Xtreme Airports Volume Vol. 1: Stansted & London City

 
  • 1 z 23
 
icrosoft Flight Simulator X (SP2) or 2004 Windows XP, Vista or Windows 7 Vynikající scenérie dvou významných anglických letišť výrazně přispívající ke komplexním přeletům dopravních letounů i bizzjetů. Celkové zpracování obou letišť imponuje zejména současnou podobou a zároveň detailním zpracování jak polygonové části scenérie a 3D autogenu, tak i HD textur na zemi s fotorealistickým kontextem. Navíc se jedná o scenérii excelující i plynulou animací. Vhodné jak pro FS 2004, tak FSX. Hardwarové požadavky: 2.2 Ghz Dual Core procesor, 2 GB RAM, 600 MB volného prostoru na HDD, 512 MB VRAM.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 1195
Kategorie Scenérie
 

 

Xtreme Airports Volume 1: Stansted & London City X přínáší nekompromisní kolekci dvou význačných letišť Anglie (Stansted, London City) v HD rozlišení. Obě scenérie lze přitom instalovat jak do FSX, tak také do FS2004. Scenérie lze použít jak s defaultní verzí zemského terénu simulátorů, tak také s fotorealistickými scenériemi typu VFR Photographic Scenery Volume 1: Southern England & South Wales, nebo např FTX: EU ENDLAND REGION.

Stansted EGSS v 3.2

Leitště Stansted je nyní k dispozici ve verzi 3.2 - tedy v nejaktuálnější podobě současnosti. Stansted je navíc opravdu nádherné letiště a nyní máme možnost jej instalovat do FSX a FS 2004 v podobě, která představuje nejvyšší možnou kvalitu zpracování.

- nový Raynair hangár a apron
- nový světelný systém letiště
- změna ID vzletových drah
- "Shift" jetways (FSX)
- AES kompatibilní možnost
- spousta letištních vozidel 
- aktivní pozemní servis
- špičkový FPS
- interaktivní procesy odbavení
- animace odbavení
- realistické návěsti
- realistické textury VPD
- fotorealistické textury 3D budov
- špičková noční scenérie
- 3D APP osvětlení
- animovaný provoz na komunikacích

 

London City Airport bylo jako letiště postaveno již během osmdesátých let a první komerční let byl uskutečněn v roce 1987. London City je využíváno celou řadou aerolinkových společností (BA, CityJet, Swiss). Speciální centrum bylo na tomto letišti zbudováno též pro bizzjety (jako např. Hawker 800 a Citation). Scenérie obsahuje naprosto autentickou podobu Londýna v rozlišení 25 cm / pixel a obsahuje naprosto reálné animace, efekty, prakticky všechny letištní budovy, extrémně detailní textury VPD a samozřejmě též široké okolí osídlení města Londýn ve velmi autentické podobě.

 

- všechny letištní budovy
- fotorealistické textury 3D budov
- reálné návěsti VPD
- HD pozemní textury
- UK značení VPD
- špičkové noční efekty
- 3D APP osvětlení
- pozemní servis
- pozemní provoz
- vynikající průběh FPS
- kompletní oplocení letiště
- statické modely letounů
- speciální efekty
- zesílení intenzity ALMS
- animace vegetace (grass effect)
- kompatibilní s dalšími add-ony
- manuál a možnosti nastavení
- široké okolí letiště (osídlení)
- reálné topografické souvislosti

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.