE:
severní Wales, západní Midlands & severo-východní Anglie (4x DVD a více než 75 GB dat)

VOLUME FOUR:
východní Midlands & severo-východní Anglie (5x DVD a více než 75 GB dat)

Celkový počet datových nosičů DVD: 15

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.