X-Plane 10 64-BIT WORLD WIDE GLOBAL SCENERY (plus 3 ADD-ONS + český manuál)

 
  • 1 z 31
 
Aktuálně nejpokročilejší mnohostranně využitelná desktopová simulace na okraji videoherního průmyslu přinášející úplnou kompatiblitu jak s počítači Apple, počítači na platformě Windows, tak také PC na platformě Linux. Jedná se o 64-bitovou verzi, aktuální obsahující též český manuál a především tři nové scenérie letišť v podobě samostatných add-onů. X-Plane 10 se zdá být v současné době nejpokročilejším desktopovým letovým simulátorem a nyní v 64-bitové verzi se zářnou budoucností v podobě podpory vývojářů třetích stran. Kromě tohoto simulátoru, který lze navíc provozovat jak na PC, tak i na APPLu, budeme mít kontinuálně k dispozici celou řadu add-onů významně zasahující do produkce kvalitních letounů i scenérií pro X-Plane. Simulátor je vhodný jak pro VFR létání, tak samozřejmě pro náročné IFR lety. Díky pokročile zpracované vizualizaci i ergonomii 3D virtuálních kokpitů lze očekávat add-ony dopravních letounů (i jiných) na úrovni, na kterou jsme byli zvyklí pouze v případě FS. Hardwarové požadavky: Windows XP/Vista/7/LINUX, MAC, CPU: 2.0 GHz, 2 GB RAM, 80 GB HDD, 128 MB operační paměti na grafice. Doporučujeme: Windows XP/ Vista/7/LINUX/ MAC, CPU: 2.6 GHz, 4 GB RAM, 80 volného prostoru na HDD, 512 MB operační paměti na grafice. Simulátor lze přizpůsobit a optimalizovat téměř na jakémkoli počítači splňující výše uvedené parametry. Samozřejmě, že na plné detaily... se pěkně zapotíte i na vysoce výkonných sestavách, ale i tak lze 3D grafické prostředí považovat za maximálně dobře optimalizované a na našich PC sestavách na klíč můžeme potvrdit běh simulátoru na plné detaily.
Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 1481
Kategorie Simulátory
 
 

V prodeji: 3.12.2015

Simulátor X-Plane není pro veřejnost žádným tajemstvím. Defacto se jedná o nejpokročilejší desktopový simulátor určený pro počítače Win/Apple/Linux. X-Plane je na trhu déle než 20 let a dodnes představuje bázi těžící především z neustálého technologického pokroku souvisejícím především s možnostmi soudobých IT technologií zasahující i stávající hardwarové možnosti. Softwarově vysoce pokročilý „aerodynamický tunel" umožňuje programátorům X-Plane věrohodně simulovat téměř jakýkoli letoun, který byl kdy vyroben. Zároveň se tato platforma stává též příkladným vývojářským řešením pro konstrukce nových typů letounů z civilní i vojenské sféry. Na internetu pro X-Plane naleznete tisíce samostatných freewareových souborů pokrývající nejen simulace letounů, ale též podrobné scenérie letišť, foto realistické scenérie rozlehlých oblastí jednotlivých států, ale také mnoho utilit v podobě dalších možností rozšíření.

Doposud známá verze X-Plane 9 si získala značnou oblibu jak mezi piloty VFR, tak především mezi piloty pěstující přístrojové létání za podmínek IFR. Novou verzi X-Plane 10 však s původní verzí X-Plane 9 nelze příliš srovnávat. V celé historii existence simulace X-Plane, je právě verze 10 unikátní příležitostí pro všechny hardcorově založené příznivce virtuálního létání. Strhujícím dojmem působí zcela nový přepracovaný 3D engine (prostředí) umožňující přelety na celém světě téměř bez omezení kvality topografické situace na zemi včetně podpory autentické podoby elevační charakteristiky. Automatizované procesy autogenu dokážou zobrazit reálně v terénu i 3D osídlení včetně "živých" měst v přesné konfiguraci v měřítku celého světa. Nové 3D grafické prostředí obsahuje též zcela přepracovaný systém osvětlení zashující nejen VPD a samostatná letiště, ale také typické vlastnosti zdroje světla vycházející z reálné podoby změny denní doby. Výraznou proměnou prošla i vizuální podoba systému počasí - zejména oblačnosti, dohlednosti a simulace různorodých podmínek IMC s využitím reálného počasí.

X-Plane 10 + World Wide Global Scenery je nejaktuálnější, stoprocentně plná funkční, 64-bitová verze X-Plane 10 v originální verzi doprovázená též kompletním českým manuálem. Součástí této edice jsou též 3 nové scenérie letišť včetně přilehlého okolí: Frankfurt-Hahn, Toulouse, Lugano a původní tři rozšířené scenérie: Nice, Padderborn-Lippstadt, Faro. Součástí edice je 8 DVD datových nosičů

Scenérie obsahuje celý svět, včetně reálné celosvětové databáze Jeppesen. Součástí je tedy vysoce podrobná i Česká republika - včetně všech letišť (řízených i neřízených). Samotná Evropa je stejně detailní jako U.S., počtem detailů na zemi si tedy můžete být stoprocentně jistí. Samotná nabídka simulátoru umožňuje reálnou fyziku letounů a k dispozici máme ve verzi 10 celkem 30 typů letounů. Off-line létání, můžete snadno obohatit o online létání včetně IVAO. Přímá podpora METARu umožňuje přelety s aktuálními dynamickými podmínkami počasí. Součástí je též řízení letového, letištního provozu v podobě skriptů ATC. X-Plane přímo podporuje všechny stávající operační systémy, včetně instalace pro počítače Apple. Záleží pouze na Vás, jakou platformu pro své virtuální létání zvolíte. Software je opatřen též řadou samostatných "plug-inů" umožňující okamžitě připojit celou řadu hardwarových periferií - od certifikovaných výrobců ovladačů v podobě beranů, pedálů, plynových kvadrantů až po pohyblivé platformy. Spolehnout se můžete též na značnou podporu třetích stran v podobě produkce komerčních add-onů. Nedílnou součástí jsou též režimy pro programové virtuální létání směřující za účelem výcviku (X-Plane je již certifikován pro reálný výcvik pilotů v U.S.). Připojení více obrazovek je samozřejmě z dalších mnoha možností.

- 64-BITOVÁ VERZE
- aktuální verze
- tři nové scenérie letišť (add-ons)
- kompletní český manuál *

- kulminace aktualizací až do verze 10.40
- mnoho dílčích i pokročilejších vylepšení
- nejodladěnější 64-bitová verze (špičková optimalizace)
- next gen 3D grafické prostředí
- vysoce detailní elevační terén (srovnatelný s Global Ultimate)
- automatizované procesy autogenu
- textury ve vysokém rozlišení
- speciální podpora HD obrazovek
- detailní topografická situace pro VFR/IFR létání
- celý svět součástí včetně Evropy (potažmo České republiky)
- celosvětová databáze Jeppesen (snadná aktualizace)
- špičkové pokročilé vlastnosti fyzikálních modelů letounů
- vynikající simulace reálného počasí
- ALMS součástí každého řízeného letiště
- ATC
- 30 typů letounů
- vysoce detailní a plně funkční 3D kabiny
- přímá podpora TRACKIR5
- dynamický svět
- dokonalá optimalizace
- značné možnosti rozšíření
- PC/APPLE/LINUX kompatibilní
- jediné balení obsahuje všechny instalace (APPLE, LINUX, PC)
- podpora online létání
- anglický manuál (tištěný, .PDF)


*

Český manuál jsem připravil pro naše zákazníky proto, aby dokázali lépe vstřebat diametrálně odlišnou filozofii simulátoru X-Plane. Jedná se o kompletní český manuál objasňující defacto každou položku nabídky simulátoru X-Plane včetně nastavení. Simulátor X-Plane je možné též shlédnout u nás na našem simulátoru na pobočce v Praze a seznámit se tak se všemi jeho možnostmi přímo s možností okamžitého porovnání jednotlivostí se simulátorem FSX. Zákazníkům, kteří mají zájem o obchodní spolupráci nabízíme též přímou konzultaci u nás na pobočce, možnost test simulátoru a hlavně též konzultaci týkající se optimalizace, či doporučeného hardware. Provádíme též kompletní instalace na počítač klienta, popř. stavíme počítače na klíč již s doporučeným hardware (tedy novou sestavou počítače). V případě zájmu o kompletní sestavu počítače nejen pro X-Plane 10, nás neváhejte obratem kontaktovat. Výsledky naší práce týkající se poskytování služeb IT v oblasti dodávek kompletních simulátorů na klíč jsou vám k dispozici u nás na pobočce.

POZN: Český manuál dodáváme klientům i v tištěné podobě v knižním vydání (za příplatek tiskového výstupu), avšak nedodáváme český manuál klientům, kteří X-Plane 10 zakoupili u jiného prodejce.

Médium DVD ROM